Tipp Co, militaire combinatie met vrachtwagen en kanon, blikken speelgoed, bespeeld Duitsland begin 20e eeuw. 36,5x9x9cm. Cond.: G
Tipp Co, militaire vrachtwagen begin 20e eeuw, bespeeld Duitsland 33x5x12cm. Cond.: G
2 Bakkelieten letterdozen ca. 1940. 1x Letterdoos, 1x speeldoos met monogram LCMG
Blikken/Plastic Locomotief van SKK (Shinsei Kiki Japan), in uitstekende staat, zonder batterij. 38x15x12cm.
Tinnen locomotief van E. Flim Lemez (Hongarije). In goede conditie, batterij mist. 28x17x12cm.
Opwindbare tinnen auto, Auto Sedan Gran Tourismo 1935 van Paya Toys. Gelimiteerde reproductie (anno 1989) van catalogusnummer 904 uit 1934 van Paya Toys. Nummer 2327/5000. incl certificaat, doos en s...
2 Modelauto's. 1x Paul Model Art Minichamps, BMW 318 Ci. 1x Schuco Junior Line 1:64 BMW 3-series cabrio.
Duitse blikken tank made in Germany Foreign begin 20e eeuw. 14,5x8x9cm. Cond.: G
Schuco Classic Examico 4001, Art. Nr. 01030 met opwindmechanisme, in uitstekende staat en met originele verpakking.
Oude speelgoed soldaten,lineol,elastolin,Durso,Lisanto. 72 figuren WO II,licht bespeeld
Autoart Millenium 2006 Lexus GS430 in originele verpakking, schaal 1:18
Blikken Hausser geschut, Duitsland,begin 20 eeuw, 16x8x6 cm.bespeeld. Cond:G
Schuco Kommando Auto 2000 in originele verpakking, beide delen aanwezig. Cond.: U.
2 Houten modelboten in goede conditie. 50x18x11cm en 40x21x11cm.
2 Smeedijzeren wandlampen gedecoreerd met accantusblad. Lamp is zwart met goudkleruige accenten. Eind 20e eeuw 58x34x18cm. Cond.: G
Staande elektrische lamp in de vorm van een staande petroleumlamp met messing voet waarop een aardewerken bol met voorstelling van een boerenerf staat. Eind 20e eeuw. 60xø15cm. Cond.: G
Tiffany stijl lamp op hoge voet. Kap met bloemmotief, 21e eeuw. 50xø40cm. Cond.: U
Art Deco wandlampje in de Amsterdamse school-stijl met gebrandschilderd glas. Midden 20e eeuw. 18x25x20cm. Cond.: G
Staande messing petroleumlamp begin 20e eeuw met glazen kap van latere datum 50xø15cm. Cond.: G
4 Porseleinen petroleumlampjes ca. 1900. 2x Handbeschilderd met bloemen 25cm. 1 is omgebouwd tot elektrische lamp gemerkt Kosmos.
Antieke majolica petroleum hanglamp ca. 1900 compleet H:50cm. Cond.: U
2 Aardewerken staande schemerlampen , rood van kleur versierd met goudkleurige beschilderingen. Aan de zijkanten bevinden zich 2 leeuwekoppen. Eind 20e eeuw. Goede kwaliteit. 70cm.
Oude lamp gemaakt van een antiek wagenwiel ø73cm. Lamp heeft 5 fittingen
4 Oude granaathulzen van koper omgebouwd tot gebruiksvoorwerpen, o.a; 2x een asbak en 2 vaasjes. 3x uit 1944 en 1x uit 1943, Cond.: G
Koperen antieke schoorsteenketel met tuit (deksel mist) ca. 1880 en een koperen puddingvorm Cond.: G
3 Miniatuur doofpotjes gemaakt van roodkoper en messing 20e eeuw. 18 en 17cm. Cond.: G
2 Oude kaarsenstandaards, 1x Engelse met schuif gemaakt van koper ca. 1920.20xø11cm. 1x leeuwen kaarsenstandaard met bronzen wapen van Amsterdam 2e helft 20e eeuw. 24x20x9cm. Cond.: G
Antieke petroleumlamp,ca. 1900, met mondgeblazen voet en oude witte opaline kap. 52x ø 27cm.
Bronzen staande lamp met kap ca. 1940. Staand op 3 voetjes waarin 3 puto gezichtjes verwerkt zijn. 98cm. Cond.: G
Grote messing vogelkooi met een papegaai van gips. Het deurtje van de kooi mist, verder goed. 78xø42cm.
Bol schilderijtje ter decoratie met goudkleurige lijst en voorstelling van een fruit stilleven eind 20e eeuw. 25x19,5x6cm. Cond.: G
Kunststoffen tand nagegoten van een walrustand. geheel in de stijl van de 19e eeuw. gegraveerd met VOC schepen, diverse vogels en walvissen. 55cm. Cond.: G
Tinnen setje om je eigen tinnen soldaatje te maken. Er zijn 14 malletjes, gietlepel en diverse broddjes bij. Cond.: U
Klein Chinees bruidskistje gemaakt van hout 16x32x17cm. Cond.: G
2 Glas in lood raamhangers gebrandschilderd met ambachts voorstelling, 1x de spinster,1x de huisvrouw.,ca 1920, 23x30cm
2 Staande petroleumlampen. 1x lamp met bronzen voet en wit opaline kap 60cm. 1x Lamp met bronskleurige voet en aardewerken bol met afbeelding van een molen. 54cm.
Vierkantje Tiffany stijl staand lampje met gietijzeren voet. 28,5x14x14cm. Cond.: G
39-Delig bestekset in originele cassette afkomsting uit West-Afrika. Bij de gehele set zijn de heften van hout in de vorm van een vogel en de zijkanten van messing. Cond.: G