Twee grote kunstglazen vazen. Eén maal rood-wit-transparant (ongemerkt). Eén maal cassis-geel-groen, gesigneerd. Afmeting: 29-28 cm. In goede staat.
Twee grote kunstglazen vazen.: oranje-rood.,en geel-bruin-rood. Tweede helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 40-41 cm. In goede staat
Twee grote moderne kunstglazen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal diverse kleuren. Eén maal op brede voet, blauw/groen-oranje. Afmeting: 33-45 cm. In goede staat.
Twee grote kunstglazen vazen. Eén maal glasfusing oranje-rood. Eén maal blauw-groen-wit. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27-29 cm. In goede staat.
Drie grote moderne kunstglazen vazen, rood. Eén maal tulp-vorm Tarnowiec. Eén maal pijpvaas Tarnowiec. Eén maal rood + diverse kleuren (ongemerkt). Afmeting: 36-50 cm. In goede staat.
Vijf maal kunstglas. 20e Eeuw. Vier maal paper-weights, onder andere: één maal Sea glass Bruk, design Renate Stock. En één maal vaas Nagel Glas met bloemen decor. Afmeting: 5-17 cm. In goede staat.
Grote oude kunstglazen vaas. Groen-geel etc.. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Vijf maal kunstglas. vier maal Kosta Boda schalen en één fles onbekend. Afmeting: 11,5 - 20 cm. In goede staat.
Moda (Daum Nancy) ijsglazen vaas, ca. 1925. Frankrijk, (1918-1925) Met goud- en floraal decor. Afmeting. 21x15 cm. ø. In goede staat.
Prachtige Jugendstil-stijl glas-in-lood hallamp met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 24 x 24 cm. In goede staat.
Grote oude Tiffany-stijl plafondlamp met floraal motief. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 54 x 39 cm. In goede staat.
Twaalf oude Eissenloeffel glazen, 1928, Kristalunie Maastricht. : Zes waterglazen (zeldzaam) en zes Grand Marnier glazen. Afmeting. 11-12 cm. In uitstekende staat.
Twee antiek kristallen dekselcoupes (amandel geslepen) (minimale chips). Afmeting: 31 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse gegraveerde bokaal glazen met florale- en edelhert decors. Afmeting . 20-30 cm. In goede staat.
Twee Oosterse gegraveerde ruiten met pauwen in Oosterse omgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 44 cm. In goede staat.
Kristallen olijf- en azijnset, voorzien van ruitslijpsel compleet met stoppen geplaatst in plated standaard met vogel. samengesteld. Afmeting 15x7x23 cm. In goede staat.
Negen maal glaswerk met zilver overlay. 20e Eeuw. Afmeting: 8-23 cm. In goede staat.
Negen maal gegraveerde glazen, 19e eeuw. Afmeting: 11,5 - 16 cm. In goede staat.
Drie maal oude/antieke kristallen karaffen. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.
Elf maal oud/antiek kristal. Onder andere; Kandelaren, vazen, dekselpotten, bokalen, mosterdpotjes (minimale chips mogelijk). Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Drie antieke kristal/glas karaffen. Eén maal waaier-kristal, één maal amandel-slijpsel en één maal glad. Afmeting: 24 - 32 cm. In goede staat.
Twee maal glaswerk. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal bowlpot met sleef. Eén maal kaasstolp. Afmeting: 19 - 33 cm. In goede staat.
Twaalf maal divers glas/kristal. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: acht karaffen, één vaasje en drie houders met deksel. Afmeting: 10-18 cm. Minimale chip mogelijk.
Antiek kristallen tafelstuk met verdeelschalen. Circa: 1900. Afmeting: 16 x 29 cm ø. In goede staat.
Vier maal Art Deco glaswerk, circa 1930. Twee maal cocktail-shakers, één karaf, één blauw-glazen bonbonschaal gemerkt Rd. Afmeting: 21-26 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek glaswerk. Eén maal groen waaier kristallen dekselpot + onderschaal (chips). Eén maal blauw kristallen asbak, één maal robijn-rode glazen vaas en één maal smalle vaas. In redelijk/...
Zeven delen kristal/glas. 20e Eeuw. Twee kristallen roemers, één Boheemse kristallen vaas, en vier karaffen, glas/kristal. Afmeting: 22 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Twee kleine Duitse glas in lood vensters met renaissance figuren decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 15,5 x 10,5 cm. In goede staat.
Lot oud antiek kristal/glas. Bestaande uit negen stuks waaier-kristallen schalen, één facet geslepen stolp en drie schalen. (minimale chips mogelijk) Afmeting: 12 - 27 cm. In redelijk goede staat.
Krisrallen karaf met 6 glazen versierd met amandelslijpsel. De karaf is voorzien van een zilveren kraag met parelranden en een stop met zilveren knop. Karaf is samengesteld. Afmeting . ø14x39cm en ø7x...
Gesigneerde glazen asbak (onduidelijk). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 17,5 x 17,5 cm. In goede staat.
Zes antieke karaffen, 19e-20e eeuw. Eén zonder stop. Twee sets, en twee los. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Twee grote rode glazen vazen (binnen in zijn ze wit). Tweede helft 20e eeuw.. Afmeting: 40 x 24 cm. ø In goede staat
Vijf maal oud/antiek glas met goud decors. 20e eeuw. Afmeting: 18,5 x 29 cm. In goede staat.
Twee antieke glazen menages met plated. Circa 1900-1920. In goede staat.
Glazen Gallé Jugendstil-stijl lampje in paddestoel vorm (lampje ook in stam). Oranje-rood. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Oude zilver overlay Jugendstil-stijl parfumflacon, 20e eeuw. Monogram J.B.D. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Vier maal design glas. Eén schaal Kosta Boda Wolf. Eén vaas Royal Leerdam Crystal (blauw-groen transparant). Eén hoge vaasfles Kosta Boda, K. Engman. Eén maal kaarskandelaar Kosta Boda. Afmeting: 19,5...
Kristallen scheepskaraf op een grote platte voet met geslepen stop voorzien van ingesloten luchtbel. Met zilveren label, 925/000, met opschrift COGNAC. MT.: Richards & Knight, London, jl.:R1973
Antieke Duitse Jugendstil W.M.F, schenkkan met compositie metalen vernikkeld montuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Lot van zeven uranium glazen met oor. Circa 1930. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Grote oude Boheemse kristallen tafellamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting H.53cm.,In goede staat.
Blauw Graniver cactuspotje gemerkt Copier Leerdam, Afmeting 7x6cm
Rond glas-in-lood kunstwerk. Door Annemiek Punt. Moderne compositie. Afmeting: ø 61 cm. In goede staat.
Bijzondere handgeschilderde opaline schaal met accoladevormige goudkleurige rand geplaatst op zilveren vierkante voet, gestanst en versierd met dolfijnenkoppen en acanthusbladeren. Deels gevuld. ca 18...
Oud glazen servies met bladgoud en florale emaille decors, 20e eeuw. Het servies bestaat uit een stopkaraf en zes hoge glazen. Afmeting H. 17 /45 cm.In goede staat.
Rood glazen mocca servies met goud decors en florale emaille decors. 20e Eeuw. Het servies bestaat uit een moccakan, melk en suikerpot, vijf kop+schotels en een tablet/dienblad. Afmeting: 6 - 22 cm. I...
Geslepen deksel coupe met gecontourneerde omranding (chips). 19e Eeuw. Afmeting: 36 x 21 cm ø. In redelijk/goede staat.