Drie maal antiek Hollands plateel. Eén maal schenkkaraf, één maal schenkkan en één maal tablet. Genummerd en letter "H". Afmeting: 17 -33 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse platelen vazen. Ca. 1920-1930. Eén maal klein Eskaf, één maal groter Ola Huizen. Afmeting. 13-16 cm. In goede staat.
Twee delen oud/antiek Chinees porselein, cup op hoge voet, 2e helft 20e eeuw Kang Xy gemerkt, dekselvaas omstreeks 1900 Kang Xy stijl, vogel in bloesemboom Afmeting 17-13cm. In redelijk/ goede staat
Antieke Villeroy en Boch lampetkan met schaal (Petrus Regout). Circa 1900. Jugendstil met florale decors en fruit. Haarlijn in keramiek en craquelé. Afmeting: 30 x 32 cm ø. In redelijk/goede staat.
Hollandse 'Goedewaagen' keramieken tabakspot Havanna. Circa: 1920. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen ballen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: circa ø 17 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Duitse steengoed zuurkoolpotten (18 en 35 liter). Circa: 1900. Afmeting: 38 - 48 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen serviesje met landschappen, figuren en goud decors. Circa: 1920. Servies bestaat uit:: acht kop en schotels, theekan, melk en suikerpot. (één kopje gebarsten). Afmeting: 5 - ...
Zes Duitse Fürstenberg porseleinen sierborden. Sammlung Romantische Winterimpressionen. 80-er jaren. Afmeting. ø 19.5 cm. IOn goede staat
Acht antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kop en schotels. Decor Canton. Ca. 1890. Afmeting. 7.5 -13 cm ø. In goede staat
Zes stuks oude blauw-witte keramieken bloempotten met florale en landschappen decors. 20e eeuw. (gemerkt) Afmeting. 12x14 cm ø. In goede staat.
Twee oude keramieken bloempotten, blauw-wit, met florale decors (gemerkt). O.a.: Old Staffordshire stijl bloempot met lekschaal, en één maal onbekend gemerkt. Afmeting. ca. 20-32 cm. In goede staat.
Dubbeltjes armband, 1934-1941, en een hanger van een 1/2 gulden 1908. Lengte 18,5 cm met haaksluiting.
Zilveren schakelarmband, 835/000, met 5 ovaal opengewerkte schakels voorzien van klapsluiting. Lengte 17 cm. ca 35 gram. In goede staat
Lot parels/ parelmoer bestaande uit 2 snoeren met parels en 2 snoeren met parelmoer waarvan een met grillig vorm kralen.
Lot met 3 broches, onedel, met 2 ronde broches van Langani, ø 51 en ø 42 mm en een broche met zwarte steen en parel, ø 30 mm.
Zilveren mosterdlepeltje en zoutschepje, 835/000. Mosterdlepel met parelrand MT.: J.M. van Kempen & Zn, Voorschoten en het zoutschepje met getorste steel en gravure MT.: P. va Oostrum, Schoonhoven. ca...
Zilveren theezeefje, 835/000, met ronde bak en steel met puntfilet. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, L. 13cm ca 25 gram.
Zilveren jamlepel, 835/000, floraal opengewerkte steel. MT.: Zaanlandse Zilversmederij Haarlem. L. 16 cm ca 16 gram.
Zilveren roomlepel, 800/000, met gecontourneerde steel met graveerwerk. ca 22 gram L.10 cm.
Serveercouvert bestaande uit een voorsnijmes en -vork, met vergulde tanden en lemmet., voorzien van 2 zilveren heften, 800/000 met guirlande en cartouche. In originele cassette. 34x10x3,5cm.
Zilveren armband, 835/000, Schakelarmband met langwerpige gematteerde schakels voorzien van een omslag in het midden. breedte 5 mm. totaal ca 12 gram. Voorzien van veiligheid. Lengte 19 cm. In goede s...
Gouden hanger, 585/000, met gele steen. Hanger uit cirkels met in het midden een navette vormige gele steen. Grootte hanger 20x35 mm. ca 1,9 gram.
Zilveren schakelarmband, 925/000, met sluiting in slotvorm. Gourmet schakelarmband met sluiting in de vorm van een hangslot, toegeschreven aan Georg Jensen, 1970. Breedte 8,5 mm. Lengte 19 cm. Voorzie...
Jopie Limburg, 1905-1991. Stilleven met gele rozen. Aquarel op papier. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat
Oud Chinees zijdeschilderij 20e eeuw, gesigneerd. Bloesemtak met vogel. Aquarel op zijde. Afmeting. 43x27 cm. In goede staat.
Antieke Chinese messing staande brander met deksel, voorzien van drakendecor en Foo-hand. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. ø 31x101 cm. In goede staat
Antieke wanddecoratie met scheepvaart accessoires op houten met messing wandplaquette, ca. 1920. Afmeting. 70x55x10 cm. In goede staat.
Oude Douwe Egberts (D.E.) reclame affiche in lijst, circa 1950. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.
Marmeren 'Discussiebol' op basement. 20e eeuw. Afmeting. 14 x 10 cm. ø In goede staat.
Vooroorlogse lederen koffer met drie sluitingen. Afmeting. 40x71x42 cm.. In goede staat.
Diverse 18e-19e eeuws kaarskandelaars. Twee stuks tin, drie stuks messing. Hoogte: 18-23 cm. In redelijke tot goede staat.
Twee grote antieke draaibare messing piano-/ wandkandelaren. In 18e eeuwse stijl. Ca. 1900. Afmeting. 31x30x15 cm. In goede staat
Italiaanse houtgestoken lampenvoet met cherubijnkoppen en vergulding. 20e Eeuw. Afmeting H. 51 cm. In goede staat.
Notenhouten mini-regulateur klok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 66 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Seize-stijl halve maan kastje met jalouzie deuren. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 70x74x38 cm. In goede staat.
Twee oude Perzische kleden met florale decors. Afmeting. 140x100 cm. en 108x125 cm. In goede staat.
Negen delen blauw glas, 19e-20e eeuw. met witte rand, Bestaande uit: een schenkkan, vijf vazen, en drie schalen. Minimale beschadiging mogelijk. In redelijk/ goede staat
Delfts blauwe borden, 5 stuks.. 2x naar Rossum Duchattel, 2x paardenspan, 1x naar Louis Apol. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 25-40 cm. In goede staat
Vijf antieke Franse keramieken borden met diverse figuren voorstellingen. Ca. 1900. Gemerkt: B.F. La Louvrera (één haarlijn). Afmeting. ø 25 cm. In redelijk/ goede staat
Vier antieke Chinese zeepstenen figuren. Eerste helft 20e eeuw. (één hoofd gelijmd). In redelijk/ goede staat
Drie oude herdenkingsborden. 1x VOC porseleinen fles (1619-1919), 1x Delfts Goedewaagen/Gouda Nieuwe Apeldoornse Courant 1903-1953. (1 chip) Ca. 23-42 cm. Redelijk/Goed. 1x keramieken geglazuurde scho...
Drie delig kaststel, Chinees porselein 1e helft 20e eeuw. Voorstelling met Chinese voorwerpen, Gemerkt, Afmeting 30x11øcm. In goede staat
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met landschap en floraal decor, gemerkt kang Xi 1 randschade en 1 haarscheur en randschade.Afmeting ø12.5 x 5.5 cm.
Twee mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, 1 met haarlijn, andere goed. Afmeting 23,7cm. In redelijk/ goede staat
Twee oude Chinees porseleinen bloempotten, octogonaal, 1e helft 20e eeuw, chip pootje, Afmeting 17x27x24cm. In redelijk/ goede staat
Twee vooroorlogse Japanse Satsuma vazen met goud-, floraal- en vlinderdecors. Afmeting. 25 cm. In goede staat.
Duits Meissen porseleinen vaasje met blauw floraal-, insect- en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 14.5 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Duits Meissen porselein (Knauff) in uienmotief (zwiebelmuster), ca. 1900. Eén grote theekan (minimale chips bodemrand) en een moccakan (beschadigd). Afmeting. 12-26 cm. In matig/ red...
Oud vier-delige keramieken lampet-stel met blauw-wit floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting 14-34 cm. In goede staat.
Lot met 7 zilveren muntranden, diverse modellen en maten. ca 16 gram Nieuw
Lot met 7 zilveren muntranden, diverse modellen en maten. ca 18 gram, nieuw
Zilveren natfruitschep, 835/000, met florale opengewerkte bak en 2 zijdig bewerkte bloemensteel. MT.: Moerkerk & Co, Haarlem, L.11 cm ca 13 gram.
Brede zilveren armband gemaakt uit 5 brede filigrainschakels, versierd met bloemen en knoppen voorzien van een getorste rand. 3,5x18 cm. Totaal ca 44,8 gram. In goede staat
Zilveren theezeef op glazen lekbakje. Theezeef, 833/000, Rond model met uitgewerkte bloemenrand, voorzien van een met bloemen gedreven steel, (later aangemaakt). Geplaatst op een glazen bakje versierd...
Kristallen roomstel met zilveren voet, 833/000, bestaande uit een melkkan, hoog model met olijfslijpsel en oor, en een suikerbokaal met acculadevormige rand en versierd met olijfslijpsel. Beiden gepl...
Lot zilver, bestaande uit een slavenband met gravering, 2 breidoppen en een vingerhoed. Diverse gehaltes zilver. Totaal ca 18,5 gram.
Hollands zilveren vaasje, 835/000, , Hoog smal vaasje op ronde voet met filetrand. ø 4x12,5cm. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer. In goede staat.
Monogram P.W., ca. 1900. Rozen stilleven. Aquarel op papier. Afmeting . 37x27 cm. In goede staat
Antiquarisch Latijns boek, 17e eeuw. Corpus MDC.LXI Ivris Canowici notis illustratum Tonis Dvobus Compehenjum Gregorii XIII met lederen band (beschadigd). Afmeting. 11x21x26 cm. In redelijke staat
Twee grote oude messing kaarskandelaars, 20e eeuw. Afmeting H.. 40-47.5 cm. In goede staat.
Antiek boompje op bronzen vergulde voet, ca. 1900. Afmeting. 17 cm. In goede staat.
Twee antiek koperen bakken, 19e eeuw. Eén maal Spaanse hengselschaal met koper en messing. Eén maal hengselbak. Afmeting: ø 33 cm. - ø 48 cm. In goede staat.
Oude Oosterse bronzen hanglamp en Chinese bronzen koro met draken en tekens. Afmeting: 20 - 25 cm.
Lot van vier grote antieke sleutels. 18e-19e Eeuw. Afmeting. 13-21 cm. In goede staat
Indonesische houtgestoken beeld, omstreeks 1930, wormbeval, Afmeting 43cm. In goede staat
Twee maal antiek houtwerk, ca. 1900. Eén maal eiken spiegel en een eiken wandconsole Afmeting. 50-70 cm. In goede staat
Lot divers tin en koperwerk, 20e eeuw. O.a. kandelaren, bekers, kruik etc. Afmeting . 10-30 cm. In redelijk/ goede staat
Twee maal oud/antiek Perzisch messing en 1x China/Japan. Een maal theekan 19e eeuw, fijn gedecoreerd met florale decors. Een maal tablet met Chinese tekens (beschadigd). Een maal kom, eerste helft 20e...
Lot van 13 grote tinnen gegoten 18e eeuwse stijl figuren, maar is 20e eeuw. Vervaardigd door Deutsche Gesellschaft für Volkskunde. Afmeting. 11-15 cm.
Antieke Franse ossenoog wandklok, ca. 1870. (wijzerplaat gescheurd + restauraties klokkast) Afmeting . 62 cm. In matige staat
Wortelnoten bijzettafel met wangen omstreeks 1960, stijlmeubel met lade en messing klauwpoten op wielen Afmeting 53x37x 47(72cm). In goede staat
Twee bronzen katten, 20e eeuw. Eén kleine, gemerkt: Multian Zitai. Eén grotere, gemerkt: Monogram. Afmeting. 6-11 cm. In goede staat
Engelse kristallen theebus met plated deksel. Ca. 1930. Afmeting. 15x10 cm. ø. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen visgraat bakje. Tweede helft 20e eeuw, gemerkt. Afmeting. 3x6x7 cm. In goede staat.
Wandkastje met elf (1 vaasje mist) ChineesJapanse porseleinen miniatuur vaasjes. Japan ge-etiketteert. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 47x28x8 cm. In goede staat
Italiaanse porseleinen figuur, Kapitein Spavento Venetië Comedia del Arte, 20e eeuw. (één vinger af) Afmeting. 25.5 cm. In redelijk/ goede staat
Vijf antieke Duitse porseleinen handbeschilderde gebakschotels met opengewerkte omranding en goud decor. Monogram H.K. 1888. Afmeting. 16.4 cm. ø. In goede staat.
Porseleinen Herend heilig figuur met bisquit porseleinen hoofd, . 20e eeuw. Afmeting. 31 cm. In goede staat.
Vier antieke keramieken borden. O.a.: Tijdperk van O. Wers en smokkelaars 1914-1918. H.F. van Baaren Enschede. De maes stroom (niet antiek). en 2 molenborden, ca. 1920. Afmeting. ø 24 cm. In goede ...
Vier antieke keramieken sierborden, ca. 1910. Twee keer Villeroy en Boch. Twee keer Hoyerswerda, Afmeting. 23-24 cm. In goede staat
Twee antieke gravures. Eén maal Grolla, Anno 1597, P. Boudartius, Leger Prins Maurits. Eén maal La Douane Duyvenvoorde, Tol-Huys. Ca. 1800. Gravures op papier. Afmeting . 14x18 cm. en 20x17 cm. In goe...
Oude ingelijste L.P. van Boney M., A. Boney M. 'Oceans of Fantasy' Afmeting . 38x38 cm. In goede staat
Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, In matige staat
Hollandse eikenhouten wandvitrine in barokstijl. Ca. 1930. Afmeting. 53x55x17. In goede staat.
Decoratieve spiegel van hout en messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 90x67 cm. In goede staat
Vijf oude mocca kop en schotels. O.a.: Hoecht en Pirkenhammer, 20e eeuw. Afmeting.5-12 cm. In goede staat.