Vier paar zilveren oorhangers, met brisures en haken. Bewerkt, met zoetwaterparel en zirconia. Totaal ca 5 gram
Zilveren suikerschep 835/000 met vleugelbak en fraaie steel, bekroond met wapen van Zutphen, achterzijde met inscriptie: 10juli 1897-1932, L. 11cm., ca. 8gr.
Zilveren 835/000 lepel, steel met gouden koets getrokken door vijfspan paarden met koetsier, ruiters en lakeien MT.: Kempen en Begeer, Zoetermeer. L.13cm., ca. 24gr.
Zilveren 835/000 suikerschep met gegraveerde vleugelbak en getorste steel met bolknop. MT.: van der Meulen, Joure. L. 13.5cm., ca. 14gr.
Zilveren suikertang 835/000 met fraai gevormde stelen. MT.: Pako, Rhenen anno 1977, L. 13cm., ca. 18gr.
Lot plated bestaande uit een bolle vaas, ø14x22cm, een langwerpige schaal met afgehoekte kanten met dubbele filetrand, 31x21x5cm, en een fotolijst met gecontourneerde rand met opgewerkte bloem en krul...
Zilveren theezeef op glazen lekbakje. Theezeef, 833/000, Rond model met uitgewerkte bloemenrand, voorzien van met bloemen gedreven steel, (later aangemaakt). Geplaatst op een glazen bakje versierd met...
Lot zilver, bestaande uit een slavenband met gravering, 2 brei doppen en een vingerhoed. Diverse gehaltes zilver. Totaal ca 18,5 gram.
Zilveren vaasje, 835/000, Hollands, Hoog smal vaasje op ronde voet met filetrand. ø 4x12,5cm. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer. In goede staat.
Kinderbord, ø ca. 17,5 cm. met gedreven afbeeldingen Roodkapje en de boze wolf. Gemerkt: Gero, ontwerp en gemerkt Georg Nilsson. En een kinderbeker met oorgreep gedreven afbeelding van konijn en gemer...
Zilveren suikerschep 835/000 met gegraveerde vleugelbak, getorste steel en streepagaten heft. MT.: P.van Heumen, Schoonhoven ca. 1910,
Zilveren 8356000 cakevork steel met vlambekroning (als nieuw) MT:Kon. Gerritsen en van Kempen-Zeist anno 1954. ca 30 gram, L.20 cm Cond:G
Fraaie 835/000 zilveren suikerschep met vleugelbak, gegraveerde steel en streepagaten heft. MT.: A.Landmeter, Schoonhoven
Acht delen plated 20/21e eeuw en vier delen blauw glas(chips), 2 flesonderzetters, 1 tablet, 1 hengselschaal, 1 sauskom. 11-43cm. Cond:R/G
Lot zilver, 835/000, bestaande uit een suikerschep met driehoekige bak en een steel met bloemdecor, en een couvert, lepel en vork met getorste en gecontourneerde steel en gegraveerde biedermeier bloem...
Geslepen kristallen bonbonkom ca. 15 cm. met amandelslijpsel. Voorzien van 835/000 zilveren hengsel met florale graveringen en oude belastingkeur. (Minimale chip).
Lot zilveren en plated, bestaande uit 2 delen nagelgarnituur met bewerkte zilveren heften, 800/000, een suikerklontjesschep met bloemdecor en cartouche, 925/000, ZI-keur. STIEFF-PAT, en een plated ram...
Kristallen roomstel met zilveren voet, 833/000, bestaande uit een melkkan, hoog model met olijfslijpsel en oor, en een suikerbokaal met acculadevormige rand en versierd met olijfslijpsel. Beiden gepl...
935/000 Zilveren poederdoos, ca. 6 cm. Deksel met honingraad motief in fraaie florale omranding. Gewicht: Ca. 52 gram.
Zeven Rosenthal , Gianni Versace, plated onderzetters, 2e helft 20e eeuw.6x voor glas en 1x voor fles. Aan de rand voorzien van gravures. ca. 10x10 en 12x12cm. In cassettes
835/000 Zilveren miniatuur. Kanon op affuitlijf, met draaiende wielen. Amsterdams keur. Afm. 5x1.5x1.5 cm. Gewicht: ca.14 gram.
Antieke eeltschuurder met zilveren kap. Voorzien van florale motieven voorzien van een opgelegde band in het midden. Afm. 7x5.5x4 cm.
Vleesserveer-couvert met zilveren heft, bestaande uit een voorsnijmes en -vork met gecontourneerde steel met krullen en cartouche. MT.: Van Kempen. lengte 30-37 cm.
Twee zilveren rinkelbanden, één met een wokkelmotief en één gemaakt uit getorst draad versierd met een dunne draadrand. Totaal ca 28 gram. ø 66 mm. Beiden in goede staat
Drie zilveren potloden, één potlood in de vorm van een zuil met getorste bewerking en bladversiering, 9 cm, één cilindervormig potlood met spiraalvormige bewerking, 835/000, 9,5 cm en één potlood cili...
Zilveren 835/000 miniatuur met voorstelling "Het hoofd in de schoot leggen" MT.: C.A.Stont, Rotterdam anno 1973.
Zilveren 835/000 miniatuur met voorstelling "in de put zitten". MT. C.A.Stont, Rotterdam anno 1973.
Lot met 15 paar oorclips, 925/000, met parels. Parelgrootte 4-7 mm
Geslepen kristallen coupe op 835/000 zilveren voet met fijne parelrand. MT.: J.J.Bogers, Amsterdam, ca. 1910, 13xø10cm.
Drie delen oud Engels Sheffield plate. 20e Eeuw. Betreffende een theekan, suikerpot en melkkan. Afm. 13-28 cm. In goede staat.
Drie oude plated schalen met parelranden. 20e Eeuw. Afm. 27-45 cm. In goede staat.
Poederdoos met parelmoer deksel, gemerkt Max Factor etc. Aansteker met parelmoer, gemerkt Minist Finance. En een goudkleurig loddereindoosje met parelmoer deksel. Afm. 3-9 cm.
835/000 Zilveren miniatuur. Pannenkoekmes. Voorzien van initialen. Mr. B.M. Benner - Amsterdam.
Geslepen dikwandige geschulpte kristallen bonbonschotel ø ca. 17 cm. Voorzien van 835/000 zilveren hengsel met fraaie florale graveringen. Mr. A.H. Ankum - Zaandam/Amsterdam. Ca. 1870. Cond.: G.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een schoorsteenveger, 2,2x2,5x4cm en een paar op een bankje, MT.: Argentor b.v. Haarlem, jl.:1995. 4x2x3,5cm. Totaal ca 46,7 gram. In goede staat.
835/000 Zilveren kinder-eetschuifje, steel met Haags lof. Zilverfabriek Voorschoten U. Gewicht: Ca. 25 gram. Afm. 10 cm.
Lot zilver bestaande uit een theezeef, 835/000, met biedermeier motief, een lepel met zilveren heft, 830/000, en een zilveren potlood met guilloche ruit- en vlakbewerking. 11-12-16 cm.
Geslepen kristallen coupe met divers slijpsel, geschulpte bovenrand en 835/000 ronde zilveren voet met parelrand. Mr. J. Hoogendoorn - Amsterdam, 1881-1890. Afm. ø 11x13 cm.
Opdienlepel met benen heft. Plated lepel met vergulde binnenbak, peervormig met schenktuit. De bak heeft krullen waarin het getorste en gesneden heft is bevestigd. 12x41cm. In goede staat.
Kaasmes met fraai 925/000 zilveren heft voorzien van Nederlands keur Z1,L. 20cm .Cond:G
Zilveren boeren jongenslepel, 835/000, met getorste gebogen steel bekroond met een eikel. 21 cm. ca 45 gr. In goede staat
Biedermeier 835/000 zilveren mosterdlepel met gecontourneerde steel en ovale bak met dubbele tuit. Ca. 7gr.
Zes plated kaarskandelaars 20e eeuw in goede staat 11-20cm. Cond;G
830/000 Zilveren amandelbakje met geschulpte bovenrand en een fraaie zware gladde Art-deco 835/000 zilveren asbak Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten.jl.: H :1917. Totaal ca. 76 gram.
Serveercouvert bestaande uit een voorsnijmes en -vork, met vergulde tanden en lemmet. Voorzien van 2 zilveren heften, 800/000 met guirlande en cartouche. In originele cassette. 34x10x3,5cm.
Fraaie zilveren pasteischep, 835/000, Hollands. Een pasteischep met gecontourneerde rand versierd met biedermeier krul- en bloemgravures. Voorzien van een ajourgezaagde bak met krulbewerking. MT.: Jac...
Geslepen kristallen strooibus met geëtste meander-graveringen en zilveren (835/000) dop met knopje. Mr. J.M. van Kempen en Zn - Voorschoten ca. 1870.
835/000 Zilveren poederdoos voorzien van floraal deksel met zwart emaille. Afm. ca. 9.5 cm.
Collier zilver, 800/000, met gedraaide schakel. Collier zonder sluiting gemaakt van ronde schakels in elkaar gevlochten en gedraaid. breedte ø 10 mm lengte 80 cm ca 64.4 gr
Zilveren 835/000 miniatuur met voorstelling "Over lijken gaan"MT.: A.C.Stont, Rotterdam anno 1973
Zeven zilveren lepels, 835/000, Zes theelepels met een gecontourneerde steel voorzien van biedermeier gravering, jl.:s:1978 en een suikerschep met ronde steel en versierd met getrembleerd floraal deco...
Lot met 5 servetringen en 3 vingerdoekringen, waarvan 5 zilver. Diverse modellen. Enkelen gedeukt.
Lot met 6 zilveren vorkjes en 2 zilveren sardinevorkjes met benen heft.
Bruine lederen beursje met twee 375/000 hoeken. MT.: EHP, Birmingham. Grootte 12x5,5cm. In goede staat
Kristallen glaasje op hoge voet met 6 zilveren lepeltjes, 835/000, met zuilvormige steel en bekroond met een kroon. Totaal ca 35 gram. 9 cm. MT.:Niekerk, Schoonhoven.
Groot plated bestek deels voorzien van filetrand en versierd met kuifmotief, Wellner basis 90, en deels alleen versierd met een filetrand, Christofle Hotel en een paar enkele stuks. 14 messen, 28 vork...
Geslepen kristallen coupe, ca. 13 cm. met ruitslijpsel op hoge ca. 9 cm. 835/000 zilveren poot met knop en voet met parelrand, ca. 8.5 cm. Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten. jl: E: 1889:
Zilveren sigarettendoos met houten binnenzijde en inscriptie 6.H.B.S. Juli-1930, gemerkt WBT Hoeting, en oude belastingkeur. 10x9x4cm.
Zilveren vaasje, 835/000, trompetmodel op ronde voet met filetrand. MT.: Fa. W. Burger & Zonen, Haarlem 1952-1975. ø6x4 cm. Een buts in, verder in goede staat
Bijzondere antieke 835/000 zilveren vork, steel met filetrand aan voor- en achterkant, en een medaillon van de staande Nederlands gekroonde leeuw (waarschijnlijk afkomstig van een ambassade) Mr JC Beg...
Zilveren roomklepel en klontjestang, 835/000, roomlepel met getorste en gecontourneerde steel met biedermeier gravures en een klontjestang met hanenpoten en zuilvormige stelen. 10-12cm. ca 42 gram
Negen antieke 835/000 zilveren theelepels, getorste stelen met floraal hanenkam heft en idem suikerschep. MT.: A.J.Driesen, Schoonhoven ca. 1915. Samen ca. 85gr.
Twaalf 835/000 zilveren moccalepeltjes met waaiersteel. MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten ca. 1910, L.9cm., ca. 85gr.
IJsglazen coupe met geschulpte bovenrand ø13.5cm., op stam met knoop en 835/000 zilverenvoet. Nederlands gekeurd, onduidelijk meesterteken.
Antiek tweedelig voorsnijcouvert (vroeg biedermeier) met grote zware (rondom fraai gegraveerde) zilveren (835/000) heften. Mr. J. van Steeden - Amsterdam anno 1820.
Biedermeier zilver set, 835/000, bestaande uit thee-en suikerschep met gegraveerde vleugelbakken en gecontourneerde gegraveerde stelen. MT.: Wed.Andrijntje van der Ree, Schoonhoven 1865. Ca. 21gr.
Geslepen kristallen strooibus met Russisch slijpsel en geslepen ster op de bodem. Zilveren (835/000) montuur met fraaie gedreven dop met knopje.
835/000 Zilveren biedemeier blaker met graveringen en een zilveren duimgreep op zwart gepolitoerd mahoniehouten basement. Nederlands gekeurd jl.: R: 1851. Afm. 15x18x8 cm.
Kristallen glaasje met bloemgravure, op hoge voet met 6 zilveren lepeltjes, 835/000, met getorste steel met biedermeier bewerking. MT.: F.Ipenburg, Schoonhoven jl.:G:1916. totaal ca 64 gram. 11 cm.
Lot met drie zilveren bestekdelen, 835/000, bestaande uit twee botermesjes met een hamerslagmotief en een steeleinde met een gestileerd bloemmotief, Art Deco-decor MT.: Hooykaas, Schoonhoven, jl; W: 1...
Rond 925/000 zilveren pepermuntdoosje met florale gravering op het deksel, ø 3cm., ca. 10gr.
Lot met zilveren vorkjes en lepeltjes, 835/000. 10 Taartvorkjes met op de steel bloemen, een theelepel met schaap en Texel, en een suikerschep met kruideniersbak en vaasvormige steel. totaal ca 130 gr...
Rond 835/000 zilveren pepermuntdoosje met gegraveerde ster op het deksel. MT.: J.J.v/d Bergh, Schoonhoven. ca. 1900, ø4cm., ca. 22gr.
Twee zilveren breischedes en naaldenkoker, 833/000. Een grote breischede, gecontourneerd model met hangeroog en versierd met diverse bewerkingen, 15,5cm, een kleinere breischede, conisch model met spe...
Paar zilveren schoengespen, ovaal model met wieber decor. 28x34mm. MT.J.v.d.Berg Schoonhoven. In goede staat
Dikwandige geslepen kristallen bon-bonschaal met gecontourneerde rand (schade) en geslepen ster op bodem, voorzien van fraai gevormde zilveren beugel, 8535/000, met bijzondere bevestiging. MT.: A.H.de...
Geslepen kristallen bonbonschaal op voet, geschulpte omgeslagen rand (schade) en gematteerde gegraveerde florale afbeeldingen met vogels en voorzien van opengewerkt 835/000 zilveren hengsel. MT.: R.Re...
Kristallen zoutvat op zilveren voet, 800/000, België. Bokaal vormig zoutvaatje met opgeslagen rand versierd met ruitslijpsel, geplaatst op een vierkante zilveren voet met ronde geribde rand, op 4 bolp...
Sterling zilveren strooibus in de vorm van een Chinese lantaarn in staande standaard. ca. 37gr.
Twee portemonneetjes, één met dubbele zilveren beugel met getorste rand en geschulpt motief versierd met gegraveerde randen. MT.: Willem de Pleijt, Schoonhoven, 1851-1878. Voorzien van zwart lederen b...
Kristallen ovale schaal met zilveren beugel, 833/000. Ovale schotel met ruitslijpsel met een zilveren gecontourneerde beugel met een gegraveerde bewerking. jl.: Z:1859. 22x17x14 cm. Enkele c hips af, ...
Lot bestaande uit een zilveren kinderbeker, 800/000 voorzien van gravure, een plated plaatje en een maatbekertje.
925/000 Zilveren wieghanger welke voorzien is van een engelenhoofd met vleugels. Portugees, Porto. Gewicht: ca. 21 gram. Afm. 6x6 cm.
925/000 Zilveren rammelaar met belletjes en opschrift "BABY", aan een parelmoer-steel. Afm. 8x4 cm.
925/000 Zilveren rammelaar welke voorzien is van een meisje en hieraan een bijtring. Portugees, Porto. Afm. 12x5 cm.
835/000 Zilveren kinderbeker met oorgreep (klein deukje). Mr. Wilkens, Importeursteken: L. Premselaar. Gewicht: Ca. 65 gram. Afm. 8x6x7 cm.
Geslepen kristallen dekselcoupe met amandelslijpsel, knopdeksel met ingesloten luchtbel en hoge 835/000 zilveren poot met gravering van vier puntjes in ruitvorm. Nederlands gekeurd. Ca. 1870. Minimale...
Platte geslepen kristallen Engels lodderein karafje met kruisslijpsel en 925/000 zilveren montuur en geslepen kristallen stop. Hoogte: 7 cm.
Geslepen rond kristallen lodderein karafje met fraai slijpsel en 925/000 zilveren montuur en geslepen kristallen stop. MT: Arthur Willmare Pennington, Birmingham. jl: V 1920. Hoogte: 8.0 cm.
Geslepen kristallen lodderein karafje met divers slijpsel en 925/000 zilveren montuur. Chester James Deakin & Sons. jl: V 1921, en geslepen kristallen stop. Hoogte: 8.5 cm.
Art-deco 835/000 zilveren pateschep met spitse bak , zware steel met rug en 2-zijdige filetrand. MT.: C.L.J.Begeer, Utrecht 1919, Ca. 88gr.
Zilveren 835/000 gember-couvert met gecontourneerde stelen en graveerwerk op de bak en stelen. Keurkamer Amsterdam, onduidelijk meesterteken, 1868, Ca. 47gr.
Zilveren olijflepel, 835/000, met fraaie ajourgezaagde bak en steel met rond filet.. Zilverfabriek Voorschoten ca. 1930. Ca. 22gr.
Zilveren tasbeugel, 835/000, Hollands, Gecontourneerde tasbeugel opengewerkt met florale bewerking versierd met putti's en voorzien van een getorste rand. Met jasseron draagketting MT.: B.W. Eldik, Zu...
Zilveren 835/000 groentelepel met gecontourneerde steel voorzien van waaiervormig steeleinde. MT H.A. Schuss, Amsterdam anno 1838, L. 15,5 cm, ca.: 74gram Cond:G
Zilveren 835/000 groentelepel met gecontourneerde steel fraai en scherp gegraveerd aan voor- en achterzijde. MT: J.W. Tarner, Amsterdam 1878. Cond:G ca. 83gr., 18 cm