Grote antieke Jugendstil glazen vaas, ca. 1910. Afm. 33x21 cm ø. In goede staat.
Drie antieke glazen ge-etste boterstolpen met florale decors. Met zilveren knop, 835/000, versierd met parelrand Ca. 1900. Afm. 2x16 cm 1x18 cm. Eén gebarsten. Cond.: R/G.
Twee kristallen flessenbakken met geslepen sterren en zilveren,835/000, rand Gonham sterling 1421, ca.ø14cm.
Mondgeblazen glazen vaas met zonnebloemen, 21e eeuw. Iriserend en glasfusing. Afm. 45 cm. In goede staat.
Grote zware (Murano) glazen siervaas, ca. 1970-1980. Blauw-transparant met goudvissen ingewerkt. Glass Fusing. Afm. ø 16 x 29 cm.
Een set kristallen karaffen met stop. 20e eeuw. Eén minimale chip. Afm. 33 cm. Cond.: G.
18e Eeuwse muizenfles met fraaie graveringen o.a.: Vliegende vogel boven brandend hart.(brandende liefde huwelijkscadeau) en voorzien van tinnen montuur met dop. Afm. 5x8x19 cm.
Twee grote Murano glazen vissen, 2e helft 20e eeuw in goede staat 29-33cm.
Antieke geslepen karaf met geëtst floraal slijpsel, naam Carl Schultze wapenschild met staande leeuwen en jaar 1824. Voorzien van tinnen montuur met schroefdop.
Negentiende eeuws kristallen olie en azijnstel, 6 delig, 1 breuk onprofessioneel gerestaureerd, chips 26x28øcm Cond:R
Negen diverse flacons allen met gouddecor, diverse slijpsels en motieven, diverse leeftijden vanaf 1900, -8-16,5cm Cond:G
Negen delen blauw glas, 19e-20e eeuw. (witte rand). Bestaande uit: Eén schenkkan, vijf vazen, drie schalen. Minimale beschadiging mogelijk. Cond.: R/G.
Antieke gebrandschilderde glas in lood venster met religieuse voorstelling en tekst avondlied. Afm. 28.5x16.5 cm. In goede staat.
Glazen design kaasstolp met porseleinen basis. Gemerkt: Borek Opek. Afm. 15x23x23 cm. In goede staat.
Ronde kristallen jardiniere met geslepen en geëtste bloem op de bodem, In houder met handgrepen en staand op drie bolpootjes. Gemerkt met een vis. CAa. 20.5cm.
Art Deco glazen bowlset met elf glazen + sleef en twee geslepen kristallen karaffen (20e eeuw). Afm. 7-33 cm. In goede staat.
Engelse kristallen theebus met plated deksel. Ca. 1930. Afm. 15x10 cm. ø. In goede staat.
Dunwandige geslepen kristallen koekschaal met knopdeksel. Leerdam, gemerkt: 'Copier'. Afm. ø 25 cm.
Drie delen Murano glas, 2e helft 20e eeuw, haan, vis, zwaan 17-22cm. Cond:R/G
Vier kunstenaars glazen vazen, o.a. Murano, 20e eeuw in goede staat 23-32cm.
Acht diverse glazen parfumflacons, 2 opaline met bloemdecor, 3 gekleurde met zandeffect, 2 beschilderde stopflesje en een goudkleurig flaconnetje, 20e eeuw, 11-15 cm Cond.:G
Zeven glazen parfumflacons, 2 oranje gekleurde flacons met witte stop, 1 matglazen flacon met handbeschilderde voorstelling, 1 antieke grote flacon mat rose van kleur en 2 wit geribbelde flacons, 1x h...
Grote Murano kunstglazen mand, 2e helft 20e eeuw in goede staat, 34cm.
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 1 zonder dop, en stuk uit hals. Cond:R/G
Oude Duitse glazen bowlset met 4 glazen en wijnrankgravering, in goede staat 8-32cm. Cond:G
Drie delen glas/kristal. 20e Eeuw. Betreft: Twee kristallen schalen (één waaier kristal). Eén persglazen schaal ABC.50 (minimale chips). Afm. 21-28 cm. Cond.: R/G.
Grote blauw glazen Art Deco vaas, ca. 1930. Mogelijk Bruno Mauder. Afm. 25 cm. In goede staat.
Tien 19e eeuwse kristallen amandelgeslepen Biedermeier schalen, 1 groot ø18cm. rest 12cm Cond:R/G
Lot diverse mondgeblazen glazen, 19e eeuw, enkele chips 12-20cm. Cond:R/G
Drie delen Murano glas, 2e helft 20e eeuw, olifant, vaasje mand met bloemen en losse peer. 14-25cm. Cond:G
Murano glazen schenkkan, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 26cm. Cond:G
Lot glas, 2e helft 20e eeuw 1x design ijshouder, gesigneerd Colemi met Leffe bier gravering, 2 dekseldozen met rozen gravering, 2 figuren zeepaard en duif, 12-25cm. Cond:G
Art deco stijl glazen vaas, 20e eeuw, chips bovenrand, 20x11,3øcm. Cond:R