7x Friedrich Guimpel Fec. Duitse school 1774- . 7x Botanische koper gravures kruiden. Gravures op papier. Afmeting: ca. 25x20cm. In redelijk/ goede staat
Ids Wiersma, 1878-1965. 'Poldergezicht met dorp'. Ets op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Heinrich C.G. Breling 1849-1914. Duitse school. 17e eeuw interieur met pijprokende man en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting 21x16 cm. In goede staat.
Twee maal ingekleurde koper gravures, Louis Seize, 18e eeuw. Met engelen en krijger voorstellingen. Gravures op papier. Afmeting: circa 13 x 18 cm. In goede staat.
v. Garrel (Duitse school), 18e eeuw. Keuken met twee figuren. Olieverf op linnen. Afmeting. 50x70 cm. In goede staat
Twee maal Willem Witsen, 1860-1923. Eén maal kade met figuren bij regen. Eén maal grachtgezicht Amsterdam. Etsen op papier. Afmeting: 32 x 25 cm. en 31 x 24 cm. In goede staat
E. Versteegh, 20e eeuw. Romantische Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 10 cm. In goede staat.
J.A. Mondt, 1859 - 1941. 'Kasteel met gracht'. Aquarel op papier. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.
Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. 'Meisjes portret 1909'. en 'Vrouwelijk naakt' (ongesigneerd, atelier). Afmeting: 12 x 7 cm. en 14 x 10 cm. In goede staat.
P.H. van Steenwijk, circa 1880. 'Romantisch landschap met vee en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 23 cm. In goede staat.
Ids Wiersma, 1878-1965. 'Slapend kind bij pollepel'. Voorburg 1909. Ets op papier.. Afmeting 9,5 x 5,5 cm. In goede staat
Karel Klinkenberg, 1852-1924. 'Duinlandschap met ossenkar, hooiwagen en landarbeiders'. Aquarel op papier. Afmeting: 19,5 x 8 cm. In goede staat.
Michael van Overbeeke, 1992, (96/100). 'One day'. Lithografie op papier. Afmeting: 49 x 40 cm. In goede staat.
Arthur Boris Klein. 1893 - 1985. Twee etsen. Getiteld en gesigneerd 'Honden parodie'. Ets op papier. Afmeting: 17 x 44 cm. In goede staat.
Gerhard Altman, 1877- 1940. 'Landschap met sloot en rietkraag'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Salvador Dali, 1904 - 1989. 'Vrouwelijk naakt'. Opgehoogd met goud. Hand gesigneerd + watermerk S. Dali. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 11 x 14,5 cm. In goede staat.
Louis Meys, 1902-1995. Porseleinen mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 41 cm. In goede staat.
Anton Heyboer, 1924 - 2005. 'Olifant'. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.
Jan H.B. Koekkoek, 1840 - 1912. 'Hollands riviergezicht met boten en figuren'. Olieverf ? op linnen ? Afmeting: 33 x 51 cm. In goede staat
Onduidelijk gesigneerd ( omstreeks 1900) 19e eeuw etiket verso onduidelijk, Interieur met kind en hond, Olieverf op paneel Afmeting 36x28cm. In goede staat
Groot chinees schilderij, gesigneerd China, 20e eeuw, met goudfazanten, drukkunst of gouache op papier Afmeting 100x160cm. In goede staat
B. Mankes (Beint). 'Twee maal landschap'. 1x olieverf op linnen, 1x aquarel op papier. Afmeting: 50 x 60 cm en 55 x 61 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal. Portret Rembrandt. Olieverf op paneel. Afmeting. 30x40 cm. In goede staat
Oud Chinees zijdeschilderij 20e eeuw, gesigneerd. Bloesemtak met vogel. Aquarel op zijde. Afmeting. 43x27 cm. In goede staat.
Wolfgang Ziezold, Duitse school. Schloss Btünningslinden met terras. Olieverf op paneel. Afmeting. 40x60 cm. In goede staat
Willi Werntz, Duitse school. IJzergieterij met figuren. Aquarel op papier. Afmeting. 39x50 cm. In goede staat
Ludwig Jacobson, 1890 Odense. Twee koeien in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting. 31x21.5 cm. In goede staat
J. Richter, ca. 1920. Duitse school. Landschap met rietgedekte boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting. 55x79 cm. In goede staat
Walter Kohlhoff,1906-1981. Duitse school. Landschap met spoorbrug. Aquarel op papier. Afmeting . 51x37 cm. In goede staat
Gertud Hückelberg 1931. Duitse school. Portret Liselotte Bedil Jung. Olieverf op paneel. Afmeting 23x30 cm. In goede staat
Ongesigneerd, ca. 1870. Landschap met waterkant. (vergulde lijst) Olieverf op linnen. Afmeting. 60x50 cm. In goede staat
Antieke achter (bol)glas lithografie, circa 1890. Twee boeren vrouwen in punter. . Afmeting: 26 x 20 cm. In goede staat
A. Khayll, ca. 1880. Russische school? Briefschrijvende man met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afmeting. 58x42 cm. In goede staat
Pierre Auguste Renoir (1841-1919) Portret Richard Wagner. Lithografie door Mourlot, Parijs 1951. Lithografie op papier. Afmeting. 30x23 cm. In goede staat
Pierre-Auguste Renoir (1841-1919) Portret van Auguste Rodin. Lithografie door Mourlot, Parijs 1951. Lithografie op papier. Afmeting. 30x23 cm. In goede staat
Werner Laves 1903-1972. Duitse school '43. Landarbeider bij dorp. Aquarel op papier. Afmetiing. 42x58 cm. In goede staat
Bruno Dunst, 1940 Berlin. Duitse school. Moderne compositie met vissen en flessen. Olieverf op paneel. Afmeting 60x44 cm. In goede staat
Adrianus Remiens (handdruk), 1890-1972, Nr. 14/50. Liggend vrouwelijk naakt. Lindensnede op papier. Afmeting: 25 x 40 cm. In goede staat.
Dorpsgezicht Oosterhaven Enkhuizen 1869-1937. Aquarel op papier. Afmeting. 36x50 cm. In goede staat.
Luigi Fagioli, Italië 1932-1985. 'Collage papier abstract'. Werk van papier. Afmeting . 7,5 x 14,5 cm. In goede staat.
Luigi Fagiolo, Italië 1932-1985. Voorstelling: Collage van papier abstract. Werk van papier. Afmeting. 14x21 cm. In goede staat
Gesigneerd Perzië. Jacht op wild met wolf, tijger, hert, paarden en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 20 x 14 cm. In goede staat.
Twee oude schilderwerken. Eén maal circa 1930, 'Koeien in landschap. Eén maal André .?.. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. en 30 x 40 cm in redelijke/goede staat.
Twaalf 19e eeuwse Duitse ingekleurde steendrukken en 1 stadsplattegrond Brunswic(Braunschweig) 17e-18e eeuws 13-16cm. werken op papier in redelijke/goede staat.
Antiek Japanse tweeluik. Gesigneerd. Circa: 1900. Ingekleurde houtsnede. 'Twee scheelkijkende Japanse krijgers'. Houtsnede op papier. Afmeting: 48 x 36 cm. In goede staat.
Twee maal Hollandse hand ingekleurde kopergravures. 18e Eeuw. Eén maal 'Buiten zorg toebehorende den edelen agtbaren Heer Willem Backer'. Eén maal 'Gezicht van Papenburg over de groote vijver'. Afmeti...
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Winters stadsgezicht met figuren'. In veren lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1900. 'Zeegezicht met bomschuiten'. (naar Mesdag) (rechts naad) Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 38 cm. In goede staat.