Streek broche met kwastje GG 14krt.,19e eeuw, 4.9 gr.totale L. 5cm.
Exclusief zuidzee parel collier, met 28 zeer fijne barok -zilver-wit- en goudkleurige zuidzee parels ø12-16 mm., L 44 cm., met designer sluiting WG 585/000 met briljanten 0.12 ct.,W/SI
Drie-rijige akoya parelarmband met witte parels ø5 mm.,L.18.5 cm.,met tussenstangetjes en sluiting WG 585/000, 25.6 gr.
Hanger WG585/000 met een zuidzeeparel ø13mm.,en 6 diamanten 0.03ct.W/SI, 3.5gr.
Oorstekers( creolen)GG 750/000,met 14 briljanten 0.51 ct. TW/SI
Ring GG 585/000 bezet met 48 briljanten 1.0 ct.,TW/VVS-VS, ø54+,5.6 gr.
Armband GG 750/000 met briljanten 1.34 ct. W/SI L. 19 cm.,21.2 gr.
Briljant ring GG585/000 met een briljant 0.13ct W/VSI, ø53, 3.2 gr.
Oorstekers 585/000 met 2 briljanten 0.34 ct.TW/SI,, 3.7 gr.
Prachtige grote zilveren broodmand met hengsel, staand op pootjes. Mooi uitgezaagd. Zowel de broodmand en het hengsel voorzien van een parelrandje. Maker Aubert 1998 925/000 550gr. 31x18,5cm. Cond.: U
4 Zilveren kaarsenkandelaars, midden 20e eeuw,USA,"Towle Silversmit-hs/R.Wallace Mfg.Co, sterlingzilver 925/000,(1 licht beschadigd) H.8 cm.
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje 19e eeuw(beschadigd en gerestaureerd). Mooi gegraveerde bovenkant 835/000 23gr. Cond.: M
Zilveren brandewijnkom, mooi bewerkt. 925/000 283gr. 23,5x10,7x8,4cm. Cond.: U
Zilveren fruitschaal (getrommeld), 830/000 280gr. 30,5x19cm. Cond.: U
6 Onderzetters metaal verchroomd ,eind 20e eeuw op de rand versierd met een eend.ø 11.5 cm.
Prachtige gegraveerde antieke zilveren tabaksdoos ca. 1864rustend op bolpootjes. 2 Hoekjes gerestaureerd. 835/000 140gr. 13,5x8cm. Cond.: G
Grote zilveren presenteerschaal 800/000, 40x26.5, 671gr.(met graveer werk)
Grote zilveren Engelse kaarsenstandaard. Maker N&D Birmingham 1850 835/000 450gr. 22,5cm. Cond.: U