Diese Webseite verwendet Cookies

04. Juliveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. Juli 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Noten schommelstoel
Ergebnis: 45 EUR

Dagobertstoel
Ergebnis: 30 EUR

Beukenhouten dagobertstoeltje met snijwerk en een uitgestoken familiewapen in de rugleuning. De zitting is van leer (met ridder afgebeeld) ca. 1970. 77x62x52cm. Cond.: G

Tapijt 75x118
Ergebnis: 25 EUR

Handgeknoopt perzisch tapijtje. Rood-blauw begin 20e eeuw 75x118cm.

Bidstoeltje
Ergebnis: 20 EUR

Beukenhouten bidstoeltje met biezen zitting in zeer goede staat. 20e eeuw 98x40x35cm. Cond.: G

Eikenhouten hangkastje
Ergebnis: 90 EUR

Theemeubel
Ergebnis: 70 EUR

Notenkleurig 6-hoekig theekastje op wieltjes met los afneembaar dienblad. In alle hoeken zit een klepje om binnenin het meubel te komen. Eind 20e eeuw 75x57x57cm. Cond.: G

Po-kastje
Ergebnis: 25 EUR

Engels notenhouten po-kastje, 19e eeuw, met orgelgebogen voorkant. 45x46x42 cm.

Antieke Engelse tafel
Ergebnis: 100 EUR

Eiken spiegel
Ergebnis: 20 EUR

Kapstok met Jugendstil tegels
Ergebnis: 40 EUR

Eiken wandkapstok met Jugendstil tegels met kunstvoorstellingen, 20e eeuw, 88x30x6cm. Cond.: G