Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

04. Juliveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. Juli 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Doosje divers glaswerk
Kein Mindestpreis

Doosje divers glaswerk, 2 karaffen, 1 bierpul van Heineken 1983, 6 kaarsenstandaards, 2 bakjes en 1 Boeddha tempel. Cond.: R

Imari schaal
Ergebnis: 10 EUR

Japans Imari schaal 19e eeuws met geschulpte rand. Met haarscheurtje en oude restauratie 9xø24cm.

3 Petrus regout borden
Ergebnis: 10 EUR

3 Petrus regout borden

Doosje diversen
Ergebnis: 10 EUR

Doosje diversen o.a; Japans theekannetje ca. 1900, Japanse kleurrijk beschilderde vaas ca. 1970, bisquit porseleinen beeld van een boedha (mist 1 handje en een paar vingers), terracotta theekannetje m...

6 Delfts blauwe borden
Ergebnis: 30 EUR

6 Diverse blauwe borden o.a; 1x blauw bord met jagers en wild zwijn gemerkt Royal Sphinx Masstricht ø30cm. 1x jager en hond gemerkt Bosch ø25cm. 1x Bord met molen aan water ø23,5cm. 1x Appelplukkers i...

Divers porselein
Ergebnis: 10 EUR

Doosje divers porselein o.a; 2 dekselvaasjes gedecoreerd met bloemmotief, 1x Delfts blauw pijpvaasje, 1x Delfts bloemenvaasje (beschadigd), Makkums bordje en een Delfts bordje.

Art Deco vaasje
Ergebnis: 175 EUR

Art Deco vaasje, Kennemer Potterij, Velsten, jaren 30 16,5xø10,5cm.

Lladro, Pierrot
Ergebnis: 30 EUR

Porseleinen Lladro, pierrot 27x20x16cm. Cond.: U

Lladro, vrouw met bloemen
Ergebnis: 15 EUR

Porseleinen Lladro, vrouw met bloemen 23,5cm. Cond.: U

Decanteerkaraf
Ergebnis: 11 EUR

Glazen decanteer karaf eind 20e eeuw gemerkt Nachtmann, H.28x ø26cm.Cond:G

Tegeltableau
Ergebnis: 25 EUR

Tegeltableau, Hollandse winter met vele figuren, 20e eeuw, gesigneerd J.C.V. Hunnik, 50x35x2cm. Cond.: U

3 Delen Chinees porselein
Ergebnis: 80 EUR

3 Delen Chine commande 18e eeuws. 1x Melkkannetje met een edele dame (beschadigd) 11,5x7,5cm. 1x Trekpotje met waterbuffels. Deksel met chip, kannetje gaaf (alleen een haarscheurtje in het oortje 11,5...

Serie porseleinen borden
Ergebnis: 10 EUR

2 Borden (ø19cm.), getiteld: "De legende van de sneeuwkoningin", 1989, Cond.: G

Serie porseleinen borden
Ergebnis: 20 EUR

6 Borden (ø19,5cm.), getiteld: "Die meisterwerke des Franz von Defregger", lilien porselein 1989, Cond.: G

Meisje met poes
Ergebnis: 30 EUR

Royal Copenhagen porselein, meisje met poes 15cm. Cond.: U

Lladro, vrouw met koe
Ergebnis: 30 EUR

Porseleinen Lladro, vrouw met kalf 20x19x14cm. Cond.: U

Goebel, aapje
Ergebnis: 30 EUR

Goebel Germany aapje WR 543, 9cm. Cond.: U

7x Diversen
Ergebnis: 30 EUR

Kavel diversen,o.a.spuitfles,barometer,psalmenboek etc.

2x Royal Copenhagen
Ergebnis: 80 EUR

2x Royal Copenhagen porselein. Amager girl Kwitting 15,5cm. Cond.: U
Gesign.:L.Benter