Loetz stijl glazen vaas, iriserend met goud decor. 20e eeuw. Afm. 20 cm. In goede staat.
Lot geslepen glas, 20e eeuw. O.a.: één keer uil, één mondgeblazen glazen varken (24 cm.), drie pyramide vormen, één maal facet geslepen. Afm. 4-6 cm. In goede staat.
Grote kristallen glazen bewerkte bokaal (loodglas), 2e helft 20e eeuw, in goede staat. ø 21 x 30 cm.
Twee Opaline handbeschilderde glazen vazen omstreeks 1900, mooie kwaliteit met floraal decor, vogels en vogelnest, in goede staat 31,5x15øcm. Cond:G
Vier antieke kristallen karaffen 1e helft 20e eeuw 3 plated plaquettes, in goede staat 28-32cm.
Vijf glazen flacons/karafjes, 2 van Frans melkglas versierd met bloemendecor, 1 karaf met gouddecor en handbeschilderd met bloemenguirlande, gemerkt Dicot Main, 1 karaf met goud omranding met bloemen ...
Vooroorlogse robijnrode glazen dekselschaal op hoge voet met goud en floraal opengewerkt decor, in goede staat 22x18øcm.
Geslepen kristallen tazza (kleine randschade) op fraaie poot met ronde voet en geslepen ster op de bodem 22xø24cm.
Grote grijs/groene glazen vaas in retro vorm. (60-er jaren?) Afm. 61 cm. In goede staat.
Zes oude glazen paperweights, 20e eeuw. Diverse uitvoeringen. Afm.ø 6 - 8 cm. In goede staat.
Zes oude glazen paperweights, 20e eeuw. Diverse uitvoeringen. (één keer gesigneerd Nolina). Afm. ø 6 - 8 cm. In goede staat.
Twee Murano glazen clown figuren, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 22-25cm.
Twee Italiaanse Murano glazen clowns, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 20-23cm.
Twee Italiaanse Murano glazen clowns, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 22-23cm. Cond:G
Hollandse copier Anna Groen waterkan. Ca. 1930. Afm. 16 cm. In goede staat.
Kristallen karaf met zilveren montuur. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 27 cm. In goede staat.
Kristallen whiskyset met gravering (zeven-delig). 'Cristallies Royales de Champagne'. In cassette. Afm. 11x34x35 cm. In goede staat.
Grote antieke Boheemse glazen vaas met goud en florale opgewerkte decors. Ca. 1920. Afm. 30 cm. In goede staat.
Twee grote glazen vazen, zwart met wit en rood (fusing). Ongemerkt, mogelijk 'Murano'. Afm. 65 cm. In goede staat.
Duits glazen bowlset met 6 glazen en gouddecor, cassis kleur, door Hors Walther Sachsen 1863-1951, in goede staat. 8-28cm.
Grote zware glazen waarzeggersbol op houten console, 21e eeuw in goede staat 18øcm. Cond:G
Oude kristallen gegraveerd vrijmetselaarsglas met rondom symbolische voorstellingen, 14,7cm. 20e eeuw Cond:G
Antieke drie-delige glazen opaline set met emaille florale beschildering. Ca. 1900. (één chip) Afm. 21.5 x 36 cm. Cond.: R/G.
Twee Jugendstil glazen vazen. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afm. 14-15 cm. In goede staat.
Vooroorlogs 127-delige glas set, inclusief drie karaffen. Mooie gave gelijksoortige set met amandelslijpsel. Zeven soorten in sets. In goede staat.
Stel antieke geslepen kristallen coupes. Afm.: 21 cm. en ø 14 cm. Diamantslijpsel op gefacetteerde stam met knoop en fraaie stervormige voeten (minimale chips).
Antieke Franse Art Nouveau vaas met vissen decor. Ca. 1910. Gesigneerd: A. Hunebelle (1896-1958) ´Modele depose R. Cogneville´. Transparant bewerkt blauwgroen en neutraal. Afm. 22,5 x. 22 cm. ø. In go...
Grote groen-blauwe copieer glazen bolle vaas, licht gelobt. Ca. 1930. In goede staat.
19e eeuwse Biedermeier kristallen gembercoup met deksel (minimale chips). Amandel-geslepen. Afm. 30 cm. Cond.: R/G.
Zeldzame Kristal Unie Maastricht stopkaraf, ca. 1930. Door Piet Zwart (minimale chip basis) Afm. 21 cm. Cond.: R/G.
Antiek mondgeblazen tafelstuk, omstreeks 1900 transparant en cassiskleurig, schaal en 3 houders. 38x35øcm. Cond:G
Kristallen Biedermeier gembercoup (chips). Afm. 40 cm. Cond.: R/G.
Vijf oude mondgeblazen glazen naar 17e eeuws voorbeeld, o.a Roemer, groot glas gesigneerd Bonat, in goede staat 12,5x23cm.