Diese Webseite verwendet Cookies

32. Aprilveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 14. April 2017 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Franse Empire pendule ca. 1840 3644
Franse Empire pendule ca. 1840
Startpreis 1.400 EUR
Antieke kolomklok 3645
Antieke kolomklok
Startpreis 180 EUR
Empire stijl klok 3646
Empire stijl klok
Startpreis 100 EUR
Mini reiswekker 3647
Mini reiswekker
Startpreis 75 EUR
Vierglazen klokje met witte omlijsting 3648
Vierglazen klokje met witte omlijsting
Startpreis 130 EUR
Verkauft
Pendule man met speer 3649
Pendule man met speer

Ergebnis:

140 EUR

Verkauft
Blauwe pendule 3650
Blauwe pendule

Ergebnis:

180 EUR

Verkauft
Comtoise 3651
Comtoise

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Wortelnoten tafelklok 3652
Wortelnoten tafelklok

Ergebnis:

190 EUR

Verkauft
Grote tafelklok 3653
Grote tafelklok

Ergebnis:

200 EUR

Minisetje, klok met kandelaren 3654
Minisetje, klok met kandelaren
Startpreis 430 EUR
Staande klok, groen beschilderd 3655
Staande klok, groen beschilderd
Startpreis 230 EUR
Pendule, Josephine 3656
Pendule, Josephine
Startpreis 70 EUR
Art Deco klok met aansteker 3657
Art Deco klok met aansteker
Startpreis 120 EUR
Staande klok, vroeg 19e eeuws 3658
Staande klok, vroeg 19e eeuws
Startpreis 300 EUR
Verkauft
Staande klok 18e eeuws 3659
Staande klok 18e eeuws

Ergebnis:

300 EUR

Pendule Frans 3660
Pendule Frans
Startpreis 900 EUR
Vuurvergulde pendule 3661
Vuurvergulde pendule
Startpreis 900 EUR
Kolompendule met intarsia 3662
Kolompendule met intarsia
Startpreis 250 EUR
Vuurvergulde pendule, directoir 3663
Vuurvergulde pendule, directoir
Startpreis 2.250 EUR
Verkauft
Vuurvergulde pendule 3664
Vuurvergulde pendule

Ergebnis:

260 EUR

Verkauft
Frans klokkenstel 3665
Frans klokkenstel

Ergebnis:

85 EUR

Verkauft
Tinnen klok 3666
Tinnen klok

Ergebnis:

25 EUR

Engelse staande klok 3667
Engelse staande klok
Startpreis 200 EUR