Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 14. Juli 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Kopjes en 8 schotels, Japan.
Startpreis 50 EUR

Tien delen Japans porselein met figuren decors (gemerkt). 19e Eeuw. Twee kop en schotels, zes losse schotels met geschulpte omranding (één chip) Afmeting. 6.5 x13 cm. ø . In goede staat

Gemberpotten
Ergebnis: 45 EUR

Twee Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting . 17-18 cm. In goede staat

Porseleinen plaquette
Startpreis 90 EUR

Antieke porseleinen plaquette in goud kleurige lijst. Gemerkt: Dié 9.12. Afmeting. 17.5 x 13 cm. In goede staat.

Porseleinen flessen (2x)
Startpreis 30 EUR

Twee antieke porseleinen whisky flessen met floraal- en koets decor. Ca. 1930. 'Porcelaine veritable Belgium'.Afmeting 22x15x5.5cm. In goede staat.

Chinees graatbakje
Ergebnis: 20 EUR

Oud Chinees porseleinen visgraat bakje. Tweede helft 20e eeuw, gemerkt. Afmeting. 3x6x7 cm. In goede staat.

8 Chinese kopjes
Startpreis 80 EUR

Acht Chinese porseleinen kopjes met draken decors, 20e eeuw. Afmeting. 4x5 cm. ø. In goede staat.

5 Chinese borden
Startpreis 65 EUR

Vijf Chinese porseleinen borden met huis in baai decors, naar antiek voorbeeld, 20e eeuw. Afmeting. ø 23 cm. In goede staat.

3 Chinese borden
Ergebnis: 40 EUR

Drie Chinese porseleinen borden met jagers te paard decors (gemerkt), 20e eeuw. Afmeting. ø 22.5 cm. In goede staat.

2 Kruiken met handgreep (groter)
Startpreis 60 EUR

Twee Keulse steengoed kruiken met blauwe florale decors, 19e eeuw. Afmeting. 23-27 cm. In goede staat.

2 Kruiken met handgreep
Startpreis 40 EUR

Twee Duitse 19e eeuwse steengoed kruiken met blauwe florale decors. Afmeting. 31-32 cm. In goede staat.

Porseleinen kinderservies op dienblad
Startpreis 20 EUR

Porseleinen kinderservies op houten dienblad en Nymphenburg porseleinen schaal met handgeschilderd tulp decor (beschadigingen) Afmeting. 25x33x5 cm en 34x24x4.5 cm. In redelijke staat

Collectie van 6 borden 'werkers van toen'
Startpreis 20 EUR

Zes Hollandse porseleinen borden 'Werkers van toen' gelimiteerde uitgave, in sepia kleuren. Afmeting. ø 20.5 cm. In goede staat.

6 Borden, betreffende Oldenzaal
Startpreis 25 EUR

Zes porseleinen borden met gelithografeerde afbeeldingen van Oldenzaal en goudrand. Beperkte oplage, 2002. Afmeting. ø 21 cm.

6 Borden, Fürstenberg
Ergebnis: 30 EUR

Zes Duitse Fürstenberg porseleinen sierborden. Sammlung Romantische Winterimpressionen. 80-er jaren. Afmeting. ø 19.5 cm. IOn goede staat

2 Chinese borden
Ergebnis: 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung, blauw floraal decor (chip gelijmd) en een familie roze bord met floraal-en goud decor, Minimale chip. Afmeting. 22-23 cm. I
n redelijk/ goede...

11 Miniatuur Chinese vaasjes
Ergebnis: 20 EUR

Wandkastje met elf (1 vaasje mist) ChineesJapanse porseleinen miniatuur vaasjes. Japan ge-etiketteert. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 47x28x8 cm. In goede staat

Imari bord
Ergebnis: 60 EUR

Zeer groot Imari porseleinen sierschotel met gouddecor. . Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. ø ca. 46.5 cm In goede staat.

Porseleinen beeldje, 2 ijsvogels
Startpreis 30 EUR

Duits porseleinen figuur, ca. 1950. Twee ijsvogels op tak. Gemerkt met kroon en Gdr. Afmeting. 12 cm. In goede staat.

8 Kop & schotels P. Regout
Ergebnis: 30 EUR

Acht antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kop en schotels. Decor Canton. Ca. 1890. Afmeting. 7.5 -13 cm ø. In goede staat

2 Porseleinen figuren,
Ergebnis: 60 EUR

Twee bisquit porseleinen figuren, betreft kaartspel. Genummerd 2904. 20e eeuw. Vermoedelijk Italië. (minimale chip). Afmeting. 12-15 cm. In goede staat.

Chineese theebus, vroeg 20e eeuw
Ergebnis: 90 EUR

Grote Chinees porseleinen theebus met rode ranken en figuren decors. 20e eeuw. Afmeting. 16x12x7 cm. In goede staat.

Div. antiek Chinees porselein
Startpreis 30 EUR

Divers antiek Chinees porselein. Twee miniatuur dekselvazen, 19e-20e eeuw , een vaasje met figuren decor (heeft chips bij deksel).en een antieke octagonale kop en schotel met tekst en landschap decor...

Kantonese vaas
Startpreis 30 EUR

Oude Chinese Kantonese vaas met florale en paradijsvogel decor. (Gemerkt) Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 16.5 cm. In goede staat.

Lamp, Kantonees
Startpreis 90 EUR

Antieke Kantonese porseleinen tafellamp met porseleinen fitting. Ca. 1920. Afmeting. 32 cm.

Drie Chinese schalen, Fam. Verte
Ergebnis: 110 EUR

Drie oude Chinees porseleinen tablets, familie Verte, 20e eeuw, met landschappen- en paradijsvogel decor, Afmeting 22-25cm. In goede staat

2 Gemberpotten
Ergebnis: 120 EUR

Twee Chinees porseleinen gemberpotten met deksel Afmeting, 18x13øcm. In goede staat

Familie rose schotel
Ergebnis: 110 EUR

Grote gesigneerde Chinese porseleinen Familie Rose bord met figuren, rijtuig en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. ø 31.5 cm. In goede staat

Drie oude herdenkingsborden
Ergebnis: 25 EUR

Drie oude herdenkingsborden. 1x VOC porseleinen fles (1619-1919), 1x Delfts Goedewaagen/Gouda Nieuwe Apeldoornse Courant 1903-1953. (1 chip) Ca. 23-42 cm. Redelijk/Goed. 1x keramieken geglazuurde scho...

2 Antieke Chin. kop/schotels
Ergebnis: 40 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor, en teksten. Gemerkt, 19e eeuw. Afmeting 9,5x13øcm. In goede staat

2 Antieke witte meissen borden
Startpreis 20 EUR

Twee antieke Meissen porseleinen borden, omstreeks 1900, knauf,Afmeting 21cm ø. In goede staat

8 Kraaghals vaasjes China
Startpreis 40 EUR

Acht 19e eeuwse Chinees porseleinen blauwe kraaghalsvaasjes met floraal- en landschapsdecor, Afmeting 7-10cm. In goede staat

3x Bloemvaas met onderschaal
Ergebnis: 90 EUR

Drie grote oude antieke Chinees porseleinen bloempotten met lekschaal, floraal familie verte (tuin)decor, 1e helft 20e eeuw. Afmeting 1x 23x28øcm. en 2x 17x21,5øcm. In goede staat

3-Delig kaststel, begin 20e eeuw
Ergebnis: 25 EUR

Drie delig kaststel, Chinees porselein 1e helft 20e eeuw. Voorstelling met Chinese voorwerpen, Gemerkt, Afmeting 30x11øcm. In goede staat

2 Rijstkommen (1x haarscheur)
Ergebnis: 25 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met landschap en floraal decor, gemerkt kang Xi 1 randschade en 1 haarscheur en randschade.Afmeting ø12.5 x 5.5 cm.

2 Chinese borden met vogeldecor
Ergebnis: 90 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vogels en floraal decor, beiden haarscheur, Afmeting 21,4øcm. In redelijke staat

2 Chinese borden
Ergebnis: 25 EUR

Twee mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, 1 met haarlijn, andere goed. Afmeting 23,7cm. In redelijk/ goede staat

2 Bloempotten blauw/wit
Ergebnis: 25 EUR

Twee oude Chinees porseleinen bloempotten, octogonaal, 1e helft 20e eeuw, chip pootje, Afmeting 17x27x24cm. In redelijk/ goede staat

2 Chinese bordjes
Ergebnis: 45 EUR

Twee Chinees porseleinen diepe schotels met florale decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting. 3-15.5 cm. ø. In goede staat.

2x Vaas Japans
Ergebnis: 25 EUR

Twee vooroorlogse Japanse Satsuma vazen met goud-, floraal- en vlinderdecors. Afmeting. 25 cm. In goede staat.

Presenteerblad + goudsteen kan
Startpreis 50 EUR

Antiek Duits keramieken presenteerblad met bramen en insectendecor, en een antieke Engelse(gemerkte) goudsteen keramieken melkkan, ca. 1880. Afmeting 17-46 cm. In goede staat

Kop+schotels, 19e eeuw (2x)
Startpreis 25 EUR

Twee prachtige kop en schotels met landschap met villa en goud decor, handbeschilderd. Afmeting. 7.5x13 cm. ø. In goede staat.

Dekselvaas, jade.
Ergebnis: 50 EUR

Chinese jade dekselvaas met Foo-hond, 18e-19e eeuw. Beschadigd, rechter hengsel + haarlijn en chips. AfmetingH.10x6.5cm. In redelijke staat

Meissen vaasje
Ergebnis: 25 EUR

Duits Meissen porseleinen vaasje met blauw floraal-, insect- en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 14.5 cm. In goede staat.

Meissen schaal
Ergebnis: 40 EUR

Porseleinen Meissen schaal, met florale decors, 19e eeuw. In rococo stijl. Afmeting. 25-40 cm. In goede staat.

Meissen dienblad
Startpreis 45 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen presenteerschaal (Knauff). Ca. 1900. Met handbeschilderde florale decors in roccoco-stijl (één minimale chip) Afmeting. 45x33 cm. In redelijk/ goede staat

KPM bordje + beeldje
Startpreis 25 EUR

Twee delen vooroorlogs Duits porselein. Kind met geitje, Schaubach (oortje is gelijmd). en een K.P.M. bordje met floraal decor. Afmeting. 14-16 cm. In redelijk/ goede staat

Chinees Yixing theepotje
Ergebnis: 40 EUR

Delicaat gemaakt Chinese Yixing schenkkannetje met deksel. 19e Eeuw of eerder. Zéér dun en verfijnd uitgevoerd. Signatuur op zijkant.. Afmeting. 6.5x7 cm. ø. Dekseltop gelijmd, verder in goede staat

Italiaans figuur
Ergebnis: 20 EUR

Italiaanse porseleinen figuur, Kapitein Spavento Venetië Comedia del Arte, 20e eeuw. (één vinger af) Afmeting. 25.5 cm. In redelijk/ goede staat

Porseleinen schertsfles
Startpreis 20 EUR

Oude Duitse porseleinen " schertsfles" in speen-vorm. 'Nuckelfläsche für Brave Ehemänner'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 24 cm. In goede staat

Porseleinen plaquette
Startpreis 20 EUR

Duitse bisquit porseleinen plaquette Berlin , in cassette. 20e Eeuw. Afmeting. 8.5 cm. ø. In goede staat.

Antieke Chinese dekselpot
Ergebnis: 45 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met florale decors, 18e eeuw. (Foohond deksel beschadigd) Afmeting. ca. 17 x 15 cm ø . In redelijke staat

8 Delen Zwiebelmuster
Startpreis 20 EUR

Acht delen antiek Duits zwiebelmuster (uien decor) porselein. Villeroy en Boch, ca. 1900. O.a.: Villeroy en Boch kan (zonder deksel). 7borden (één chip, één haarlijn) Afmeting. 20-24 cm. In redelijk/...

5 Mocca kopjes
Ergebnis: 15 EUR

Vijf oude mocca kop en schotels. O.a.: Hoecht en Pirkenhammer, 20e eeuw. Afmeting.5-12 cm. In goede staat.

5 Borden
Ergebnis: 20 EUR

Vijf antieke Duitse porseleinen handbeschilderde gebakschotels met opengewerkte omranding en goud decor. Monogram H.K. 1888. Afmeting. 16.4 cm. ø. In goede staat.

3x Duits porselein
Ergebnis: 40 EUR

Drie delen Duits porselein Von Schierholz, eerste helft 20e eeuw. Eén vaas, twee schalen. Florale decors + putti. Afmeting. 24-33 cm. In goede staat.

3 KPM borden
Startpreis 30 EUR

Drie grote antieke Duitse K.P.M. porseleinen schalen met korfvlecht decor en floraal decor. (chip). Ca. 1900. Afmeting. 34-49 cm ø. In redelijk/ goede staat

3 KPM borden
Startpreis 20 EUR

Drie antieke Duitse porseleinen K.P.M. borden met handbeschilderde florale decors, ca. 1900. Afmeting. 17.5-24 cm. ø. In goede staat.

2x Keramieken bloempotten
Startpreis 45 EUR

Twee antieke Duitse Jugendstil bloempotten, ca. 1910. Eén maal Marthi Kräuse en één maal genummerd 1 (één kleine chip). Afmeting. 18x20.5 cm ø en 17.5x22.5 cm ø. In goede staat

2 Porseleinen beeldjes
Startpreis 25 EUR

Twee porseleinen figuren, eerste helft 20e eeuw. Eén maal figurengroep met Bacchus, Duitsland. Karl Ens Volkstedt Rudolstadt. Eén maal figurengroep te openen als inktstel. Engeland of Frankrijk. (besc...

2 Meissen kannen
Ergebnis: 25 EUR

Twee delen antiek Duits Meissen porselein (Knauff) in uienmotief (zwiebelmuster), ca. 1900. Eén grote theekan (minimale chips bodemrand) en een moccakan (beschadigd). Afmeting. 12-26 cm. In matig/ red...

3 Porseleinen beeldjes
Startpreis 20 EUR

Drie oude porseleinen figuren, ca. 1930-1950. 1x Gdr. en 2x ongemerkt. Afmeting. 16-21 cm. In goede staat.

6 Bloempotten blauw-wit
Ergebnis: 30 EUR

Zes stuks oude blauw-witte keramieken bloempotten met florale en landschappen decors. 20e eeuw. (gemerkt) Afmeting. 12x14 cm ø. In goede staat.

2 Gubbels Helden vazen
Startpreis 40 EUR

Twee stuks Hollandse keramieken Gubbels Helden vazen. Eén keer ivoor kleurige glazuur, één keer blauw-groene glazuur. Afmeting. 22-23 cm. In goede staat.

2 Bloempotten
Ergebnis: 30 EUR

Twee oude keramieken bloempotten, blauw-wit, met florale decors (gemerkt). O.a.: Old Staffordshire stijl bloempot met lekschaal, en één maal onbekend gemerkt. Afmeting. ca. 20-32 cm. In goede staat.

Rotterdams Lloyd schaaltje
Startpreis 20 EUR

Schoonhoven keramieken schaaltje met Lloyd Rotterdam, scheepvaart decor. (bakfoutje) Ca. 1930. Afmeting. 3-14 cm. In redelijk/ goede staat

Beeld Herend
Ergebnis: 20 EUR

Porseleinen Herend heilig figuur met bisquit porseleinen hoofd, . 20e eeuw. Afmeting. 31 cm. In goede staat.

Groot aardewerken beeld
Ergebnis: 60 EUR

Zeer grote Chinese terracotta geglazuurde Chinese oude man. Eerste helft 20e eeuw. (arm gerestaureerd) Afmeting . 87 cm. In redelijk/ goede staat

Hollande borden (lot)
Ergebnis: 20 EUR

Vier antieke keramieken borden. O.a.: Tijdperk van O. Wers en smokkelaars 1914-1918. H.F. van Baaren Enschede. De maes stroom (niet antiek). en 2 molenborden, ca. 1920. Afmeting. ø 24 cm. In goede ...

4 Villeroy & Boch borden
Ergebnis: 20 EUR

Vier antieke keramieken sierborden, ca. 1910. Twee keer Villeroy en Boch. Twee keer Hoyerswerda, Afmeting. 23-24 cm. In goede staat

Japans groot bord met figuren.
Startpreis 50 EUR

Groot antiek Japans porseleinen bord met figuren in landschap. Ca. 1900. Afmeting. ø 40 cm. In goede staat.

Servies, Mosa
Ergebnis: 90 EUR

Antiek Maastrichts Mosa thee-servies met florale decors, ca. 1900. Servies bestaat uit: Theekan, melk+suiker set, 12 kopjes, 11 schotels. (minimale chip mogelijk) Afmeting. 5-25 cm. In goede staat.

Stel Chinese figuren
Startpreis 150 EUR

Twee gemerkte Chinees porseleinen figuren, eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 30 cm. In goede staat.

Chinees schaaltje + dekselpotje
Startpreis 60 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein. Tafelschaaltje op hoge voet, met floraal decor, 18e eeuw. Gemerkte dekselpot, 18e-19e eeuw, met meerkleurige florale decors en craquelè glazuur. Afmeting. 5.7 x 1...

Regout kastkommen, (3x)
Ergebnis: 40 EUR

Drie antieke Societè ceramique Maastricht, blauw keramieken kastkommen met decor Teadrinker, ca. 1900. Afmeting. 11 x 16 cm.ø In goede staat.

Kastkommen, tea drinker (4X)
Ergebnis: 115 EUR

Vier antieke Societè Maastricht rode keramieken kastkommen met decor Teadrinker, ca. 1880. Afmeting. 11 x 16 cm. ø. In goede staat.

Regout kastkommen, Waaier (3x)
Ergebnis: 40 EUR

Drie antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kastkommen met waaier decor, ca. 1880. Afmeting. 10.5-15 cm. ø . In goede staat.

Regout kastkommen, Mos Rose (2x)
Ergebnis: 55 EUR

Twee antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kastkommen. Decor Mos Rose. Afmeting. 10-16 ø. In goede staat.

Kantonees vaasje + trekpot
Ergebnis: 63 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eén trekpot, met figuren en florale decors (goed). Eén vaas, met figuren en florale decors (haarlijn bovenrand). Afmeting. 16-21 cm. In redelijk/ goede staat

Japanse rolvaas.
Ergebnis: 35 EUR

Japanse porseleinen rolvaas met paradijsvogel en florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 25 cm. In goede staat.

Borden met schepen
Startpreis 25 EUR

Twee vooroorlogse platelen sierborden met schependecors. 'Olaria de Almansel Delfa' gemerkt. Afmeting. ø 28.3 cm. In goede staat.

Japans bord
Startpreis 20 EUR

Antiek Japans sierbord (gemerkt) met figuren bij fruitboom decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting ø 24.5 cm. In goede staat.

Imari bloempot
Ergebnis: 35 EUR

Vooroorlogse Japanse imari porseleinen bloempot, ca. 1930. (Gemerkt). Afmeting. 19x25 cm. ø. In goede staat.

Chinees beeld
Startpreis 50 EUR

Groot Chinees porseleinen beeld, oude wijsheer met perzik en kraanvogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 44 cm. In goede staat.

Chinees beeld (groot)
Startpreis 50 EUR

Groot Chinees porseleinen figuur,, man in lotushouding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 37 cm. In goede staat.

4 Wit porseleinen beeldjes
Startpreis 40 EUR

Vier oude Chinese Bland de Chine porseleinen figuren. 20e Eeuw. Afmeting. 13.5-18 cm. In goede staat.

Lampet-stel (4-delig)
Ergebnis: 25 EUR

Oud vier-delige keramieken lampet-stel met blauw-wit floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting 14-34 cm. In goede staat.

Plaquette, Boch
Startpreis 25 EUR

Belgische antieke keramieken Boch plaquette met molenlandschap decor. Ca. 1900. Afmeting. 26.5 x 32 cm. ø. In goede staat.

Grote Engelse chocoladekom
Ergebnis: 40 EUR

Grote antieke Engelse Royal Cauldon Victoria chocolade-kom met onderschotel. Ca. 1900. Afmeting. 13x20 cm. ø. In goede staat.