Diese Webseite verwendet Cookies

04. Juliveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. Juli 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Dienblad op voetjes 389
Dienblad op voetjes
Startpreis 280 EUR
Sektkoeler 390
Sektkoeler
Startpreis 680 EUR
Dekselschaal 391
Dekselschaal
Startpreis 620 EUR
Schaal met bloemmotief 392
Schaal met bloemmotief
Startpreis 300 EUR
Ond.gesigneerd 1368
Ond.gesigneerd
Startpreis 200 EUR
Hans Pick. 1369
Hans Pick.
Startpreis 160 EUR
Hans Pick. 1370
Hans Pick.
Startpreis 160 EUR
Gesign.G.Stoll 1371
Gesign.G.Stoll
Startpreis 200 EUR
Lievin Herremans 1372
Lievin Herremans
Startpreis 1.100 EUR
Anton Heyboer 1373
Anton Heyboer
Startpreis 225 EUR
Verkauft
7 Maatbekers tin 2386
7 Maatbekers tin

Ergebnis:

5 EUR

Verkauft
3 Petrus regout borden 4550
3 Petrus regout borden

Ergebnis:

10 EUR

Nijgh 1374
Nijgh
Kein Mindestpreis
Test 1 6000
Test 1
Startpreis 100 EUR
Test 1 2 6001
Test 1 2
Startpreis 200 EUR
Test 3 6002
Test 3
Startpreis 300 EUR
TEst 4 6003
TEst 4
Kein Mindestpreis
3 Nikkelen zakhorloges 750
3 Nikkelen zakhorloges
Startpreis 50 EUR
Gouden hanger en ketting met robijn 751
Gouden hanger en ketting met robijn
Startpreis 110 EUR
Gouden hanger en ketting met parel 752
Gouden hanger en ketting met parel
Startpreis 50 EUR
Gouden hanger en ketting met amethist 753
Gouden hanger en ketting met amethist
Startpreis 65 EUR
Gouden hanger met ketting granaat 754
Gouden hanger met ketting granaat
Startpreis 110 EUR
Gouden ketting met ring granaat 755
Gouden ketting met ring granaat
Startpreis 45 EUR
14karaat gouden broche 756
14karaat gouden broche
Startpreis 40 EUR