2 Gipsen bustes van vrouwen, brons gepatineerd begin 20e eeuw. 1x 56x36x18cm. en 1x 55x26x33cm. Cond.: G
Jugendstil luciferhouder/kandelaar Deutsland ca.1900,vertind. H.10 cm.
Jugendstil sektkoeler, ca.1900, vertind, staand op 4 mooi bewerkte pootjes, onderkant gemerkt:Gerhardi&Co 512, H.26cm.,ø23cm/
Art-deco waterkoker, Duitsland,ca.1930,verchroomd,handgreep en knop van bakeliet,in de voet stroontoevoer
aan onderkant label:Protherm, H. 23cm.
4 Kandelaars Zweden 2e helft 19e eeuw,nikkel. 2 gemerkt: Eskilund, H. tot 22.5 cm.
Houten kistje ca.1860, grenenhout gesneden en geeboniseerd, ovaal model in mandvorm met handgrepen, en rozen op het deksel. 32 x 19 x 13cm.
Paar vissen uit een blok bergsteen gebeiteld. Zeer decoratief. In de vorm van koikarpers. H.21x45x13 cm. 21e eeuw.licht beschadigd
Beeld van een Chinees meisje met 2 staartjes, uit een stuk bergsteen gemaakt .21 eeuw cond. G. 22hx 20x 18 cm.
Antieke majolica petroleum hanglamp ca. 1900 compleet H:50cm. Cond.: U
Divers koper en tin, antiek en modern diverse afmetingen Cond.: U
3 Delen oud tin o.a; tinnen kruik 20-er jaren, 1x grote tinnen maar 20-er jaren, 1x tinnen beker 19e eeuws. Cond.: G
Dubbelloops damesgeweer 19e eeuw, beschdigingen 93cm. Cond.: R
Stel Engelse kaarsenkandelaars eind 19e eeuw. gemaakt van messing en later vernikkeld 28xø11,5cm. Cond.: G