Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 14. Juli 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schommelstoel, eiken.
Ergebnis: 500 EUR

Antieke Engelse eikenhouten schommelstoel met zeer grote oren en lade. 18e-19e eeuw. Afmeting: 113 x 55 x 70 cm. In zeer goede staat.

Chinees warnhoudbord
Ergebnis: 225 EUR

Chinees porseleinen warmhoudbord, met landschap decor. 'Queng Lung'. 18e Eeuw. Afmeting: 4 x 25 cm ø. In goede staat.

Biedermeier sofa
Ergebnis: 250 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Biedermeier empire bank met groene velours. Afmeting: 90 x 210 x 65 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein.
Ergebnis: 130 EUR

Vier maal Chinees porselein. 18e Eeuw. Twee grote Familie Rose sierkommen met florale decors (haarscheur). Eén maal Imari porseleinen kom (minimale chip), 18e eeuw. Eén maal kleine Familie Rose kom (h...

Spaanse salontafel.
Ergebnis: 150 EUR

Spaanse salontafel van kastanjehout met lades. (ingekorte tafel). 17e-18e Eeuw. Oude wormbeval, veel gebruikssporen. maar mooie patina. Afmeting: 43 x 68 x 146 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse klaptafel, mahonie.
Ergebnis: 100 EUR

Engelse mahoniehouten klaptafel in Louis Seize-stijl, 19e eeuw. Met messing poot-uiteinden en lade. Afmeting uitgeklapt: 74 x 86 x 115 cm. Afmeting ingeklapt: 74x89x38cm. In goede staat.

2x Boekensteun, Boedha.
Startpreis 100 EUR

Twee oude Oosterse marmeren boekensteunen met boedha's. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 11 x 6,5 cm. In goede staat.

3 Meissen borden
Ergebnis: 150 EUR

Drie delen antiek Meissen porselein (Knauff), met florale decor en goudrand. Circa 1900. Twee maal bord, één maal schaal. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.

Tanzaniet
Startpreis 100 EUR

Twee tanzanieten ,samen ca. 1,65 ct. Smaragd geslepen (facet). Afmeting: 7 x 5 mm.

6x Kop+schotel, China.
Ergebnis: 550 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met gecontourneerde omranding en florale decor (peterselie decor). Circa: 1800. Gemerkt met 'F'. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In goede staat.

Kandelaar, Empire.
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Carrera marmeren empire kaarskandelaar. Circa 1870. Verguld brons. Afmeting: H.45 cm. In goede staat.

Bijzetafel, Renaissance-stijl
Ergebnis: 100 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel in Renaissance-stijl (historisme). Circa: 1880. Afmeting: 78 x 44 x 63 cm. In goede staat.

Penvuur pistool in holster
Ergebnis: 80 EUR

Antiek penvuur pistool in lederen holster (onklaar gemaakt). Circa: 1880. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.

Beeld Thuringen: Valk
Startpreis 120 EUR

Grote Duitse Thuringen porseleinen valk op rotsblok. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.

Fries eiken kabinet
Ergebnis: 500 EUR

Leuk klein Fries eikenhouten Louis Seize linnen kabinet, ca. 1800. Kabinet heeft volle zuilen, origineel beslag, snijwerk. Afmeting. 225x158x56 cm. In goede staat.

Meerschuimpijp
Startpreis 100 EUR

Grote oude meerschuim tabakspijp met Sultan in foudraal. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.