Oude mahoniehouten stoof met intarsia, koperen binnenbak, in goede staat 43x37ø cm.
Vooroorlogse bronzen hanglamp, 5 lichts met albasten lichtschalen deels gelijmd, omstreeks 1930 in goede staat, 30x55øcm. Cond:G
Grote antieke Jugendstil tinnen dekseldoos met floraal decor, vetani Francais Paris, omstreeks 1900, 4,5x16øcm. Cond;G
Twee antiquarische boeken: 1x Sions worstelingen Johan van Doesburg 1715, 1x De geluksaligheid v.d wegh der rechtveerdige A.dam Jacobus Borstius 1738, 16-17cm. Cond:R/G
Antieke lampenvoet (compositie metaal) (geelectrificeerd). Ca. 1900. Afm. 59 cm. Cond.: G.
Moderne chrome bureaulamp met blauw glazen kap. Afm. 35x25x18 cm. In goede staat.
Tien messing deurkloppers met leeuwenkoppen. 20e eeuw. Afm. 14x10x4 cm. In goede staat.
Antieke Art Nouveau hanglamp 'meisje houdt lamp vast' (compositie metaal), ca. 1900. (stukje onderkant lamp gerestaureerd) Afm. 39 cm. Cond.: G.
Antiek Duits keramieken dienblad met zwiebelmuster decor. Ca. 1920. En een klein Meissen porseleinen vaasje met zwiebelmuster. (Tweede helft 20e eeuw). Afm. 6-50 cm. In goede staat.
Mooie Art Deco plated verdeelschaal met zeven glazen houders. Ca. 1925. Afm. 17x28 cm. ø. In goede staat.
Vroege antieke houtgesneden Chinese figuren. 1x knielende krijger (krimpnaden), mooie patina. Afm. 15 cm. 1x een natuurstenen gestoken figuur, China. 19e eeuw. (meerdere figuren op houten console) Afm...
Twee messing met brons kaarskandelaars, 18e eeuw. Afm. 27 cm. In goede staat.
Bronzen kerkelijke kaarskandelaar, barokstijl. 20e eeuw. Afm. 70 cm. In goede staat.
Drie antieke petroleum stalampen. Ca. 1920. Twee opaline en een porselein. Zijn geelectrificeerd. 39-56 cm. Cond.: G.
Twee antieke petroleumlampen, 1x messing en keramiek, 1x opaline met floraal decor. omstreeks 1900, 51x13ø en 51x11øcm. Cond:G
Duitse antiquarische Brehms Tierleben Lexicon, tien-delig, Zweiterband Leipzig Verlag. Afm. 26x19x3.5 cm. In redelijk goede staat.
Twee albast boekensteunen met paardenkoppen. 20e eeuw. Afm. 18x16x9 cm. In goede staat.
Twee antieke messing Jugendstil pianokandelaren. Afm. 16x20x13 cm. In zeer goede staat.
Leren sigarenkoker met witmetalen elementen versierd met krulgravures en een rechthoekig schild in het midden. 14x7x2,5cm. In goede staat.
Oude nerts bontjas, behoeft restauratie onder 1 oksel, halflang. Lengte: 108 cm.
Drie oude/antieke hoeden en drie oude marshal/sherrif spelden (20e eeuw) Afm. 8-33 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse messing kaarsenkroonluchter, 12-lichts, Renaissance-stijl. Ca. 1900. Afm. 57x45 cm. ø. Cond.: G.
Oud lederen paard met glazen ogen. 20e eeuw. Afm. 22x41x9 cm. In goede staat.
Lot van zeven antieke spaarpotten, ca. 1900. Eén maal messing, zes maal blik. In goede staat.
Zeldzame vooroorlogse Duitse Hohner Tango, mondharmonica in originele doos, 18x6x3cm. Cond:G
Twee antiquarische boeken 'Hochdeutsche Mundart grammatisch kritisches wörterbuch. Leipzig 1801. Afm. 8x25x29 cm. Cond.: redelijk/goed.
Groot lot met antiek messing/koperwerk. 19e-20e eeuw. O.a.: Cakevormen, ketels, comfort, snotneuzen etc. Afm. ca. 15-50 cm. Cond.: R/G.
Twee oude vergulde messing wandlampen in rococco stijl, 20e eeuw. Afm. 27-43 cm. In goede staat.
Drie Duitse Biedermeier mahoniehouten lijsten met prenten. Eerste helft 19e eeuw. Afm. 27x22 cm. en 40x48 cm. (buitenmaat) In goede staat.
Oude messing zeven-lichts kaarskandelaar met bloemen en robijn-rode glazen stenen. Jugendstil, ca. 1915. Afm. 32x61x11 cm. In goede staat.
Antieke lederen reisset met benen scheerborstel, scheermesslijper en spiegel (scheermessen missen). Ca. 1900. Cond.: G.
Vier delige Jugendstil koffie-theeset. Messing verwikkeld. Ca. 1910. J.N. Daalderop & Zn., Tiel. Afm. 12-23 cm. In goede staat.
Antieke bronzen spiegel, ca. 1900. In Roccoco stijl. Afm. 32 cm. In goede staat.
Twee antieke messing vazen. Ca. 1900. Eén maal met vlinder en één maal met floraal Jugendstil decor. Afm. 25-29 cm. In goede staat.
Twee prachtige antieke messing pianokandelaren. Ca. 1880. Historisme. Afm. 20x10x20 cm. In zeer goede staat.
Antieke eikenhouten Mechelse kapstok met leeuwenkoppen, ca. 1900. Afm. 98x93x12 cm. Cond.: G.
Vijf maal koperwerk, 19e-eeuw. Twee maal pannen op hoge poten, één maal appelketel, één maal waterketel en één maal hengselpot. Afm. 20-30 cm. In goede staat.
Antieke zes-delige messing lepelrek, in Barok-stijl. Ca. 1900. Afm. 50x48x4 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse kopergenagelde hengselpot in goede staat 34x41ø Cond:G
Achtiende eeuwse Barok bewerkte kaarsdover van tin en een bronzen zegelstempel(petschaft) 8-17cm Cond:G
Lot diversen 19e eeuws, weegschaal, gewichten, srtijkijzers, koffiemolen, hengselpot 11-40cm. Cond:G
Antieke smeedijzeren lamp met rankenversieringen omstreeks 1920 originele beschilderingen 60x62cm. Cond:G
Twee antieke keramieken dienbladen omstreeks 1920, met 6 onderzetters keramiek, alle met vernikkelde omranding, fruit en blauwe bessendecor. 7-40cm. Cond:G
Mooie vooroorlogse chrome metalen 6 lichts hanglamp, in goede originele staat 56x60ø Cond:G
Grote antieke lijst omstreeks 1930 in redelijke staat 157x102cm. Cond;R
Negentiende eeuws kleine ijzeren geldkist zonder sleutel, wel open, 43x28x27cm. Cond:R/G
Antieke Indonesische Kris, ca. 1900. Met houten bewerkte heft met swastika damast schede, messing met houten heft. Afm. 48 cm. In goede staat.
Deels antieke tafel petroleumlamp (lampevoet antiek). Opaline glas. Brander en kap nieuw. Afm. 48 cm. In goede staat.
Vier diverse oude/antieke tasjes, met velours buidel en petit point buidels. Met messing en plated. Afm. 15-20 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil compositie, metalen tafelstuk met glas, ca. 1900. Afm. 39 cm. In goede staat.
Gotaisches Jahrbuch 1931. Briefadeliges Taschenbuch 1907, Uradeliges Taschenbuch 1914, Historisch Genealogisches Taschenbuch 1912 en 1913. Uitgaven van Justus Perthes en Kyffhauser. Totaal 5 banden.
Lot 19e eeuws antiek koperwerk o.a brander, doofpot, ketel ,schaal en jardinière 14-39cm en een zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede...
Drie beschilderde Russische lakdoosjes, 2 gesigneerd 4-7cm. Cond:G
Grote vooroorlogse opaline glazen petroleumlamp met landschap decor. Afm. 78 cm. In goede staat.
Franse tinnen klepkan, 1 ltr. Gemerkt Pichot, licht bedeukt. 18/19e eeuw. Afm. 21.5 cm. Cond.: R/G.
Twee oude messing/koper hanglampen, 20e eeuw in goede staat 28x40ø 60x57øcm
Drie maal 19e eeuws koperwerk, appelketel en 2 beddepannen, i goede originele staat 20-105cm. Cond:G
Negentiende eeuwse gietijzeren haal en grote ketel, dito ijzer, in goede staat, 37x97cm. Cond:G
Neo-gotische 19e eeuw messing kandelaar. Afm. 53 cm. In goede staat.
Twee messing barok-stijl kaarskandelaren, vijf-lichts. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 47 cm. In goede staat.
Engelse houten lectuurbak. Eerste helft 20e eeuw. Afm.53x40x25 cm. In goede staat.
Oude messing bureaulamp in Jugendstil stijl. 20e eeuw. Afm. 54 cm. In goede staat.
Antieke staande opaline glazen petroleumlamp met florale decor, geelectrificeerd. Ca. 1920. Afm. 46 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen kaarskandelaren in Neo-stijlen. 20e Eeuw. Afm. 27-30 cm. In goede staat.
Zakmes met zilveren schilden versierd met C-voluten en cartouches. Voorzien van monogram. 8x2cm. In redelijk goede staat.
Eikenhouten dranktonnetje op ijzeren standaard met ijzeren beslag en hengsel. 19e Eeuw. Afm. 24x17x17 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse tinnen snavelkan met kraantje (kraanknop mist). Rococco stijl. Afm. 25 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten theestoof met messing hengsel en emmer. 20e Eeuw. Afm. 41x39 ø. In goede staat.
Twee vaasjes met lepeltjes en vorkjes en suikerpot. 20e Eeuw. (835 zilveren voet + drie zilveren lepels). Cond.: G.
Vooroorlogse stereoscoop met diverse kaarten. Ca. 1920. Afm. 32 cm. In goede staat.
Zware bronzen vaas naar antiek voorbeeld, vroeg Chinees 2e helft 20e eeuw, 31cm. Cond:G
Vroege ijzeren Renaissance haardplaat 17e eeuw, beschadigd, wijnranken mt bachus, 49x49x1 Cond:R
Antiek bronzen bureau tablet Kaiser Wilhelm 1797-1897 in goede staat 2x25x11cm.
Lot divers, plated, koper, 1e helft 20e eeuw, o.a. W.M.F. Cond.R/G
Leuk lot diversen. O.a.: Grote antieke regout-vaas, Chinese Yixing aardewerk, tin, messing et ce tera.. Afm. 41x55x40 cm. In goede staat.
Decoratieve fruitschaal, 2e helft 20e eeuw (pootjes composiet) 13x26øcm. Cond:G
Leuk klein schaakspel met extra servetring, wijnopener, stop en wijnthermometer. 21e Eeuw. Afm. 4.5x17x15 cm. Cond.: G.
Wegens beëindiging parfumeriezaak. Gian Franco Ferre, EDT. (60 ml.) Afm. 10 cm. Cond.: G.
Drie delen koperwerk, 19e eeuw, hengselbak, beddepan en braadpan, 50-90cm. Cond:G
Prof. Gerhard Ulrich Berlin 1903, Jahresteller 1975, tinnen wandbord, in goede staat 26øcm.
Twee antieke Franse messing kaarskandelaren met roodbruin marmer, in goede staat omstreeks 1900, 20cm. Cond;G
Mooie 19e eeuwse doofpot, van koper en messing, rokvormig. 42x33cm. Cond:G
Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, Cond. M
Antieke tinnen Kraantjeskan, omstreeks 1780 Barok, oudere reparatie poot. 42cm.
Twee eikenhouten voeten-stoven, waarvan één met marmerblad. Afm. 25-30 cm. In goede staat.
Oude schemerlamp van messing en marmer 2e helft 20e eeuw in goede staat 74x33øcm.
Drie delen plated servies en een tinnen Kaiserhumpen(reproductie) 8-27cm. 20e eeuw, Cond:G