Gouden Omega seamaster herenhorloge, 585/000, mechanisch. met bruin leren band. ø 34 mm. In goede staat
R. Beefster 1914. 'Boeren interieur met moeder en kind'. Olieverf op linnen. Afmeting 100x80 cm. In goede staat.
Oude Bechner vleugel piano, zwart gepolitoerd, Nr. 285977. Minimale beschadiging. Afmeting: 145 x 155 x 110 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten vier-laden orgelgebogen barok commode met messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 76 x 81 x 56 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten schommelstoel met zeer grote oren en lade. 18e-19e eeuw. Afmeting: 113 x 55 x 70 cm. In zeer goede staat.
Mooie houtgestoken Chinese hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 50 cm ø. In goede staat.
Hollands, 19e eeuw, eikenhouten luierkabinet, ca. 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 162x43x102 cm. In zeer goede staat.
Leuk klein Fries eikenhouten Louis Seize linnen kabinet, ca. 1800. Kabinet heeft volle zuilen, origineel beslag, snijwerk. Afmeting. 225x158x56 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur met ivoor op marmeren basement. 'Jongen met tas en boek'. Gesigneerd: Bailly. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen siervazen met groen celadon glazuur. 19e Eeuw. Eén maal met paradijsvogels decor. Eén maal met paradijsvogel/draken decor. Afmeting: 57 - 58 cm. In goede staat.
Sierlijke geelgouden ring, 585/000, royaal bezet met diamanten. Een ring met in het midden een briljant geslepen diamant in een opstaande zetting, ø 3,5 mm. Daaromheen een rand met een slag met in een...
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met diamanten. Halve creolen met solitairzetting met briljant geslepen diamant en daaronder een slangvormige zetting met 8 briljant diamanten, totaal ca 0,60 crt. 3x20...
19e Eeuwse , Hollandse wortelnoten barok gebogen secretaire met klauwpoten en met prachtige wortelnoten binnenleven en kelder, ca. 1850. Afmeting: 100 x 110 x 57 cm. In goede staat.
Zes stuks Duitse Meissen porseleinen borden met diverse handgeschilderde florale decors en goudrand. 20e Eeuw. 1e Keus. Afmeting: ø 21,3 cm.
Twee grote Chinees porseleinen siervazen met figuren decors en teksten. 19e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Fraai Engels zilveren koffieservies, 925/000, 4-delig, geplaatst op plated tablet. Een servies met een bolle rechthoekig gecontourneerde vorm, bestaande uit een koffiekan, theekan, melkkan en een suik...
Fraai zilveren servies, 925/000, Engels, bestaande uit een theekan, melkkan en suikerbak in een ovale empirevorm met vertikale gelobte banen geplaatst op een ovale voet met filetranden. De theekan hee...
Bijzonder zilveren moccaservies, 830/000, bestaande uit een moccakan, melkkannetje, lepelvaasje, suikerbakje met deksel en klein dienblaadje. Ovaal gevormd servies, versierd met rozendecor, geplaatst ...
Limet . Franse school. Titel: Les Filandieres (de spinsters). Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 80 cm. In goede staat.
Alexander Follak, 1915-2006. Dames bij koets. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Jan Mankes, 1889 - 1920. 'Paard, staand naar links'. Kopergravure op papier. Afmeting: 14 x18 cm. In goede staat.
M. de Jongere, 1912 - 1978. 'Bedrijvigheid in de Rotterdamse haven'. Aquarel op papier. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Antiek Chinees mammoet ivoren figuur. Wijsheer met mantel. Circa 1900. Onder gemerkt. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bewerkte ivoren slagtanden met palmen en dieren decors. Circa 1920-1950. Afmeting: 55-56 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Antieke Russische gemerkte samovaar van messing met houten grepen en benen knop op kraan. Circa 1900. Afmeting: H.56 x 38cm.. In goede staat.
Groot Duits antiek messing scheepskompas, door W. Ludolph, Nr.: 21899/55L. Vaart Bremerhaven + Hamburg. Afmeting. 14x31 cm. ø. In goede staat.
Grote exclusieve eethoek met intarsia tafel. Stijlmeubels, tweede helft 20e eeuw. Tafel met lades. Diverse houtsoorten, intarsia met florale decors. Zes stoelen, Louis Seize-stijl. Coulissen tafel ver...
Hollandse wortelnoten barok commode, orgel gebogen, met vier laden (oudere restauratie), 18e eeuw. Afmeting: 78 x 86 x 50 cm. In goede staat.
Franse stijl commode met marmeren blad en bronzen beslag. Met diverse houtsoorten belijmd en inlegwerk . 20e eeuw. Afmeting. 81x48x95. In goede staat.
Negen stuks Duitse Meissen porseleinen soepborden met diverse handgeschilderde florale decors en goudrand. 1e Keus. 20e Eeuw. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat
Zes grote Meissen porseleinen sierborden met diverse florale handgeschilderde decors en goudrand. 1e Keus. 20e Eeuw. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.
Vier antieke Delfts polychrome borden met florale decors. Gemerkt 'Porseleyne Fles', circa 1900. Afmeting circa 24 cm. ø. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen diepe schaal (schotel) met blauwe florale en vogel decor. 17e Eeuw. Afmeting: 8 x 39,5 cm.ø. In goede staat.
Cornelis van Waning, 1861 - 1929. 'Rotterdams havengezicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 62 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen knobbelvaasjes met kersenboom bloesem-, vogels- en , goud decors. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Twee 835/000 zilveren vechtende kemphamen,, Importeursteken: D.J.Aubert, Voorschoten. 12x16x14cm en 13x9x11cm. totaal ca 225 gram. In goede staat
Mooie grote antieke zilveren strooier, Deens. Strooier, bokaalvormig, geplaatst op een soort standaard met bloemen en 4 klauwpoten. Voorzien van floraal bewerkte rand met 2 leeuwenkoppen. Met een fra...
Twee grote 19e eeuwse zinken torenspitsen met blad decor. Afmeting: 165 cm. In goede staat.
Franse Gallé gemerkte glazen vaas. Lichtgroen-zalm kleurig. 20e eeuw. Jugendstil-stijl. Gebruikssporen tonen leeftijd aan. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Zes maal Chinees porseleinen kop + schotels. 19e Eeuw. Met geisha's en florale decors. Afmeting: 7 x 12 cm ø. In goede staat.
Antiek Hollands vijf-delig Delfts blauw keramieken kaststel, 18e-19e eeuw. Gemerkt AR of APK, Chinese en florale decor. (Minimale chips) Afmeting: 33 - 46 cm. In goede staat.
Fraaie zilveren schaal, 925/000. Ovale soort broodmand, met opgelegde rand en opgelegde randen bij de grepen. Met hamerslagstructuur. ca 685 gram. 31x21x13cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, met amethist en diamant. Ring met een rond gefacetteerde amethist 8,19 crt van een goede kwaliteit, versierd met een rand met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,29 crt...
Set bestaande uit een collier van 2 rijen ronde bloedkoralen met geelgouden sluiting met grote bloedkoraal en en bijpassende armband met ovale geelgouden sluiting, ø bloedkoraal 6-7 mm, en een paar ge...
Mooie gouden slavenband, 585/000, met diamanten. Fijne slavenband met slag, bezet met 2 diamanten met een roosslijpsel, ø ca 4,2 mm, op zilver gezet in een geelgouden armband voorzien van een scharni...
Collier van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Collier van tonvormige bloedkoralen, 5-7 mm, bevestigd aan een gouden bolsluiting met ribbewerking, ø 13 mm. Lengte 44 cm. ca 40 gram. In goede s...
Jan te Wierik, 1954 - 2002 Rekken. Fantasie figuur op fiets. Veredelde zeefdruk door Jan te Wierik opgehoogd. Epreuve de artiste. Zeefdruk op papier. Afmeting: 66 x 53 cm. In goede staat.
C.A. van Piggelen, 1921 - 1989. 'Boerderij met lezende kinderen en vee'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.