Diese Webseite verwendet Cookies

33. Juliveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 14. Juli 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schild dame, Indonesië. 1388
Schild dame, Indonesië.
Startpreis 40 EUR
Schild dame, Indonesië. 1387
Schild dame, Indonesië.
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Ongesigneerd, Poezen. 1375
Ongesigneerd, Poezen.

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Icoon. 1371
Icoon.

Ergebnis:

35 EUR

Schilderij, Jan Kelderman 1369
Schilderij, Jan Kelderman
Startpreis 50 EUR
Verkauft
Vissersboten 1364
Vissersboten

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Duitse school 1363
Duitse school

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Monogram J.V. 1359
Monogram J.V.

Ergebnis:

65 EUR

A. v.d. Berg, 'Poldergezicht met windmolen'. 1357
A. v.d. Berg, 'Poldergezicht met windmolen'.
Startpreis 120 EUR
B.S. Petit 1354
B.S. Petit
Startpreis 30 EUR
Verkauft
Meinert W. Volkers 1351
Meinert W. Volkers

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Onduidelijk gesigneerd 1350
Onduidelijk gesigneerd

Ergebnis:

65 EUR

Verkauft
Paul Serrure, 1910. 1347
Paul Serrure, 1910.

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Gravures, 2x 1344
Gravures, 2x

Ergebnis:

15 EUR

Verkauft
Aquarel, stilleven (rozen) 1335
Aquarel, stilleven (rozen)

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Jopie Limburg, Aquarel 1324
Jopie Limburg, Aquarel

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Chinese houtsnede 1322
Chinese houtsnede

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Paul Serrure. 1321
Paul Serrure.

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Paul Serrure, 2 werken. 1319
Paul Serrure, 2 werken.

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Modern blauw schilderij, kubistische schepen. 1316
Modern blauw schilderij, kubistische schepen.

Ergebnis:

80 EUR

Stilleven 1315
Stilleven
Startpreis 25 EUR
Verkauft
Stadsgezicht Notre Dame 1311
Stadsgezicht Notre Dame

Ergebnis:

85 EUR

H. Hermans (naar) 1307
H. Hermans (naar)
Startpreis 35 EUR
Wim van Norden, 'Poldergezicht'. 1302
Wim van Norden, 'Poldergezicht'.
Startpreis 160 EUR