Uit een stuk gesmeed 18e eeuws zilveren gelegenheidslepel met accoladevormige steel en gegraveerde rattenstaart, tevens naamsvermelding achterzijde steel, Vermoedelijk Duits, onbekend meesterteken, 17...
Gouden ring,585/000, met blauw topaas. Ring met grote ronde zetting in bloemmotief, bezet met een rond gefacetteerde blauw topaas, ø 16 mm, l 57 ca 7,6 gram. In goede staat
Witgouden ring, 750/000, met smaragd en diamant. Een ring met een soort rozet bezet met een ovaal gefacetteerde smaragd, 1,15crt met een goede kleur en zuiverheid. Daaromheen zit een rand met 26 brilj...
Geslepen rond kristallen lodderein karafje met fraai slijpsel en 925/000 zilveren montuur en geslepen kristallen stop. MT: Arthur Willmare Pennington, Birmingham. jl: V 1920. Hoogte: 8.0 cm.
Geslepen kristallen coupe, ca. 13 cm. met ruitslijpsel op hoge ca. 9 cm. 835/000 zilveren poot met knop en voet met parelrand, ca. 8.5 cm. Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten. jl: E: 1889:
Collier van bloedkoralen, cilindervormig, verlopend in grootte 4-14 mm. 3 Rijen koraal. Lengte 43 cm. totaal ca 115 gram.
Gouden ring, 585/000, met morganiet. Ring met ovale zetkast met bewerkte rand. bezet met een ovaal gefacetteerde morganiet, 12x10,5mm. ca 6,6 gram. ø 56. Nieuw
Drie-delige geslepen kristallen tafelset. Bestaande uit: Twee zoutvaatjes en mosterdpot. Voorzien van gematteerd meanderslijpsel en een 835/000 zilveren gevlochten handgreep en het mosterdpotje met 83...
Zilveren collier, 925/000 gerhodineerd met slanghanger. Ankercollier waaraan een hanger zit in de vorm van een slang met ogen van Robijnen en verder volgezet met witte topasen. Lengte 45 cm. Nieuw
Zilveren ring, 925/000, half bezet met amethisten en half bezet met lemonkwartsen, in 2 bogen. De ring is gerhodineerd.ø 56. Nieuw
Sterling zilveren strooibus in de vorm van een Chinese lantaarn in staande standaard. ca. 37gr.
Sierlijke zilveren ring, 925/000, met groene en zwarte zirconia's. In het midden van de ring zit een grote groene ovaal gefacetteerde zirconia en aan weerskanten een kleinere zwarte. Breedte ring 15 ...
Collier van Barnsteen. Collier met afgeronde barnsteenkralen, verlopend in grootte, ø 6-20 mm. Lengte 64 cm ca 61.5 gr
Prachtig vijf-delig Delfts keramieken kaststel met landschappen en florale decors. Ca. 1920. In 18e eeuwse stijl. Afm. 26-37 cm. In zeer goede staat.
Oude Chinees porseleinen dekselpot met donkerblauw floraal- en symbolen decors. 20e Eeuw. In goede staat.
Set van twee,19e eeuwse stoelen met originele beschildering en vlechtwerk rugleuning en zitting, In goede staat 103x46x56cm.
Vier Duitse grunderzeit notenhouten stoelen omstreeks 1880 met mooie biedermeier stijl stoffering 96x38x45cm. Cond:G
Acht antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kop en schotels. Decor Canton. Ca. 1890. Afm. 7.5 -13 cm ø. Cond.: G.
Mooie Engelse antieke mahonie theetafel, omstreeks 1900 met lade en glasplaat, In goede staat 75x53x80cm
Grote Chinese 19e eeuw, cassis-kleurige porseleinen dekselvaas (deksel randschade). Afm. 32 x 20.5 ø. Cond.: R/G.
Chinees porseleinen dekselpot met florale decors, 18e eeuw. (Foohond deksel beschadigd) Afm. ca. 17 x 15 cm ø . Cond.: R.
Duits porseleinen Hutschenreuther servies Form Dresden, 10 kop en schotels, vaas, schaal, 2 terrines, 2 melkkannen, minimale chip mogelijk, 10-37cm. Cond;G
Antieke Art Nouveau Jugendstil mahoniehouten schildersezel. Ca. 1910. Afm. 199 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil compositie, metalen tafelstuk met glas, ca. 1900. Afm. 39 cm. In goede staat.
Paar zilveren schoengespen, ovaal model met wieber decor. 28x34mm. MT.J.v.d.Berg Schoonhoven. In goede staat
Lot met 4 horloges, met o.a. een Junghans solar horloge en 3 automatische horloges.
Groot Chinees lakwerk paneel met kraanvogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 45x89 cm. In goede staat.
Zilveren zakhorloge, 800/000,Zwitsers, met op de wijzerplaat een geschilderde erotische afbeelding. ø 50 mm. Mechanisch, werkend.
Antieke Chinese ivoren pagode(s), met florale decors en dieren (beschadigd). Ca. 1900. Afm. 3-7 cm. Cond.: M.
Oude rood-lak Chinese theepot, gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Bamboe decor met dieren. Afm. 12x15x9 cm ø.
Wortelnoten bijzet trommeltafeltje. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 57x60 ø cm. In goede staat.
Wandkastje met elf (1 vaasje mist) ChineesJapanse porseleinen miniatuur vaasjes. Japan ge-etiketeerd. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 47x28x8 cm. Cond.: G.
Vier delen 18e-19e eeuws Chinees porselein. Eén keer gemerkte Kang Xy bord, coullissen decor (minimale chips). Eén keer bord met florale decors (goed). Eén kopje met florale decors (chips). Eén schote...
Vooroorlogse Engelse eikenhouten miniset-tafels met getorste poten. Ca. 1930. Afm. 50-52 cm. In goede staat.
Zilveren trekpotje, 925/000, Empire-stijl trekpotje op ronde voet met parelrand en een scharnierend deksel met ribrand en pijnappel als knop. 19x11x16cm. Importeursteken: Van Kempen, Begeer en Vos, 's...
Gouden ring, 585/000, met aquamarijn, Grote zwaar uitgevoerde ring met in het midden een ovaal gefacetteerde aquamarijn, ø 16x11 mm (iets beschadigd) , met schulpbewerking aan weerskanten, ligt wat h...
Gouden schakelarmband, 750/000, met briljanten. Armband met geelgouden langwerpige staafjes met daartussen witgouden schakels in de vorm van een soort hartje bezet met een briljant geslepen diamant, t...
Teakhouten wijntafel. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel op 3-spant poot. Afm. ø 55 x 65 cm. Cond. G.
Duitse notenhouten grunderzeit vertico vitrinekast, ca. 1880. Met volle zuilen en 1 lade. Afm. 135x95x48 cm. Cond.: G.
Antieke Engelse eikenhouten kist met boekpanelen. Afm. 57x51x120 cm. In goede staat.
Vijf diverse delen Makkums polychrome aardewerk 20e eeuw, bord, beker, melkkan, pijpvaasje en een grote schenkkan 8-21cm.
Oude messing hallamp met glas, 20e eeuw. Afm. 50 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast met gebogen front, ca. 1870. (stukje rand blad beschadigd, rugwand vervangen). Afm. 97x99x40 cm. Cond.: R.
Zeven zilveren lepels, 835/000, Zes theelepels met een gecontourneerde steel voorzien van biedermeier gravering, jl.:s:1978 en een suikerschep met ronde steel en versierd met getrembleerd floraal deco...
Grote keramieken Hollandse knobbelvaas met polychrome florale decors (haarscheur). 20e eeuw. Afm. 48 cm. Cond.: R.
Twee delen antiek Chinees porselein.Tafelschaaltje op hoge voet, met florale decor, 18e eeuw. Gemerkte dekselpot, 18e-19e eeuw, met meerkleurige florale decors en craquelè glazuur. Afm. 5.7 x 13 cm. ...