Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

04. Juliveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. Juli 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Delfts blauw bord
Startpreis 70 EUR

Delfts blauw bord ca. 1800, gepolychromeerd met bloemen gedecoreerd ø23,5cm.

Grote hanglamp
Ergebnis: 100 EUR

Grote hanglamp met prisma's behangen 21e eeuw. 55xø30cm. Cond.: G

Bronskleurige bureaulamp
Ergebnis: 25 EUR

Bronzen bureaulamp in diverse hoogtes te verstellen . De kap kan alle kanten op gezet worden. Cond.: G 50x22x15cm.

5 Delen wit Meissen
Ergebnis: 10 EUR

5 Delen wit Meissen 2e keus o.a; 3 schoteltjes, 1 kopje en 1 kannetje begin 20e eeuw. Cond.: G

Bronzen beer
Startpreis 120 EUR

Bronzen beer, 21e eeuw gepatineerd op een ovale marmeren sokkel. H.22cm.

Wollen tapijt
Startpreis 100 EUR

Groot geel wollen tapijt, India, met doorlopende blauwe streep. Superieure kwaliteit 240x296cm. Cond.: G

Divers klein spul
Kein Mindestpreis

Doos diverse decoratieve objecten 20e eeuw. Cond.: U

2 Etsen
Kein Mindestpreis

2 Etsen, 1x Herman Heuff, steegje Amsterdam,1x B.R.Zieges, dorpsstraat, 21x12 en 12x8 cm. Cond:G

Ets van een uil
Startpreis 30 EUR

Ets op papier van een uil, "La Chouette a maque noir" 26x36cm. Cond.: U

Aquarel, Parijs
Startpreis 30 EUR

B. Buer, gouache op papier, "Rue des Marchand" 13,5x34cm. Cond.: G

Divers tin en koper
Ergebnis: 20 EUR

Divers koper en tin, antiek en modern diverse afmetingen Cond.: U

Zilveren anjervaas
Startpreis 200 EUR

Antiek Engelse zilveren anjervaas op voet. Rijk bewerkt met mythologische figuren, bloemen en bladeren. 835/000 Londen 1904. gemaakt door William Cornijns & Sons. 22xø9cm. 600gr. Cond.: G

3 Delen glas/kristal
Ergebnis: 5 EUR

3 Delen glas/kristal, 1 vaas 20e eeuw,H.19cm.,2 karaffen ca.1900. H.32-34 cm.L.beschadigd.

4 Chinese schotels
Ergebnis: 30 EUR

4 Chinese porseleinen schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø13cm. Cond.: G

Kleed
Kein Mindestpreis

Handgeknoopt Perzisch tapijt SAGHE. Cond.: U

Parel briljant hanger GG
Startpreis 200 EUR

Hanger GG750/000 met een zeer fijne zuidzee parel ø12.5mm.en briljanten 0.36ctW/SI 2.9 gr.

Chinees bord, 18e eeuw
Startpreis 80 EUR

Chinees bord, 18e eeuw Chieng Lung, blauw-wit met bloemmotief, minimale schilfertjes ø23,5cm.

Diversen kristal
Kein Mindestpreis

3 Kristallen karaffen , 12 messenleggers van kristal. begin 20e eeuw en een vaas (midden 20e eeuw)

Chinese dekselpot ca. 1940
Ergebnis: 50 EUR

Kapitale Fam Verte Chinese dekselpot begin 20e eeuw. Handbeschilderd bloemdecor 45xø26,5cm. Cond.: G

Fauteuil met biezen zitting
Startpreis 45 EUR

Iepenhouten fauteuil met biezen zitting (zgn. Leatherback chair). 107x60x53cm. Cond.: R

Wijnfleshouder
Startpreis 40 EUR

Bronzen wijnfleshouder in de vorm van een zittende man die de benen van een liggende vrouw vasthoud, eind 20e eeuw, 30x6x8cm.

2 Bronzen portretbusten
Startpreis 225 EUR

2 Bronzen, gedeeltelijk vergulde, portretbusten van manfiguren Frans 19e eeuw. 12cm.

2 Beelden
Kein Mindestpreis

2 Beelden van zink, voorstellende 2 vrouwen op sokkel, ca. 1920, Cond.: R

Houtskooltekening Tholen
Ergebnis: 280 EUR

Willem Bastiaan Tholen (1860 - 1931 Den Haag), houtskool opgehoogd met wit op papier, de watermolen 35x35cm. Cond.: U