Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

04. Juliveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. Juli 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Doos L.P.
Ergebnis: 10 EUR

Doos met 22 LP's o.a; 3x The Cats, 3x Madonna, 3x Robert Long, Joe Coker, Grease, the Beatles, Andre Hazes etc.

Notenhouten klokje
Ergebnis: 10 EUR

Notenhouten klokje 6-hoekig in oude stijl met uurwerkje op batterij. 34x34cm.

Spiegeltje
Ergebnis: 10 EUR

Klein verguld spiegeltje. 44x36cm.

Divers kleingoed
Ergebnis: 10 EUR

Doos divers kleingoed,

Visweegschaal
Ergebnis: 10 EUR

Indonesische visweegschaal begin 20e eeuw. Deels uit gegoten messing en gedreven messing schaal.

Kavel divers blikwerk
Ergebnis: 10 EUR

Kavel diversen o.a; 4 oude blikken (ontbijtkoekblik, blik met paradijsvogel, blik met bloemdecor en blik met Breugheliaanse voorstelling), een houten tabakspot en 2 etsjes

3 Oude lampen
Ergebnis: 10 EUR

3 Oude lampen,1e helft 20e eeuw (glas met koper)

2 Berliner beren
Ergebnis: 10 EUR

2 Berliner beren, 1x asbak 14x10x9 cm.,1x zout en peper 9.5x7x4 cm.

Kavel diversen
Ergebnis: 10 EUR

Kavel diversen o.a; 5 staaldrukken van Arrnhem, 1 aardewerken vaas Gouda Holand. 1x Aardewerken vaas Angelo aardewerk en bloempot van Egon Angelo Aardewerk 20e eeuw. Cond.: G

Schaakspel
Ergebnis: 10 EUR

Schaakspel met Staunton schaakstukken. 35,5x35,5cm. Cond.: G

Tablet met messing delen
Ergebnis: 10 EUR

Tablet (ø35cm.)met diverse messing delen o.a; bonbonbierre, schelpvormig schaaltje en dover.

Diverse kamspelden, celluloid
Ergebnis: 10 EUR

Diverse oude haarkammen van kunststof, 20e eeuw, Cond.: G

2 Staande lampen
Ergebnis: 10 EUR

2 Staande moderne lampen met messing voet en linnen kap, 105xø42cm. Cond.: G

Geelkoperen houtbak
Ergebnis: 8 EUR

Geelkoperen houtbak met smeedijzeren hengsel ca. 1900 27xø40cm. Cond.: G

Antieke bijbel
Ergebnis: 5 EUR

Antieke bijbel, van Joh.de liefde Utrecht, 19e eeuw(vol met bijbelse lithos), rug gescheurd, sluitingen ontbreken, 34x25x8 cm. Cond:G

7 Maatbekers tin
Ergebnis: 5 EUR

7 Tinnen maatbekers. Diverse stempels ca 1970. Hoogte van 20xØ10,5cm tot 4,5xØ3cm.