Geelgouden ring, 585/000, met 3 briljanten. Strakke ring met een halve cirkel versierd met 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.09 crt SI-W, in de band gezet. ca 3,2 gr ø 54 Nieuw
Grote 19e eeuwse Franse bronzen vergulde pendule met putti, ca. 1870. Met roccailles, achtdaags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afm. 54x60x17 cm. In goede staat.
Grote oude meerschuim tabakspijp met Sultan in foudraal. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.
Gelimiteerde bronzen Venus van Milo op marmeren basement, met certificaat. Jean Como 1981, Nr.: 136/499. Afmeting H.45cm. In goede staat.
Zilveren arre-slee, miniatuur, 835/000, met paard en 2 personen. 8x2x2 cm. ca. 21,35 gr. In goede staat
Twee antiquarische boeken. Eén maal 'berichten uit de andere waereld, 60 deel, 1752. Kon. Richard en de Gr. van Flemming, Amsterdam. In mooie originele lederen band. Eén maal 'Het heilige bruydt Ciera...
Franse comtoise met bloemslinger, 19e eeuw. (bel later). Afmeting: 48 x 37 x 16 cm. In goede staat.
Zilveren roomlepel, 800/000, met gecontourneerde steel met graveerwerk. ca 22 gram L.10 cm.
Twee zilveren armbanden, 833/000, gemaakt uit bijbelsloten. Een armband versierd met voorstellingen op de elementen met een gecontourneerde vorm, verbonden door middel van jasseronketting. Middenstuk...
Art Deco-stijl bronzen olifant op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met een briljant geslepen diamant. Gouden ring met een band voorzien van sleuf. In het midden uitlopend en bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0.10 crt SI-H. ø 56. ca...
Grote antieke Duitse 'Lorenz Fürtwangler + Söhne' tafelklok. Circa: 1915. Klok is gemaakt van eikenhout met notenhout en koper inleg. Afmeting: 32x16x45 cm. In goede staat.
Twee gesigneerde tinnen kaarskandelaren. Just Andersen. Ca. 1920. Afmeting. 20x17x11 cm. In goede staat.
Twee tanzanieten ,samen ca. 1,65 ct. Smaragd geslepen (facet). Afmeting: 7 x 5 mm.
Antiek Frans bronzen klokkenstel. Historisme. Circa: 1880. Met cherubijn- en leeuwenkoppen. Achtdaags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 30 - 39 cm. In goede staat.
Collier van granaat met gouden sluiting, 585/000 en een double hanger met granaat. Collier met fijne gefacetteerde granaatkralen, ø 3,5 mm, voorzien van kleine tonvormige sluiting en een kleine hanger...
Oude/antieke (?) koperen samovaar met gravering. Afmeting: 54 cm In goede staat
Antieke porseleinen klok met goud-, floraal decor en stadsgezicht . Klok is voorzien van achtdaags-uurwerk, met halfuur-slag, (slinger mist). Afmeting. H.39 cm. In goede staat.
Rado dameshorloge, model Florence met vergulde rand en stalen lunette. Voorzien van een grijze originele Radoband. ø 3 cm. Kastnummers: 133.3660.2 37906863. In goede staat
Franse 19e eeuwse notenhouten pendule 'Tete de Poupèe' ca. 1840. Met vuurverguld bronzen beslag. Achtdaags-uurwerk, met touwtjesslinger en halfuur-slag. Afmeting H. 46 cm. In zeer goede staat.
Drie maal antiek meet-apparatuur. Eén maal groot metalen meetlint. Twee kleine trekweeginstrumenten. 19e Eeuw. Afmeting: circa 27 - 34 cm. In goede staat.
Antiek waaiervormig messing haardscherm. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting:H. 60 cm. In goede staat.
Groot Oosters patchwork kleed. Gemaakt van zijde, met goudrand et c.. Afmeting: 167 x 205 cm. In goede staat.
Zilveren collier met hanger, 925/000, met zirconia's. Gourmetcollier met een hanger met florale vorm, één zijde bezet met zirconia's. Grootte hanger 30x13mm lengte 40 cm, ca 9,3 gram.