Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

04. Juliveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. Juli 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

7 Delen Fürstenberg serviesgoed
Ergebnis: 10 EUR

7 Delen Fürstenberg serviesgoed, melkkan,suikerpot,kop en schotel, 3 bordjes.

Doosje diversen
Ergebnis: 10 EUR

Doosje diversen o.a; Japans theekannetje ca. 1900, Japanse kleurrijk beschilderde vaas ca. 1970, bisquit porseleinen beeld van een boedha (mist 1 handje en een paar vingers), terracotta theekannetje m...

Divers porselein
Ergebnis: 10 EUR

Doosje divers porselein o.a; 2 dekselvaasjes gedecoreerd met bloemmotief, 1x Delfts blauw pijpvaasje, 1x Delfts bloemenvaasje (beschadigd), Makkums bordje en een Delfts bordje.

6 Glaasjes en bonbonniere
Ergebnis: 10 EUR

6 Borrelglaasjes geëtst, kistallen bonbonschaal op gebogen pootjes. Eind 20e eeuw

Poppenservies
Ergebnis: 10 EUR

4 Persoon kinder-/poppenserviesje met origineel dienblaadje. Alle delen hebben dezelfde voorstelling van 2 boerenmeisjes en een poesje. Eind 20e eeuw, Cond.: G

Serie porseleinen borden
Ergebnis: 10 EUR

2 Borden (ø19cm.), getiteld: "De legende van de sneeuwkoningin", 1989, Cond.: G

Kop en schotel Fam Rose
Ergebnis: 10 EUR

Kop en schotel Fam Rose 18e eeuws. met bloemmotief 5,5xø11cm. Kopje met chip.

5 Kop en 3 schotels
Ergebnis: 10 EUR

5 Kop en 3 schotels eind 19e eeuws, blauw-wit.

Karaf met 5 glazen
Ergebnis: 10 EUR

Geslepen karaf met 5 geslepen glazen ca. 1900,

Karaf + 4 glazen
Ergebnis: 10 EUR

Karaf + 4 glazen begin 20e eeuw.

Chinese kom
Ergebnis: 10 EUR

Vroeg 18e eeuwse Chinese kom met motief. Kom heeft lichte randschade 11xø21,5cm.

3 Kristallen karaffen
Ergebnis: 10 EUR

3 Diverse karaffen

5 Delen glas/kristal
Ergebnis: 10 EUR

5 Delen glas/kristal, 20e eeuw, o.a.2 fruitschalen,2 bakjes en een theelichtje.

Imari schaal
Ergebnis: 10 EUR

Japans Imari schaal 19e eeuws met geschulpte rand. Met haarscheurtje en oude restauratie 9xø24cm.

3 Petrus regout borden
Ergebnis: 10 EUR

3 Petrus regout borden

Geelkoperen houtbak
Ergebnis: 8 EUR

Geelkoperen houtbak met smeedijzeren hengsel ca. 1900 27xø40cm. Cond.: G

Clownsbeeldje
Ergebnis: 8 EUR

Klein bronskleurig beeldje van zink voorstellend een clown, eind 20e eeuw, H:17cm. Cond.: G

Antieke bijbel
Ergebnis: 5 EUR

Antieke bijbel, van Joh.de liefde Utrecht, 19e eeuw(vol met bijbelse lithos), rug gescheurd, sluitingen ontbreken, 34x25x8 cm. Cond:G

7 Maatbekers tin
Ergebnis: 5 EUR

7 Tinnen maatbekers. Diverse stempels ca 1970. Hoogte van 20xØ10,5cm tot 4,5xØ3cm.

Bolpoot tafeltje
Ergebnis: 5 EUR

Hollands eiken bolpoottafeltje. 57x55cm.

Krukje met figuren
Ergebnis: 5 EUR

Gestoffeerd 19e eeuws krukje. In elke poot zit een uitgesneden figuur verwerkt waar vroeger een kruis heeft gezeten. 50x47x36cm.

3 Delen keramiek
Ergebnis: 5 EUR

3 Delen keramiek begin 1900, 2 dronken apen,1 asbak in de vorm van een blad met 2 vogels(gemerkt) vermoedelijk Duitsland

Onderschotel met karaf
Ergebnis: 5 EUR

Copier Leerdam onderschotel met karaf en 2 glazen. Met originele zwarte aardewerken onderschotel. Cond.: U

3 Delen glas/kristal
Ergebnis: 5 EUR

3 Delen glas/kristal, 1 vaas 20e eeuw,H.19cm.,2 karaffen ca.1900. H.32-34 cm.L.beschadigd.

Imari bord
Ergebnis: 5 EUR

Imari bord ca.1900, bescholderd met bloemmotief. ø 22 cm.(klein bakfoutje)

2 Japanse kommen
Ergebnis: 5 EUR

2 Japanse porseleinen kommen eind 19e eeuw. 1x met bamboe motief ø19cm. gaaf. 1x bloem- en vlindermotief ø18cm. 1 chipje aan de rand.