Antieke pronkbeker omstreeks 1900 met fietsvoorstelling, compositiemetaal, bedeukt. 34cm. Cond:M
Art deco stijl glazen vaas, 20e eeuw, chips bovenrand, 20x11,3øcm. Cond:R
Lot glas, 2e helft 20e eeuw 1x design ijshouder, gesigneerd Colemi met Leffe bier gravering, 2 dekseldozen met rozen gravering, 2 figuren zeepaard en duif, 12-25cm. Cond:G
Vier paar zilveren oorhangers, met brisures en haken. Bewerkt, met zoetwaterparel en zirconia. Totaal ca 5 gram
Lot horloges, 6x, bestaande uit 2 digitale horloges uit staal, 2 double, en een los uurwerk: Chevalier en cochet 8621
Gevlochten armband van barnstenen met grote ovale barnsteen in het midden. 21x4cm.
Zilveren suikerschep 835/000 met vleugelbak en fraaie steel, bekroond met wapen van Zutphen, achterzijde met inscriptie: 10juli 1897-1932, L. 11cm., ca. 8gr.
Zilveren 835/000 lepel, steel met gouden koets getrokken door vijfspan paarden met koetsier, ruiters en lakeien MT.: Kempen en Begeer, Zoetermeer. L.13cm., ca. 24gr.
Zilveren 835/000 suikerschep met gegraveerde vleugelbak en getorste steel met bolknop. MT.: van der Meulen, Joure. L. 13.5cm., ca. 14gr.
Twee oude gravures omstreeks 1900, 1 soldiers playing an a wood, graveur pietro della Vecchia. 2 A Battle piece graveur J. Hugtenburg. 18x12 en 12x11cm. gravures op papier Cond:G
J. Deligny, omstreeks 1950 Vieux Lyon cathedrale st. Jean, aquarel op papier, 26x18cm. Cond:G
A. Gravier 1905, landschap met beek en reeen, ets op papier 51x34cm. Cond:G
Wolfgang Gäfgen nr 38/95 1936 Duitse school titel le Manteau 72x53cm. Lithografie op papier.
Oud Perzisch kleed met abstracte decors, rood-blauw-zwart 143x98cm Cond:G
Murano glazen schenkkan, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 26cm. Cond:G
Drie delen Murano glas, 2e helft 20e eeuw, olifant, vaasje mand met bloemen en losse peer. 14-25cm. Cond:G
Lot diverse mondgeblazen glazen, 19e eeuw, enkele chips 12-20cm. Cond:R/G
Zes delen antiek keramiek met hollands decor, omstreeks 1900, 3 tegels in lijst en 3 sierborden, 14x14cm. en 24-28cm. Cond:G
Antiek keramieken tablet met Engels creampetal Grindley, koffieservies omstreeks 1910, 10 delig in goede staat minimale chip mogelijk. 6-18cm. Cond:G
Grote keramieken schaal door Hannie Mein Vinkega Friesland, bruin groene glazuur. 5x29øcm. Cond;G
Lot parels/ parelmoer bestaande uit 2 snoeren met parels en 2 snoeren met parelmoer waarvan een met grillig vorm kralen.
Lot Tedora bedels,8x, zilver, 925/000, hartjes met naam. Totaal ca 33,5 gram. Nieuw
Zilveren armband, 835/000, Schakelarmband met langwerpige gematteerde schakels voorzien van een omslag in het midden. breedte 5 mm. totaal ca 12 gram. Voorzien van veiligheid. Lengte 19 cm. In goede s...
Brede zilveren ring, 925/000, Ti Sento, met zirconia's. Brede ring met banen waarvan één baan pavé gezet met zirconia's. Breedte 16 mm. ø 51 ca 17 gr. In goede staat
Twee zilveren broches, 835/000, versierd met markasiet. Een broche in de vorm van een paraplu en een broche in de vorm van een zeilboot. Grootte 30 mm. ca 8,5 gr. In goede staat.
Zilveren collier met hanger, 925/000, met zirconia's. Gourmetcollier met een hanger met florale vorm, één zijde bezet met zirconia's. Grootte hanger 30x13mm lengte 40 cm, ca 9,3 gram.
Zilveren suikertang 835/000 met fraai gevormde stelen. MT.: Pako, Rhenen anno 1977, L. 13cm., ca. 18gr.
Lot plated bestaande uit een bolle vaas, ø14x22cm, een langwerpige schaal met afgehoekte kanten met dubbele filetrand, 31x21x5cm, en een fotolijst met gecontourneerde rand met opgewerkte bloem en krul...
Hanger zilver, 925/000, met zirconia. Vierhoekige hanger met een rand met zirconia's en in het midden een grote vierhoekig, trapsgewijs geslepen grote zirconia, 16x15 mm. Met royaal hangeroog. ca. 10....
Zilveren speld, 925/000, met zirconia's. Merk Esprit. Broche in de vorm van een veiligheidsspeld bezet met een rij met 4 zirconia's. Grootte 55x13mm. ca7,0 gr. Nieuw
Zilveren armband, 925/000, met groene stenen. Armband bestaande uit ovale bollopende schakels, elk bezet met een cabouchon ovaal groen geslepen steen. Lengte 17,5 cm.
Twee antieke gravures. Eén maal Grolla, Anno 1597, P. Boudartius, Leger Prins Maurits. Eén maal La Douane Duyvenvoorde, Tol-Huys. Ca. 1800. Gravures op papier. Afm. 14x18 cm. en 20x17 cm. Cond.: G.
F Streudle omstreeks 1900, Duitse school, Winters berggezicht met heilig kruis, olieverf op linnen. Cond;G 70x56cm.
Twee kleine Perzische kleden, creme- blauw, en rood -creme -zwart, 92x64 en 80x68cm. Cond:R/G
Tien 19e eeuwse kristallen amandelgeslepen Biedermeier schalen, 1 groot ø18cm. rest 12cm Cond:R/G
Twee antieke Meissen porseleinen borden, omstreeks 1900, knauf, in goede staat 21cm ø.
Twee antieke bloempotten omstreeks 1900 1x florale guirlandes en goudrand(keramiek), 1x landschapsdecor, handbeschilderd(porselein) 20-23cm Cond:G
Grote majolica figuur, 'Dame met waterkruik en bloemen', 20e eeuw. (gaatje in arm en onderbodem gerestaureerd) Afm. 95 cm. Cond.: R.
Zilveren grote staafhanger, 925/000, met witte en zwarte zirconia's, in verschillende gefacetteerde vormen, hart, markies en ovaal. 11x37 mm. Nieuw
Lot met 3 broches, onedel, met 2 ronde broches van Langani, ø 51 en ø 42 mm en een broche met zwarte steen en parel, ø 30 mm.
Zakhorloge met ketting, ø 46 mm. Lengte 34 cm. Glas beschadigd. Uit witmetaal.
Twee broches gemaakt uit zilverdraad met mooie bloemen. lengte 8 cm. Totaal ca 16,4 gram. In goede staat.
Zilveren theezeef op glazen lekbakje. Theezeef, 833/000, Rond model met uitgewerkte bloemenrand, voorzien van met bloemen gedreven steel, (later aangemaakt). Geplaatst op een glazen bakje versierd met...
Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia. Een fijn slangcollier met een langwerpige hanger met afgeronde hoeken, bezet met diverse gefacetteerde zirconia's in diverse vormen. Grootte hanger 1...
Lot zilver, bestaande uit een slavenband met gravering, 2 brei doppen en een vingerhoed. Diverse gehaltes zilver. Totaal ca 18,5 gram.
Zilveren vaasje, 835/000, Hollands, Hoog smal vaasje op ronde voet met filetrand. ø 4x12,5cm. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer. In goede staat.
Lang zilveren collier, 835/000, Venetiaans model met 4 lang ovaal cabouchon geslepen carneolen geplaatst tussen de ketting. Zonder sluiting. Lengte 90 cm. totaal ca 12,7 gram. In goede staat
Kinderbord, ø ca. 17,5 cm. met gedreven afbeeldingen Roodkapje en de boze wolf. Gemerkt: Gero, ontwerp en gemerkt Georg Nilsson. En een kinderbeker met oorgreep gedreven afbeelding van konijn en gemer...