Franse comtoise met spillegang in originele eikenhouten kast, met gewichten en korte slinger. 18e Eeuw. (twee delen emaille beschadigd) Verder in goede staat. Afm. 233 cm. Cond.: G.
Frans antiek compositie metalen figuur, ca. 1900. Via AD Glorian. Voorstelling: Engel en man met zwaard. (arm engel is gerestaureerd) Afm. 64 cm. Cond.: R.
Groot zilveren bestek, 835/000, model met dubbele filetrand, bestaande uit 12 tafelvorken en 12 -lepels, jl.: C:1912, 12 dessertvorken en 12 -lepels jl.: A & B, 1910 en 1911, een sauslepel, jl.: T: 1...
Prachtige gouden broche, 585/000, met diamanten. Ovale broche rozetmodel met 3 randen bezet met roosgeslepen diamanten in verschillende groottes, ø 2-5 mm. Met in het midden een ovale roosgeslepen dia...
Ongesigneerd, ca. 1800. Duitse school. Voorstelling: Twee mannen lonken naar naakte dame bij bron. (twee keer kleine restauratie) Olieverf op linnen. Afm. 77x69 cm. Cond.: G.
Franse boulle klokkast met console, 18e eeuw. Zonder uurwerk! (klokkast + console behoeft restauratie aan boulle + schildpad) Afm. 125 cm. Cond.: M.
Oude gemerkte Chinees porseleinen draken kom. Mooie kwaliteit Afm. 7x15.5 cm.ø. In goede staat.
Hollandse 17e eeuwse statenbijbel (1685) met diverse etsen van Jan Luyken (1649-1712). Martelaars spiegel der doopsgezinde door Tileman van Bracht. (Originele lederen band met koperen beslag) Afm. 12x...
Vuurvergulde Empire strijdwagen pendule omstreeks 1830 met engel, later uurwerk omstreeks 1870, balans uurwerk, 8 daags, halfuurslag op bel, uiteinde hoorn zit los. 38x30x9cm. Cond;G
Fraai collier van bloedkoralen met gouden streeksluiting, 585/000. Collier met 4 rijen bloedkoralen, ø 8 mm, tonvormig, bevestigd aan een ronde grote gouden streeksluiting, ø 37,5 mm, met filigrain en...
Antieke Chinees porseleinen Wanli vaas met olifanten hengsels, florale decor. (haarscheur in hals) Afm. 23 cm. Cond.: G.
Vroeg 19e eeuw mahoniehouten empiré spiegel met console en bronzen beslag, volle zuilen en bandintarsia. Afm. 244x93x44 cm. In zeer goede staat.
Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast, barokstijl. Vroeg 19e eeuw. Afm. 222x160x45 cm. In zeer goede originele staat.
Stien Eelsingh, Zwolle 1903 - Meppel 1964. Voorstelling: Drie vrouwen aan het koren binden. Houtskool op papier. Afm. 68x88 cm. Cond.: G.
Twee delen Oosters (Tibetaans) brons. 1x tempelbel met boedha koppen en lotusbloem. 1x zittende oliefant boedha (pantheon). 20e eeuw. Afm. 21-31 cm. In goede staat.
Johannes Weiland, 1856-1909. Voorstelling: Boerin met vat op de deel. Aquarel op papier. Afm. 43x53 cm. Cond.: G.
Bijzondere fraaie gouden tennisarmband met briljant geslepen diamanten, 750/000. Tennisarmband met 4-poot chatonnen bezet met 72 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 1,57 crt. SI. Voorzien van baks...
Grote 18e eeuwse Engelse mahoniehouten tafelklok met spillegang en snek (gegraveerd uurwerk). Klokkenmaker John Taylor London. Uurwerk met datumaanduiding en Silent en Strike functie. Slagwerk op grot...
Bronzen figuur door Christoph Voll, 1897-1939, Duitsland. Voorstellend: 'Zu Pferde mit schwierigkeit'. Mooie patina. Afm. 25 cm. In goede staat.
Sipke Kool, 1836-1902. Voorstelling: Interieur van moeder met kind en hond. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
Houtgestoken vergulde Louis Seize pendule met gesigneerd uurwerk, 18e eeuw. Voor en achter Jan Hendrik Kühn Amsterdam. (Weense stijl pendule). Achtdaags, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afm.46 cm. In g...
Harrie Maas. Naakte dames aan de waterkant, 1906-1982. Olieverf op linnen. Afm. 70x90 cm. In goede staat.
Originele vuurvergulde bronzen Louis Seize pendule, ca. 1780. Acht-daags, halfuur-slag, touwtjesslinger. Met zeldzame jachtdecors, edelherten, jachthoorn, zwijnskop en jachthonden. (goede vergulding) ...
Gerard Pieter Adolfs, 1897-1968. Hoekie Kampong Glodok, Batavia. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
Grote 18e eeuwse notenhouten staande barok klok met ingebouwd speelwerk (later). Mooie gave klokkast. Speelwerk speelt Frans volkslied. Origineel acht-daags uurwerk met seconden en datum aanduiding. A...
Prachtige, 18e-eeuw, Hollandse wortelnoten vitrine opzet porseleinkast met verguld bronzen beslag staand op klauwpoten, ca. 1760. Met mooie patina. Afm. 190x43x220 cm. In zeer goede staat.
Uiterst zeldzame 17e - 18e eeuw Zaanse notenhouten gestoken wandklok met wekker functie. Prachtig snijwerk met Bacchus, putti, wapen en ranken (fruit). (Vier originele bronzen gewichten). Afm. 79 cm. ...
Zeer grote antieke Duitse porseleinen vaas met florale- en figuren decors en slangenhengsels. Op origineel porseleinen basement, ca. 1900. Eichwald, door Bernhard Bloch, naar origineel ontwerp van Mei...
Zeldzame gesigneerde Franse staande klok met equatie uurwerk. 18e Eeuw. Door Moisy Paris No. 634. (Jean Moisy 1714-1782) Met seconden aanduiding, equatie wijzer (ware zonne tijd) Geeft aan het versch...
Antieke Chinese porseleinen plaquette. Gesigneerd. Met vogels op bloesemtakken decor. Afm. 37x24 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen familie roze vaas met figuren in berglandschappen decor rondom. Gemerkt, van binnen groene glazuur, met zegelteksten Afm. 35 cm. In goede staat.
Prachtig Hollands 18e eeuws wortelnoten kabinet, ca. 1780. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afm. 235x168x61 cm. Cond.: G.