Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

32. Aprilveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 14. April 2017 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

3 Chinese borden, 18e eeuw
Ergebnis: 270 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal- en gouddecor. In goede staat, 23,5ø

3 Boxen met medailles/oorkondes
Ergebnis: 80 EUR

Drie verzamelcassettes met DDR onderscheidingen, medailles, oorkondes. Afm. 40-28 cm. In goede staat.

4 Chinese theekopjes
Ergebnis: 100 EUR

Vier Chinese porseleinen kopjes met spelende kinderen (gemerkt). 18e eeuw. Afm. 4x6.5 cm ø. In goede staat.

2x 19e Eeuw bajonet sabel
Ergebnis: 80 EUR

19e Eeuw bajonet en sabel. Oxydatie bij sabel, stukje heft los erbij (gebroken). Afm. 63-69 cm. Cond.: R.

Antieke degen (vrijmetselarij)
Ergebnis: 160 EUR

Zeldzame antieke vergulde degen met vrijmetselaarsteken (troffel, wapenschild etc.) Ca. 19e eeuw. (kleine beschadigingen) Afm. 97.5 cm. Cond.: R/G.

Bajonet (3x)
Startpreis 60 EUR

Drie antieke bajonetten, ca. 1900-1940. Oxydatie. Afm. 48-64 cm. Cond.: R.

4 Miniatuur portetten
Startpreis 90 EUR

Vier miniaturen met ivoren lijsten. Reproducties of deels geschilderd. 20e eeuw. Afm. 10-15 cm. Cond.: G.

Asbak met olfiant
Ergebnis: 70 EUR

Antieke marmeren asbak met bronzen olifant, ca. 1920. Afm. ø 10x20 cm. In goede staat.

3-Delig Delfts blauw kaststel
Ergebnis: 75 EUR

Drie delig Delftsblauw kaststel door de Porseleyne fles letters W.v.W. C.M. F1 ,met florale decors. Afm. 24-33 cm. In goede staat.

3 Russisch lakwerkdoosjes
Ergebnis: 60 EUR

Drie Russische lakwerk dozen, handbeschilderd met figuren decors en gesigneerd. 20e eeuw. Afm. 6-11 cm. In goede staat.

Sabel
Startpreis 120 EUR

19e Eeuwse sabel. Frankrijk, Pour le Roi et la patrie Auguste Fanson Bruxelles. (Oxydatie) Afm. 103 cm. In goede originele staat.

Afrikaans figuur, waarschijnlijk Dogan
Startpreis 80 EUR

Grote Afrikaanse houtgesneden figuur Dogan 20e eeuw in goede staat 71cm. Cond:G

Marmeren bol
Startpreis 30 EUR

Marmeren 'Discussiebol'op basement. 20e eeuw. Afm. 14 x 10 cm. ø In goede staat.

3 Bloempotten met onderschotel
Startpreis 125 EUR

Drie antieke keramieken bloempotten met lekschaal omstreeks 1900. o.a. Petrus Regout Maastricht, Petrus Regout gemerkt R, etc. 21x22øcm.

WMF saladebestek
Ergebnis: 75 EUR

Zeldzaam antiek Duits W.M.F.-saladebestek met keramieken heft (plated), ca. 1910. Afm. 26-29 cm. In goede staat.

Groot imaribord met vakverdeling ca. 1880
Startpreis 200 EUR

Zeer grote antieke imari porseleinen sierschotel met coulissendecor , omstreeks 1880 . In goede staat 45,5ø

Messing koffiepot
Startpreis 50 EUR

Grote 18e eeuwse Chinese messing koffiepot? tekens uit de Chinese oudheid, in goede staat, 29x27x18cm.

Japanse lakdozen (2x)
Startpreis 80 EUR

Twee delen Japans lakwerk. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal schrijfkist, bamboe, vogels. Eén maal dekseldoos, pagodes. Afm. 28-33 cm. In goede stat.

Verguld bankje
Ergebnis: 65 EUR

Louis Seize-stijl bankje met mooie stoffering. 20e eeuw. Afm. 52x51x100 cm. In goede staat.

Rood lak figuur
Startpreis 150 EUR

Grote Chinese rood lak sculptuur, geisha met kind op lotusbloem, 20e eeuw 31cm. Cond:G

Bronzen kandelaren (2x)
Ergebnis: 30 EUR

Twee oude bronzen kaarskandelaren in Neo-stijlen. 20e Eeuw. Afm. 27-30 cm. In goede staat.

Kistje met Boulle inleg
Startpreis 180 EUR

Negentiende eeuwse Franse boulle kist met schildpad en parelmoer, minimaal verlies inlegwerk, 12x12x23cm. Cond;G

Specht en snip
Ergebnis: 60 EUR

Opgezette groene specht en houtsnip. Afm. 23 cm. en 28 cm. In goede staat.

Schrijfset
Startpreis 50 EUR

Vooroorlogse bacelieten bureauset. Drie delig, in casette. Afm. 3x27x12 cm. In goede staat.

Vierkante theestoof
Ergebnis: 90 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten theestoof op eiken, in Louis Seize stijl met koperen binnenbak, in goede staat 43x27x27cm.

Spiegellijst met been
Startpreis 200 EUR

Aparte met been belijmde spiegellijst met florale decors. Afm. 99x72 cm. In goede staat.

3 Natuurstenen boedha's, beschilderd met voet stempel
Ergebnis: 75 EUR

Drie oude Chinese natuursteen gesneden hoogwaardigheidsbekleders (wijsheren), 20e eeuw, met stempels. Afm. 15-16 cm. In goede staat.

Brons hand + Boeda op onderstuk
Startpreis 120 EUR

Twee keer oosterse bronzen boedha's. Tweede helft 20e eeuw. Lachende boedha en boedha in hand. Afm. 11-18 cm. In goede staat.

Gegoten bronzen band (vermoedelijik Grieks Romeins)
Startpreis 100 EUR

Oude/antieke bronzen armband of enkelband met kreeft. Afm. 13x13x5 cm. In goede staat.

2 kapmessen
Startpreis 60 EUR

Twee oude Spaanse kapmessen, gemerkt Cornetia, 20e eeuw in goede staat 83cm.

Antieke lans
Startpreis 150 EUR

Lans 17e-18e eeuws met damast speerpunt en renaissance stijl, ranken 232cm. Cond;G

Serie boeken (Lot)
Ergebnis: 110 EUR

Freiherrliches Taschenbuch, uitgave Justus Perthes te Gotha. Jaargangen: 1881,1894,1900,1938, 1939,1940, 1941 (2x), 1942 (2x), Totaal: 10 banden.