Johan Frederick Cornelis Scherrewitz (Amsterdam 1868 - 1951 Hilversum), olieverf op paneel, schelpenvisser aan het strand 24x30cm. Cond.: U
Ton Schulten 1992, olieverf op linnen, abstracte compositie. Vroeg werk van Ton Schulten. herkomst privebezit (rechtstreeks gekocht van Ton Schulten in 1992). Naderhand is Ton Schulten coulissenlandsc...
Hollandse porseleinvirtine 18e eeuws. Dubbelgebogen kap met oplopende deuren. Orgelgebogen lades rustend op 5 gebogen poten. H.237 x 185 x 60 cm.
Fries staand horloge, begin 19e eeuw, met scheepjesmechaniek in eikenhouten kast. Volledig originele klok in massief eikenhouten kast. 1-Daags uurwerk zoals gebruikelijk in deze klokken. Met gedraaid...
Ring ø56,WG750/000,met grote donkergroene tourmalijn cabochon 15.96ct,en briljanten 0.81ctTW/VSI 22.4 gr
Anton Heyboer, aquarel op papier, de vier bruiden 110x80cm. Cond.: U
Marqueterie gebombeerd rolbureau compleet ingelegd met diverse houtsoorten en thema's. Onder diverse bloemotieven en diverse puto's. geheel gemaakt in de Franse stijl eind 20e eeuw. Cond.: G
Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), aquarel op papier, "Ballonverkoopster" 31x23cm. Cond.: U
Grote Hollands zilveren broodmand, mooi uitgezaagd voorzien van sjieke handgrepen. 1942 Niekerk Schoonhoven. 835/000 650gr. 39x27cm. Cond.: U
Wim Helder ( Den Haag 1892 - 1966 Hattem), olieverf op linnen, duinlandschap 68x54cm. Cond.: U
Bronzen sculptuur van een engel, eind 19e eeuw, gesigneerd Aug. Moreau. H.: 42cm. Cond.: U
Weense regelateur met opengewerktre eikenhouten kast. Geheel verfraaid met bronzen ornamenten. Uurwerk met volle patina's 125x45cm.
Massief eikenhouten 18e eeuws 2deurs kast rijkelijk bestoken. Opschrift "An gotes segen ist alles gelegen", anno 1718 "Gesche Maria Tameling". Kast is ooit doormidden geweest. 171x58x187cm. Sleutel on...
Hans Herrmann (1858-1942), olieverf op linnen,havengezicht," Delftshaven",61 x 41.5 cm.
Schitterend Hollands 3-delig zilveren servies 1966. J. Kempen en Begeer Zeist, Voorschoten, Leiden en Zoetermeer 1961 tot heden. 680gr. Cond.: U
Kerkicoon 20e eeuw, Heilige Nicolaas met Vita (scenes uit zijn leven). o.a; doop, priester-, en drakenwijding, berrijding gevangenen etc. 75x66cm. Cond.: G
4 Delig handbeschilderd met kamerscherm met boven en onderin marmerlook panelen met puto's en vrouwen. In het midden 4 handbeschilderde panelen met 4 elegante dames. eind 20e eeuw. H.188 x210 cm.
Massief iepen boekenkast, kersenkleurig, Werdicke systeem, 220x90x40cm.
Olieverf op linnen, 18e eeuw landschap met figuren, Duitsland of Italië, mooie kwaliteit, 43x34cm. Conditie: goed.
Staande klok met Schwarzwalder uurwerk ca. 1850 in eikenhouten kast 242x34x23cm. Taxatiewaarde: € 2.500,-
Friese staartklok met dubbele kap, 19e eeuw, eikenhouten kast en scheepjesmechaniek, 150x43x25cm. Cond.: G
Grote bronzen, Art Deco stijl ,sculptuur van een zittende kat. Eind 20e eeuw, gesigneerd Francois Pompon gemaakt na 19e eeuws voorbeeld 45x21x30cm. Cond.: G.
Ongesigneerd landschap met figuren, olieverf op linnen (oude bedoeking), 17e-18e eeuws 36x28cm. Cond.: G
Bronzen sculpture van Henneman 1995, nr. 9 van de 10. Voorstellend man en vrouw. 49x23x3cm.