R. Thiele, Duitse school. Ca. 1930. Zomers landschap met beek, bomen etc. Olieverf op paneel. Afm. 75x100 cm. Cond.: G.
A. Blaetter, 1878-1935. Duitse school. Baai met vissersdorp en zeilboten. Olieverf op linnen. Afm. 80x120 cm. Cond.: G.
C. Leupold, Duitse school 1930- . Boerderij met watermolengemaal. Olieverf op linnen. Afm. 70x100 cm. Cond.: G.
Vanni Viviani 1937-2002. Voorstelling: Groene appel. Acryl op papier. Afm. 72x70 cm. Cond.: G.
Stefano Robertazzi. Italiaanse school. Titel: The most beautifull (bloemen compositie) Olieverf op paneel. Afm. 57x80 cm. Cond.: G.
Drie 18e/19e eeuwse werken op papier, 1 gesigneerd, Arie Hogtema, landschappen met figuren, 2x sepia 1x tekening op papier 14-20cm. Cond:G