Gouden collier met granaat, 585/000. Collier gemaakt van gefacetteerde granaten, ø 3 mm, door middel van gouddraad aan elkaar verbonden. Voorzien van gouden ovale sluiting. Lengte 65 cm ca 10,2 gram....
935/000 Zilveren poederdoos, ca. 6 cm. Deksel met honingraad motief in fraaie florale omranding. Gewicht: Ca. 52 gram.
Grote zilver vergulde ring bezet met een champagnekleurige gefacetteerde zirconia. Versierd met een dubbelle rand met lila en paarse zirconia's. Voorzien van een zwarte rand. Grootte kop :28x28 mm. ø ...
Twee antiquarische boeken: 1x Sions worstelingen Johan van Doesburg 1715, 1x De geluksaligheid v.d wegh der rechtveerdige A.dam Jacobus Borstius 1738, 16-17cm. Cond:R/G
Twee zilveren chokers met markasiet, 835/000. Collier met ovaal opengewerkte hanger versierd met markasiet, 5 cm. En een choker met een gekruld midden gedeelte versierd met 3 hangers met parels en bez...
Antieke Franse Art Nouveau vaas met vissen decor. Ca. 1910. Gesigneerd: A. Hunebelle (1896-1958) ´Modele depose R. Cogneville´. Transparant bewerkt blauwgroen en neutraal. Afm. 22,5 x. 22 cm. ø. In go...
Jugendstil-stijl gekleurd glazen hanglamp, 3-lichts. 20e eeuw. ø 55 x 55 cm. In goede staat.
Twee antieke Louis Seize-stijl bronzen wandkandelaren. Ca. 1900. Afm. 40 cm. In goede staat.
Zilveren broche en armband met kleurstenen, antieke stijl. Veerbroche met vergulding en diverse kleurstenen, één steen ontbreekt, 8x3,5cm, en een armband met markiesvormige schakels met rode en groene...
Antieke souvenier Scheveningen, ca 1900. Parelmoer zeilschip onder glazen stolp. Afm. 40x32x16 cm. Cond.: G.
Negen delen blauw glas, 19e-20e eeuw. (witte rand). Bestaande uit: Eén schenkkan, vijf vazen, drie schalen. Minimale beschadiging mogelijk. Cond.: R/G.
Gouden streekhanger 585/000. Antieke ovale hanger met S bewerking met knopjes en filigrain. De rand van de hanger is versierd met zeer kleine knopjes en versieringen in de rand. ø 30 mm. ca 2,5 gr
Drie diverse oude Japanse cloisonné vazen met florale en/of vlinder decors. 20 eeuw.
Antieke viool met twee strijkstokken in kist (restauratie), 19e eeuw. Afm. 59 cm. Cond.: R/G.
Groot mes met zilveren greep versierd met een staande leeuw met schild. Voorzien van stalen lemmet. Lengte 30 cm In goede staat.
19e Eeuw dubbelloopse voorlader (oxydatie), en 16e - 17e eeuwse korte dolk met bronzen heft (oxydatie). Afm.22-21cm. Cond.: R/G.
Hollandse copier Anna Groen waterkan. Ca. 1930. Afm. 16 cm. In goede staat.
Lot zilver bestaand uit een hanger met blauw opaal aan een ankercollier, een bladhanger met markasiet en parel, een zilveren horloge met ketting en een ring.
Zes delen deco artikelen 2 houten consoles met putti(kunststof) 2 gietijzeren olifanten 19-38cm. Cond:G
Zeldzaam antiek Duits W.M.F.-saladebestek met keramieken heft (plated), ca. 1910. Afm. 26-29 cm. In goede staat.
Geelgouden ring 750/000 met briljant geslepen diamanten. Fantasiemodel ring met een soort cirkel in het midden en verlopend aan weerszijden. De briljanten zijn verlopend in grootte. Totaal ca 0,46 ct....
Twee Italiaanse Murano glazen clowns, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 22-23cm. Cond:G
Johannes Weiland, 1856-1909. Voorstelling: Boerin met vat op de deel. Aquarel op papier. Afm. 43x53 cm. Cond.: G.
Twee kristallen bonbonnières met zilver, 833/000. Een rond kristallen schaaltje met accolade vormige rand, op zilveren gecontourneerde voet met biedermeier gravure. In het midden van het schaaltje zi...
Antieke Duitse Busch ratenov microscoop in originele kist, omstreeks 1900 44x23x11cm. Cond;G
Wetering de Rooy. Stadsgezicht Zuid Holland 1877-1972. Olieverf op linnen. Afm. 60x80. In goede staat.
19e Eeuw. 16-delig Frans mocca servies met diverse 17e eeuwse kunstenaars afgebeeld en goud decor. O.a.: Moccakan, melkkan, suikerpot, schaaltje, elf kop en schotels. (één kopje beschadigd, één kopje ...
Vooroorlogse klarinet omstreeks 1920, in goede staat(mondstuk mist) 63cm. Cond:G
Acht zilveren theelepels, 835/000, model Haags Lofje. MT.: Koninklijk van Kempen en Begeer, Zeist/Voorschoten jl.: Y:1983. 11 cm. Totaal ca 108 gram. In goede staat
Ongesigneerd?, 19e Eeuw. Voorstelling: Bergachtig landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 57x48 cm. Cond.: R/G.
Grote Chinees porseleinen vaas met gouddecor, vogels op bloesemtakdecor, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 34cm.
Witgouden rozet ring, 585/000, met briljant en toermalijn. Ring met rozet, ø 13,5 mm, met in het midden een rond gefacetteerde groene toermalijn, ø 7 mm. Om de toermalijn zit een smalle band met daar...