Collier van bloedkoralen, cilindervormig, verlopend in grootte 4-14 mm. 3 Rijen koraal. Lengte 43 cm. totaal ca 115 gram.
Gouden ring, 585/000, met morganiet. Ring met ovale zetkast met bewerkte rand. bezet met een ovaal gefacetteerde morganiet, 12x10,5mm. ca 6,6 gram. ø 56. Nieuw
A. Rörstrand omstreeks 1900, waarschijnlijk pseudoniem, boten in een fjord, olieverf op paneel 70x50cm. Cond;G
Saskia Stolk (hengelo) 3 pinguins, gemengde techniek op papier 60x70cm. Cond:G
Antieke bronzen hanglamp, omstreeks 1920 met albasten lichtschalen gelijmd, 3 lichts, in goede staat 50x55øcm.
Negentiende eeuwse Imari petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 47cm.
Mooie vooroorlogse chrome metalen 6 lichts hanglamp, in goede originele staat 56x60ø Cond:G
Zilveren presenteerschaal op voet, Engels 925/000. Ronde schaal met geschulpte rand voorzien van een opengewerkt decor, geplaatst op een ronde gladde voet. MT.: Edward Viner, Sheffield, jl.: S: 1960. ...
J.G.Smits 1851, 1823-1910, kinderen bij waterput, aquarel op papier 22x27cm. Cond:G
Drie-delige geslepen kristallen tafelset. Bestaande uit: Twee zoutvaatjes en mosterdpot. Voorzien van gematteerd meanderslijpsel en een 835/000 zilveren gevlochten handgreep en het mosterdpotje met 83...
Zilveren collier, 925/000 gerhodineerd met slanghanger. Ankercollier waaraan een hanger zit in de vorm van een slang met ogen van Robijnen en verder volgezet met witte topasen. Lengte 45 cm. Nieuw
Zilveren ring, 925/000, half bezet met amethisten en half bezet met lemonkwartsen, in 2 bogen. De ring is gerhodineerd.ø 56. Nieuw
Zilveren strooier, 925/000, Engels. Een vaasvormige strooier, Louis XVI-stijl, op ronde voet. De bolle buik heeft een bladwerkrand, net als de ronde voet. Het klemdeksel is opengezaagd met een floraal...
Grote wandengel met messing vleugels, gesigneerd Schöne, (kunststof gegoten). Bronskleurig. Afm. 56 cm. Cond.: G.
Bronzen koe op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Afm. 28x30x15 cm. In goede staat.
E. Bossina? 19e eeuw, Duitse school, berglandschap met meer en figuren, olieverf op linnen Cond:G 45x60cm.
Peter Foeller, 1945- .Duitse school. Lithografie op papier. Titel Pantheon 1987. Afm. 58x55 cm. Cond.: G.
Bronzen edelhert op zwart-marmeren basement. Door P. Lecourtier. (Prosper Lecourtier 1851-1924). Mooie patina. Afm. 32 cm. In goede staat.
E. Hageman, ca. 1940. Duitse school. Voorstelling: Vaas met gladiolen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
Gouden collier, 585/000, gevlochten collier, 2 mm, met verlopende staafjes, 3-9mm. Lengte 45 cm. ca 7 gram. In goede staat
Antieke notenhouten precizie laboranten weegschaal omstreeks 1900 41x40x21cm. Cond:G
Vijf maal koperwerk, 19e-eeuw. Twee maal pannen op hoge poten, één maal appelketel, één maal waterketel en één maal hengselpot. Afm. 20-30 cm. In goede staat.
Twee oude perzische tapijten, aardetinten en zwart-blauw-creme-rood, in redelijke tot goede staat 136x88 en 140x98cm.
Sterling zilveren strooibus in de vorm van een Chinese lantaarn in staande standaard. ca. 37gr.
Oud Perzisch kleed, handgeknoopt, rood-groen-creme-zwart, floraal decor 155x210cm. Cond:R/G
Oud handgeknoopt Perzisch tapijt, rood-zwart,bruin,creme, 1 hoek versleten, 127x194cm. Cond:R
Sierlijke zilveren ring, 925/000, met groene en zwarte zirconia's. In het midden van de ring zit een grote groene ovaal gefacetteerde zirconia en aan weerskanten een kleinere zwarte. Breedte ring 15 ...
Collier van Barnsteen. Collier met afgeronde barnsteenkralen, verlopend in grootte, ø 6-20 mm. Lengte 64 cm ca 61.5 gr
Rolf Wafs omstreeks 1920, Duitse school, bosgezicht met beek olieverf op linnen 70x100cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, havengezicht met vissersboten, olieverf op paneel 66x46cm. Cond:G
G. Post-Greve, 1913-1990. Voorstelling: Peren in schaal. Olieverf op linnen. Afm. 21x25 cm. Cond.: G.
Antieke Franse eikenhouten spiegel met getorste zuilen, omstreeks 1880 140x90cm. Cond:G
J. Richter, ca. 1920. Duitse school. Landschap met rietgedekte boerderij. Olieverf op linnen. Afm. 55x79 cm. Cond.: G.
Vier negentiende eeuwse mahoniehouten Biedermeierstoelen met nette cremekleurige stoffering, lichtschade, 90x45x52cm. Cond:R
Monogram C.v.H. 1944. Betreft een religieuse voorstelling. Zoon van Jan Mathijs Hezemans. Gemengde techniek op papier. Afm. 46x30 cm. Cond.: G.
Mahoniehouten pistolenkist 20e eeuw in zeer goede staat 39x19x7cm.
Zilveren vaasje, trompetmodel met golvende rand, 835/000, versierd met een japans schoteltje, minimale chip. ø 9,5x12 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis- Philippe naaitafel met ingelgd binnenwerk, omstreeks 1870, behoeft restauratie 75x47x40cm. Cond:R
Gouden takbroche en koordarmband, 585/000. Beiden wat uit model. Totaal ca 5,8 gram.
Anatolij H. Cernjaev, 1939 - . Russische school. Vrouw in stoel. Olieverf op schilderspaneel. Afm. 54x100 cm. Cond.: G.
Onduidelijk, 19e eeuw. Portret van een heer met medaille. (matig gerestaureerd). Olieverf op linnen. Afm. 47x60 cm. Cond.: R.
Handspiegel met zilveren omlijsting, 833/000. Omlijsting gemaakt uit een zilveren tasbeugel met een priem als handvat. 28x12 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met een rozet met geschulpte rand met gravure bewerking bezet met 7 gefacetteerde granaten. Stenen zijn wat afgesleten. ø kop 11,5 mm. ø 58. ca 3,8 gram. In goede staat
Lot van vier grote antieke sleutels. 18e-19e Eeuw. Afm. 13-21 cm. Cond.: G.
Antieke zeven-delige scheerset met baceliet, ca. 1920. In originele cassette. Afm. 4x18x11 cm. In goede staat.
Grote gladde zilveren kraantjeskan op drie houten bolvoetjes met houten greep 925/000. ZI gekeurd. Totaalgewicht ca. 1125 gram. Afm. 35 x ø 13cm. In goede staat. (Deukje in de deksel).
Gouden solitairhanger, 585/000, met briljant. Hanger, klassiek chaton, met een briljant geslepen diamant, 0,42 crt. S-P/TW. Voorzien van een Venetiaans collier. Lengte: 50 cm. Totaal ca 3,1 gram. In g...