Voor-oorlogse Remmington typemachine. Circa: 1930. Afmeting: 30 x 40 x 38 cm. In goede staat.
Lot van acht oude Hollandse emaille borden. Onder andere: Rookverbod, ANWB Voetpomp, De Jong en Co., Verboden toegang, Rue Charrel, Batavus etc.. Afmeting: 18 - 83 cm. In redelijk/goede staat.
Oude houten bestekcassette met plated bestek (12-delig). 'Sheffield,England'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7,5 x 47 x 31 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten drankvat met hengsel. 19e Eeuw. Afmeting: 33 x 27 cm ø. In goede staat.
Twee antiek koperen bakken, 19e eeuw. Eén maal Spaanse hengselschaal met koper en messing. Eén maal hengselbak. Afmeting: ø 33 cm. - ø 48 cm. In goede staat.
Comfoor en 4 flessenbakken, plated, Christofle. Comfoor met brander, 2 gladde flessenbakken en 2 bewerkte flessenbakken met ruitguilloche motief voorzien van parelrand. ø14x13 cm en ø 14 cm. In redel...
Metalen geldkist. 19e Eeuw. Geldkist heeft prachtige chinoiserie beschildering, figuren- en goud decor. Mooie kwaliteit. Signatuur op bodemplaat. Afmeting: 10,5 x 25,5 x 19 cm.
Antieke apotheker-weegschaal met gewichtenset in lade. Circa 1920. Afmeting: 42 x 44 x 25 cm. In goede staat.
Drie grote oude messing kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 63 - 81 cm. In goede staat.
Vier maal messing belijmde dekseldozen. 20e Eeuw. Drie maal met been waarvan één met glazen messen-leggers. en eén maal met parelmoer belijmd. Afmeting: circa 17 x 13 x 5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse degen, Hessen, ca. 1880. Brons met lederen met messing schede. Afm. 89 cm. In goede staat.
Twee antieke plated kandelaren in Rococco-stijl. Circa: 1900. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Composiet figuur op marmeren basement 'Vrouw aan vleugel'. Gesigneerd Lluis Jorda. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Twee messing pianokandelaren in Empire-stijl (draaibaar). 19e Eeuw. Afmeting: 26 x 13 x 7 cm. In goede staat
Twee vooroorlogse opaline glazen tafel petroleumlampen. Afmeting. 58-59 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees brons bewerkt. Twee maal dekselpot in slakvorm. Eén maal vaasje. 20e Eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 14-16 cm. In goede staat.
Vier oude bewerkte messing foto-lijsten met o.a. bol glas. 20e Eeuw. Afmeting; 18 - 28 cm. In goede staat.
Drie oude dames bontjassen en twee bontmutsen. Afmeting: 94 cm, 110 cm, 115 cm, 10 cm. In goede staat.
Twee oude, zeven-armige messing menorahs (Joodse) kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Gegoten schaal kunstof met drie putti's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 - 26 cm ø. In goede staat.
Drie oude voorwerpen. Eén maal antieke Oosterse houtgestoken schuifdoos. Eén maal dekseldoos met zilveren bewerkte plaquette, gemerkt. Eén maal antieke meerschuim pijp. Afmeting: 11 - 19 cm. In goede ...
Oude Chinese roodlak dekseldoos met Foohonden decor. 20e Eeuw. Afmeting: 4 x 10 cm ø. In goede staat.
P.J. Gerpi ? 19e Eeuw. Geschilderde miniatuur op ivoor. Buste adellijke jongen. Afmeting: 6,5 x 5 cm. In goede staat.
Vier kronen van heilige beelden, 19/20e eeuw. Een grote Maria kroon uit geel metaal versierd met bloemen en sterren, bezet met kleurloze stenen, ø 16x8cm, een enkele ontbreekt, een hoge uitlopende kro...
Vier maal oud Oosters koperwerk. Twee antieke wandborden, circa 1920. Eén maal diepe schaal, 19e eeuw (monogram G.B.I.B. + stempels). Eén maal Oosterse gegraveerde schaal. Afmeting: ø 35 - ø 56 cm. In...
Drie antiquarische boeken 'The gallery of Engravings' Vol. 1 Fischer Son & Co. 19e eeuw. Vol met steendrukken en staalgravures.Afmeting. 27x22x3 cm. In redelijk/ goede staat
Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, In matige staat
Twee maal Art Deco - Jugendstil presenteerbladen. Gemaakt van honderden tropische vlinders en hout met intarsia. Circa 1920. Afmeting: 42-52 cm. In goede staat.
Groot lot oude en antieke voorraad blikken. Onder andere; cacao, koffie etc. Afmeting: 60 x 54 x 37 cm. In goede staat.
Oude Afrikaanse gestoken kalebasstok, 20e eeuw. Vermoedelijk Massai/Kenia of Tanzania. Lengte: 40cm. In goede staat.
Tien tasjes, waaronder 2 met zilveren beugel, diverse kralen tasjes en 2 tasjes in Art Deco stijl.
Negen maal diverse antiek messing wandkandelaren (pianokandelaren). Circa: 1900. Hoofdzakelijk Jugendstil.,sommige stiften voor verbinding missen Afmeting: circa 15 x 25 cm. In goede staat.
Groot antiek bordenrek 'Hindelopen' met vergulding. Circa: 1900. Afmeting: 112 x 39 x 10 cm. In goede staat.
Antiek boompje op bronzen vergulde voet, ca. 1900. Afmeting. 17 cm. In goede staat.
Lot verguld houtsnijwerk, Italië. 20e Eeuw. Onder andere; vier maal wandconsole, één spiegel, kandelaar, putti's. Afmeting: 14-55 cm. In goede staat.
Twee antieke beschilderde houten lok-eenden. Circa 1900. Afmeting: 31,5 -37,5 cm. In goede staat.
Oude messing hanglamp met contra-gewicht. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 100 x 40 cm ø. In goede staat.
Twee Russische boeken. 18e Eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In matige toestand.
Antieke messing met koperen barok-stijl hanglamp, twaalf lichts. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 67x71 cm. ø. In goede staat.
Oude plated schildersezel en glazen karaf met plated montuur. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In goede staat.
Oude Douwe Egberts (D.E.) reclame affiche in lijst, circa 1950. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.
Groot Duits antiek messing scheepskompas, door W. Ludolph, Nr.: 21899/55L. Vaart Bremerhaven + Hamburg. Afmeting. 14x31 cm. ø. In goede staat.
Biedermeier mahoniehouten theestoof met bandintarsia en originele messing binnenbak. 19e Eeuw. Afmeting: 45 x 37 cm ø. In goede staat.
Groot oud Afrikaans gevlochten krijgersschild, 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Decoratieve lamp met Romeinse strijdwagen. Tweede helft 20e eeuw. Gemaakt van composiet. Afmeting. 40x28x14cm. In goede staat.
Twee oude lampenvoeten, 20e eeuw. Eén maal compositiemetaal met boedha's. Eén maal messing verguld met Duitse spreuk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 34 - 40 cm. In goede staat.
Mahoniehouten theestoof met band intarsia en messing binnenbak. 19e eeuw. Afmeting. 42x36 cm. In goede staat.
Voorlader, 19e eeuw. Dubbelloops hagelschot, pen voor geweer (kolf gebroken) met gravering Afmeting L. 117 cm. In redelijke staat