Groot Chinees lakwerk paneel met kraanvogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 45x89 cm. In goede staat.
Antieke Chinese ivoren pagode(s), met florale decors en dieren (beschadigd). Ca. 1900. Afm. 3-7 cm. Cond.: M.
Twee werken op papier, 18e-19e eeuw. Een aquarel wasvrouw. Een gravure monogram F.E. Strennua in Aduersis (17e-18e eeuw) Werken op papier. Afm. 28-32 cm. Cond.: G.
Mahoniehouten empire-stijl Queridon piedestal tafel met marmer, vergulde versieringen, kariatyden en klauwpoten. Afm. 87x48 cm. In zeer goede staat.
Werner Laves 1903-1972. Duitse school '43. Landarbeider bij dorp. Aquarel op papier. Afm. 42x58 cm. Cond.: G.
Zeldzame antieke mahoniehouten kantelspiegel met houtgestoken sierwerk en lades onder de liggende leeuwen. Ca. 1800. Verguld bronzen ornamentures. In goede originele staat. Afm. 172x101x38 cm.
Eikenhouten Wuba regulateur 2e helft 20e eeuw, naar Weens voorbeeld, 120cm. in goede staat.
Negentiende eeuwse eikenhouten staande klok, huwelijk tussen uurwerk en kast, bronzen 19e eeuws uurwerk met ankergang, slagwerk en dubbele bel, comtoise wijzerplaat en metalen ombouw, rugwand klokkast...
Oude messing hallamp met glas, 20e eeuw. Afm. 50 cm. In goede staat.
Paar zilveren schoengespen, ovaal model met wieber decor. 28x34mm. MT.J.v.d.Berg Schoonhoven. In goede staat
Lot met 4 horloges, met o.a. een Junghans solar horloge en 3 automatische horloges.
Zilveren zakhorloge, 800/000,Zwitsers, met op de wijzerplaat een geschilderde erotische afbeelding. ø 50 mm. Mechanisch, werkend.
Antieke Franse Louis Seize pendule omstreeks 1780, wit en zwart marmer en porseleinen plaquettes, gave wijzerplaat, 8 daags uurwerk halfuurslag en touwtjesslinger, in zeer goede staat 50cm. Cond:G
Antieke Franse marmeren Art Nouveau pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afm. 22x33x13 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met bandintarsia. Ca. 1920. Klok heeft halfuur-slag op gongspiraal. Met Kienzle uurwerk. Afm. 30 cm. Cond.: G.
J.W. Rosier (Jean Guillaume Rosier), 1858-1931. Voorstelling: Portret oudere heer. Gemengde techniek op papier. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Drie 18e/19e eeuwse werken op papier, 1 gesigneerd, Arie Hogtema, landschappen met figuren, 2x sepia 1x tekening op papier 14-20cm. Cond:G
Naar H. van Wijk, insecten op tak, olieverf op paneel(koper) 23ø Cond:G
Zilveren trekpotje, 925/000, Empire-stijl trekpotje op ronde voet met parelrand en een scharnierend deksel met ribrand en pijnappel als knop. 19x11x16cm. Importeursteken: Van Kempen, Begeer en Vos, 's...
Gouden ring, 585/000, met aquamarijn, Grote zwaar uitgevoerde ring met in het midden een ovaal gefacetteerde aquamarijn, ø 16x11 mm (iets beschadigd) , met schulpbewerking aan weerskanten, ligt wat h...
Twee messing barok-stijl kaarskandelaren, vijf-lichts. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 47 cm. In goede staat.
Twee maal antiek houtwerk, ca. 1900. Eén maal spiegel (eiken) en één maal wandconsole (eiken). Afm. 50-70 cm. Cond.: G.