Diese Webseite verwendet Cookies

32. Aprilveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 14. April 2017 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

19e eeuwse eikenhouten bijzettafel
Ergebnis: 50 EUR

Serie etsen 11x
Ergebnis: 500 EUR

2 Kandelaren met putti
Ergebnis: 800 EUR

Twee 19e eeuwse Franse bronzen vergulde kaarskandelaren met faunen en druiventrossen op witte carrera marmeren basement. Afm. 32 cm. In goede staat.

Kersenhouten eethoek+ 4 stoelen.
Startpreis 300 EUR

Boekenmolen
Ergebnis: 300 EUR

Biedermeier voltaire
Ergebnis: 185 EUR

Jan Mankes, houtgravure
Ergebnis: 225 EUR

Klinkenberg, Aquarel
Startpreis 200 EUR