Carlo Bugatti, 1856-1940. Italië-Frankrijk. Zeldzame Siege de Forme asymetrique assymetrische stoel met koper beslagen. Diverse houtsoorten, metaal en been. (originele vondst toestand) minimale wormb...
Zeldzame Louis Seize vergulde houtgestoken spiegel met afneembare kroon en rozetten en guirlande met originele vergulding Spiegelglas later. Afmeting: 165 x 68 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws Hollands barok Louis Quinze kabinet met bronzen beslag, staand klauwpoten (minimale beschadigingen). Circa 1760. Afmeting: 252 x 195 x 65 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke notenhout gestoken spiegel. 19e Eeuw, met roccaille, ranken met bloemen. Afmeting: 130 x 114 x 10 cm. In goede staat.
Zeldzame Oosterse houtgestoken opengewerkte stoel met draken, figuren, wolken, ranken, koppen etc.. (China of Indonesië).
Hollandse orgelgebogen wortelnoten vier-laden commode, 18e eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting . 80x82x51 cm. In zeer goede staat.
Antieke 19e eeuws wortelnoten Barok Louis Quinze commode. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 77 x 100 x 52 cm. In zéér goede staat.
Hollands eiken Louis Seize kabinet, 18e eeuw. Met hek en origineel Louis Seize beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 147 x 52 x 226 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke Hollandse notenhouten ranken-kussenkast met putti, cherubijnkoppen, Korintische zuilen, lades (uitneembaar). Circa 1800. Kleine restauraties noodzakelijk. Afmeting: 212 x 76 x 210 cm. In...
Zeldzame mahoniehouten empire hoektafel met halve zuilen, messing capitellen, marmeren blad en bronzen sierwerk. 19e Eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 84x111x80 cm. In zeer goed...
Twee-delige barok opzet ladenkast met vijf lades met messing beslag en onderling verbonden getorste poten. 18e Eeuw. (minimale fineerschade) Afmeting 117x80x42 cm. In goede staat.
Uitneembare eikenhouten Franse boerenkast met lades. Circa 1840. Afmeting: 200 x 160 x 60 cm. In goede staat.
Oude Bechner vleugel piano, zwart gepolitoerd, Nr. 285977. Minimale beschadiging. Afmeting: 145 x 155 x 110 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten vier-laden orgelgebogen barok commode met messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 76 x 81 x 56 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten schommelstoel met zeer grote oren en lade. 18e-19e eeuw. Afmeting: 113 x 55 x 70 cm. In zeer goede staat.
Mooie houtgestoken Chinese hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 50 cm ø. In goede staat.
Hollands, 19e eeuw, eikenhouten luierkabinet, ca. 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 162x43x102 cm. In zeer goede staat.
Leuk klein Fries eikenhouten Louis Seize linnen kabinet, ca. 1800. Kabinet heeft volle zuilen, origineel beslag, snijwerk. Afmeting. 225x158x56 cm. In goede staat.
19e Eeuwse , Hollandse wortelnoten barok gebogen secretaire met klauwpoten en met prachtige wortelnoten binnenleven en kelder, ca. 1850. Afmeting: 100 x 110 x 57 cm. In goede staat.
Grote exclusieve eethoek met intarsia tafel. Stijlmeubels, tweede helft 20e eeuw. Tafel met lades. Diverse houtsoorten, intarsia met florale decors. Zes stoelen, Louis Seize-stijl. Coulissen tafel ver...
Hollandse wortelnoten barok commode, orgel gebogen, met vier laden (oudere restauratie), 18e eeuw. Afmeting: 78 x 86 x 50 cm. In goede staat.
Franse stijl commode met marmeren blad en bronzen beslag. Met diverse houtsoorten belijmd en inlegwerk . 20e eeuw. Afmeting. 81x48x95. In goede staat.
Stijlvolle mahoniehouten Louis Seize hoekkast met gebogen front, vier-deurs. Eerste helft 20e eeuw. (wormbeval in triplex rugwand). Verder in goede staat. Afmeting: 220 x 100 x 65 cm. In goede staat.
Engels Georgian 18e eeuws eiken kabinet met vijf lades en vier blinde lades met bronzen beslag (slot vervangen). Prachtige patina. Afmeting. 177x132x53. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse kersenhouten empire commode met volle zuilen, vergulde messing capitellen, zwart marmeren blad, 4 lades, 4 originele sloten, sleutels en beslag. Afmeting. 127x104x65 cm. In goe...
Hollandse eikenhouten Louis Seize kabinetkast met driekwart zuilen, messing capitellen en origineel beslag. Circa 1780. (Makkelijk te restaureren). Afmeting: 210 x 175 x 57 cm. In redelijk/goede staa...
Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. Afmeting 240x185x56cm.In goede staat
Antiek eikenhouten Louis Seize kabinet, ca. 1780. Kabinet is voorzien van bronzen beslag en rillen op de schuin afgevlakte hoeken. Afmeting. 215x165x56 cm. In zeer goede staat.
Mahoniehouten Louis Quinze klapbuffet met tinnen binnenbak, twee lades, jalouzie-deur, opklapbaar blad en twee uitklapbladen. Ca. 1780. (minimale fineerschade) Afmeting. 90x97x54 cm. In goede staat.
Zeer zeldzame 19e eeuwse Engelse houtgestoken thee melangeer tafel met theebussen en melangeerkom. Afmeting. 71x32x39 cm. In goede staat.
Duits eikenhouten tinbuffet. 17e-18e eeuw. Bordenkast, twee-delig. Sloten en poten missen, (waterschade dak). Afmeting: 178 x 165 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse grote mahoniehouten empire bank met mooie creme-kleurige stoffering en koperen nagels. Afmeting: 91 x 61 x 200 cm. In goede staat.
Mahoniehouten biedermeier penantkast, ca. 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting. 92x95x47 cm. In zeer goede staat.
Frans Roccoco stijl kastje met Vernis Martin beschildering, 19e eeuw. Notenhout, met drie etages en deurtje. Afmeting: 145 x 67 x 33 cm. In zeer goede staat.
Duitse eiken houtgestoken poortjesbank, renaissance stijl, met ranken, druiven, intarsia etc. . Vroeg 18e eeuw. Afmeting; 130 x 155 x 56 cm. In goede staat.
19e Eeuw, Holland Willem III open bonheur van notenhout met wit-marmeren blad, circa 1870. Met mooi snijwerk . Afmeting: 139 x 62 x 210 cm. In goede staat
Zeldzame Hollandse empire mahoniehouten kinderstoel met lederen bekleding, ca. 1830. Afmeting. 100x50x65. In goede staat.
Zeldzame notenhouten pianokruk met zitting in oesterschelp-vorm, met drie klauwpoten onderling verbonden. 19e Eeuw. Afmeting: 65 x 45 x 42 cm. In goede staat.
Hollandse tafel met dik notenhout fineer en drie lades, 18e eeuw. Afmeting 72x75x50 cm. Lichte fineerschade verder in goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize halve maantafel met lade en koper beslagen hekwerk. 18e Eeuw. Afmeting: 82 x 40 x 73 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten klooster-tafel met lades en gedraaide poten, onderling verbonden. Handgemaakte reproductie naar oud voorbeeld. Afmeting: 82 x 79 x 216 cm. In goede staat.
Leuke, uitneembare kleine eikenhouten Utrechtse poortkast met schappen en zwarte bolpoten. 18e Eeuw. Afmeting: 150 x 62 x 187. In goede originele staat.
Grote Hollandse mahoniehouten Biedermeier linnen kuifkast. Uitneembaar, met schappen en lades. 19e Eeuw. Afmeting: 165 x 43 x 260 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Biedermeier empire bank met groene velours. Afmeting: 90 x 210 x 65 cm. In goede staat.
Antieke Duitse grunderzeit wortelnoten vertico/ meidenkast met lade. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 134 x 98 x 46 cm. In zeer goede staat.
Antieke eikenhouten hoekkast met glazen deur en vier schappen. Circa 1900. Afmeting: 180 x 95 x 55 cm. In goede staat.
Engelse eikenhouten dekenkist met panelen. 18e Eeuw. Afmeting: 77 x 127 x 78 cm. In goede staat.
Grote Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast met bandintarsia, omstreeks 1960, Zware uitvoering kwaliteits stijlmeubel, Afmeting 200x197x60cm. In goede staat