Grote Hollands zilveren broodmand, mooi uitgezaagd voorzien van sjieke handgrepen. 1942 Niekerk Schoonhoven. 835/000 650gr. 39x27cm. Cond.: U
Schitterend Hollands 3-delig zilveren servies 1966. J. Kempen en Begeer Zeist, Voorschoten, Leiden en Zoetermeer 1961 tot heden. 680gr. Cond.: U
Prachtige Hollands kristallen theebus met zilveren gescharnierd deksel 835/000. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor Biedermeier. Mooi gegraveerd aan de bovenkant rustend op een houten voet met orignele koperen binnenkant. 835/000
Mooi zilveren inktstel met kristallen inktpotje (bewerkt met zilver en zilveren dop). 925/000 175gr. Cond.: U
Mooi grote antiek Russisch zilveren Joodse jat 1879, 835/000 60gr. 30cm. Cond.: U
Mooi antiek Engels zilveren salver, Sheffield 1958, rustend op 3 voetjes. 835/000 340gr. 20,5cm. Maker E.V.
2 Karaffen in silver plated houder ca. eind 19e eeuw 30x22cm. Cond.: G
Schitterend groot 2-delig antiek Hollands zilveren visbestek. Sjiek parelrandje in originele doos, gegraveerd met vissen 835/000 214gr. 26cm en 28cm.
6-Delig Hollands zilveren couvert, randfilet 835/000 725gr. 20cm.
Set zilveren peper en zout strooiers, zeer mooi bewerkt. 835/000 67gr. 9cm. Cond.: U
Mooie Empire zilveren Hollandse strooier 835/000, met origineel blauw binnenbakje, ø3.5 x 9.5cm. Cond.: U
Antiek vroeg 19e eeuws miniatuur, man in slede met paard, Amsterdam 835/000 Cond.: U
Hollands zilveren loddereindoosje, model secretaire. Maker Aubert 925/000 20gr. Cond.: U
Mooi Hollandse kristallen kaasstolp. Hollands zilveren dop met een sjiek parelrandje 835/000, gekeurd met een zwaardje
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje 19e eeuw(beschadigd en gerestaureerd). Mooi gegraveerde bovenkant 835/000 23gr. Cond.: M
Kristallen tafel-zuurstel,met silver plated houder,ca.2e helft 20e eeuw,de kristallen karafjes zijn ruit geslepen en zijn cranberry van kleur, ca.H.30x22x16 cm.
12 Zilveren lepeltjes in origineel opbergetui Hollands gekeurd ca. 1930.
Mooi uitgezaagde en bewerkte wijnfleshouder 925/000 172gr. ø10,2cm. Cond.: U
Mooi zilveren chocoladekannetje 835/000 180gr. Cond.: U
Art-deco tabaksdoos,ca, 1920,zilver,van binnen verguld. 7.5 x 5.5cm. ca.75gr.
Antiek Hollands zilveren breinaaldenkoker, mooi gegraveerd. 835/000 34gr. 19cm.
Antiek Hollands zilveren soeplepel 835/000, anno 1878 maker Van Kemper, L:29cm. 148 gr.
Schitterend parfumflesje met zilveren dop, hals en voetje 835/000 Cond.: U
Zilveren kaarsenstandaard met een bewerkte zilveren voet, 925/000, 231gr. ø8.5 x14cm.
Antiek kristallen gemberpot op zilveren voet 835/000 Cond.: U
Mooi antieke kristallen bonbonschaal met antiek zilveren beugel. 835/000 18cm. Cond.: U
Antiek Hollandse zilveren sauslepel met getorste steel en parelrand, 1869 Schoonhoven. Meesterteken GD109 (G. van der Dussen Schoonhoven) 835/000, 16x5cm. 35gr. Cond.: G
56-Delig verzilvderde bestekset plateel 90-er jaren o.a; 12 grote lepels, 12 kleine lepels, 12 grote vorken, 12 kleine vorken, 2 botermesjes, juslepel, vleesvork, 2 opdienlepels en 2 opdienscheppen. C...
Grote zilveren kaarsenstandaard voorzien van een lekbakje boven. Bovenrand beschadigd, staat scheef op voet. 925/000 481gr. 27cm. Cond.: R
2 Kristallen delen ca. 1900. 1x Karaf met zilveren voet, gemerkt 39xø12cm. 1x gemberpot met zilveren dop, ongemerkt 18xø11cm.
Zilveren aardappellepel, model Haags lofje, maker van Kempen 1927 835/000 70gr. 21cm. Cond.: U
Zilveren sauslepel, model Haags lofje gemaakt door Gerritsen te Amsterdam 1921 835/000 50gr. 17cm. Cond.: U
Mooi antiek Hollands zilveren vlalepel uit 1909, maker Gerrit Greup Schoonhoven. 60gr. 22cm. Mooi uitgezaagde bak en voorzien van een parelrandje.
2 Antiek Hollands zilveren roomlepeltjes 835/000 37gr. 12cm.
Zilveren kinderbeker met prachtige gegraveerde bovenrand 925/000, 7xØ5,6cm. 54gr.
Trancheer couvert, Engeland gest.plated, gegraveerd in originele doos. L.21.5 en 28.5 cm.
Drie mooi bewerkte zilveren vingerhoedjes 925/000 16gr. Cond.: U
Hollands zilveren asbak 1962 met Hollandse voorstellingen. 835/000 87gr. Cond.: U
2 Zoutvaatjes met zilveren rand en 1 zoutlepeltjes. ø4,5cm. Zwaardje gekeurd. 833/000 Cond.: U
Kurk met zilveren fazant 835/000 en een mooie strakke schenktuit. Makerskeur L+P.
Antiek Hollands zilveren suikerstrooilepel 1867, mooi gegraveerd. Gemerkt Kooiman AZ, Jacob Schoonhoven 1881 835/000 26gr. 17cm. Cond.: G
Kristallen vaasje (15xø7,5cm.)met zilveren deksel en zilveren vingerhoed 2cm.