Diese Webseite verwendet Cookies

33. Juliveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 14. Juli 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Dubbel houten beeld (fluitspelend) 5069
Dubbel houten beeld (fluitspelend)

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Bronzen zwaan 5063
Bronzen zwaan

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Bronzen zittende beer 5052
Bronzen zittende beer

Ergebnis:

135 EUR

Verkauft
Bronzen gestyleerde vogel 5046
Bronzen gestyleerde vogel

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
Bronzen kalkoen, Art Deco 5033
Bronzen kalkoen, Art Deco

Ergebnis:

375 EUR

Verkauft
Twee bronzen katten 5146
Twee bronzen katten

Ergebnis:

20 EUR

Mijnwerker 5145
Mijnwerker
Startpreis 30 EUR
Bronzen beeld figuur. 5144
Bronzen beeld figuur.
Startpreis 30 EUR
Verkauft
Houten boedha verg. 5142
Houten boedha verg.

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Kegelspeler 5141
Kegelspeler

Ergebnis:

30 EUR

Kunststof beeld 'Naakt' 5140
Kunststof beeld 'Naakt'
Startpreis 35 EUR
Chinees bronzen figuur. 5139
Chinees bronzen figuur.
Startpreis 40 EUR
Buste vrouw 5138
Buste vrouw
Startpreis 40 EUR
Bronzen boedha 5134
Bronzen boedha
Startpreis 50 EUR
Bronzen beeld, antiek. 5133
Bronzen beeld, antiek.
Startpreis 175 EUR
Bronzen buste 5131
Bronzen buste
Startpreis 150 EUR
Bronzen buste 5130
Bronzen buste
Startpreis 150 EUR
Bronzen beeld, non met bijbel en kind 5129
Bronzen beeld, non met bijbel en kind
Startpreis 250 EUR
Houten engel 5128
Houten engel
Startpreis 220 EUR
Bronzen knielende dame 5127
Bronzen knielende dame
Startpreis 45 EUR
Bronzen plaquette, gesigneerd 5126
Bronzen plaquette, gesigneerd
Startpreis 30 EUR
Bronzen koppen (2x) 5124
Bronzen koppen (2x)
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Madonna van hout, 18e eeuw. 5123
Madonna van hout, 18e eeuw.

Ergebnis:

100 EUR

Bronzen vogel (Jules Mené) 5120
Bronzen vogel (Jules Mené)
Startpreis 200 EUR