Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

04. Juliveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. Juli 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Buffetkast notenhout
Ergebnis: 150 EUR

Notenhouten Henri deux buffetkast onder twee gepaneelde deuren en 2 laden. Boven twee vast beglaasde deuren. Ca. 1880. 250x140x58cm. Cond.: R

Zakkroon
Ergebnis: 110 EUR

Met kristal behangen zakkroonluchter midden 20e eeuw 85xø38cm. Cond.: G

Dienblad
Ergebnis: 30 EUR

Mahoniehouten dienblad in de Engelse stijl met messing hoekstukken afgewerkt. Eind 20e eeuw, dienblad is van een goede kwaliteit. 62x47cm.

Kleed
Kein Mindestpreis

Handgeknoopt Perzisch tapijt SAGHE. Cond.: U

Kleed
Ergebnis: 60 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt met erg mooie kleuren en 20 vakken 173x250cm. Cond.: U

Engelse 3-zits bank
Ergebnis: 100 EUR

Groen lederen Engelse Chesterfield 3-zits bank. Bank bevat cracele. 68x95x240cm. Cond.: R

Engelse 2,5 zits bank
Ergebnis: 75 EUR

Groen lederen Engelse Chesterfield 2,5-zits bank. Bank bevat cracele. 68x95x190cm. Cond.: R

Eiken Franse stoel
Kein Mindestpreis

Franse eikenhouten bijzetstoel met webbing zitting. Stoel is rijkelijk gesneden met mooie kroon en getorste poten ca. 1880 113x47x42cm. Cond.: G

Kersenhouten theetafel
Ergebnis: 50 EUR

Kersenhouten theetafel met dienblad en geslepen glas 20e eeuw. 75x60x44 cm.

Kinderstoel + schemelstoel
Ergebnis: 20 EUR

1x Blauwe kinderstoel beschilderd met bloemen. 1x Schemelstoel op 3-poot, Cond.: G

Eikenhouten kast 18e eeuw
Ergebnis: 650 EUR

Massief eikenhouten 18e eeuws 2deurs kast rijkelijk bestoken. Opschrift "An gotes segen ist alles gelegen", anno 1718 "Gesche Maria Tameling". Kast is ooit doormidden geweest. 171x58x187cm. Sleutel on...

Bolpoot tafeltje
Ergebnis: 5 EUR

Hollands eiken bolpoottafeltje. 57x55cm.

Grunder tafeltje
Ergebnis: 80 EUR

Wortelnoten Grundertafeltje met rond blad en poot uitlopend in 3-spant 19e eeuws 68xø43cm. Cond.: G

Prisma zakkroon
Ergebnis: 150 EUR

Prisma zakkroonluchter compleet behangen met glas 20e eeuw. Met 6 fittingen 120xø55cm. Cond.: G

2 Handgeknoopte tapijtjes
Kein Mindestpreis

2 Handgeknoopte Perzische tapijtjes, tafellopers. 1 Donkerrode 95x30cm. 1 Donkerblauwe 120x30cm. Beide 20e eeuws.

Krukje met figuren
Ergebnis: 5 EUR

Gestoffeerd 19e eeuws krukje. In elke poot zit een uitgesneden figuur verwerkt waar vroeger een kruis heeft gezeten. 50x47x36cm.

Engelse hangoortafel
Kein Mindestpreis

Engelse mahoniehouten hangoortafel ca. 1970 in Sheraton stijl. Tafel kan gebruikt worden als bijzettafel (57x92cm.) of salontafel (140cm.). Tafel heeft 2 lades en het blad is met leer ingelegd. Cond.:...

Engelse ronde salontafel
Kein Mindestpreis

Ronde mahoniehouten Engelse salontafel ca. 1970 in Sheraton stijl. Tafel heeft 4 lades en het blad is met groen leer ingelegd. 52xø124cm. Cond.: G

Meidenkast
Ergebnis: 220 EUR

Hollandse Biedermeier eiken meidenkast. Kast heeft prachtige patine. Achter de deuren zomplete vakverdeling, 6 schappen en 3 laden. ca. 1860. Zijkanten iets gescheurd verder goed, 180x125x47cm.

Goudkleurige spiegel
Ergebnis: 25 EUR

Goudkleurige spiegel met facet geslepen spiegel eind 20e eeuw. 82x58cm.

4 Kleine kleedjes
Kein Mindestpreis

4 Klein handgeknoopte Perzische kleedjes 20e eeuw. 1x 50x45cm. 3x 35x35cm.

1 Kleed 190x126cm.
Kein Mindestpreis

1 Handgeknoopt Perzisch kleed, rood met wit van kleur 20e eeuw. 190x126cm. Cond.: G

Prisma lamp
Ergebnis: 150 EUR

Grote Prisma lamp met 8 armen die compleet behangen zijn. 20e eeuws. 95xø85cm. Cond.: G

2 Tafellopers
Kein Mindestpreis

2 Handgeknoopte Perzische tafellopers. 1x Rode karachi Pakistan 95x33cm. 1x Blauwe karachi-snoc 103x47cm.