Comtoise met spillegang en vouwslinger. 18e Eeuw. Klok heeft mooie wijzerplaat en vergulde feuille. Afm. 43x28x17 cm. In goede staat.
Franse comtoise, 19e eeuw. Met dagaanduiding en ankergang, gave wijzerplaat en mooie vergulde feuille. Afm. 43x27x16 cm. In zeer goede staat.
Oude Zweedse houtgestoken vergulde Cartelklok in Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Klok heeft een achtdaags-uurwerk met halfuur-slag. Afm. 52 cm. In goede staat.
Oude Engelse messing lantaarnklok, 20e eeuw. Tho Moore Ipswich. Afm. 38 cm. Cond. G
Franse bronzen Cartel wandklok, 19e eeuw. Achtdaags-uurwerk. (achterdeksel niet origineel, functie niet getest). Afm. 51 cm. Cond.: G.
Vroege 19e eeuwse Duitse Schwarzwald klok met schotelvormige wijzerplaat en 'holzgespindelte'uurwerk. Afm. 35x25x15 cm. In goede staat.
Oude Josephien zuilen pendule met bronzen versieringen. Mechanisch/acht-daags. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 33 cm. In goede staat.
Friese wortelnoten staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 101 cm. In goede staat.
Twee messing wandklokken (mechanisch). Tweede helft 20e eeuw. In barokstijl. (geen gewichten erbij) Afm. 30-49 cm.