Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

04. Juliveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. Juli 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Bronzen dame
Startpreis 400 EUR

Bronzen beeld naar H. Gobet 1900, Salon des Beaux Art Frankrijk, 28x9x10cm. Cond.: U

2 Bronzen vazen
Ergebnis: 55 EUR

2 Dekselpotten,Japan omstreeks 1920, brons gepolijst,gegraveerd met bloemdecor.H.18 cm.

Afrikaanse sculptuur
Ergebnis: 160 EUR

Afrikaanse sculptuur omstreeks 1860. Uit een blok hout gesneden. Zgn.stammenkunst.

Bronzen naakte vrouw
Startpreis 250 EUR

Bronzen figuur, vrouwelijk naakt, eind 20e eeuw, 35x16x16cm.

Bronzen golfspeler
Startpreis 120 EUR

Bronzen golfspeler 21e eeuw,op een ronde marmeren voet. H.26 cm.

Bronzen olifanten
Kein Mindestpreis

Bronzen beeld, voorstellende 2 olifanten in gevecht. Staand op marmeren sokkel 21e eeuw 32x49x15cm. Cond.: G

Afrikaans houten beeld
Ergebnis: 80 EUR

Afrikaans houten beeld van een zittende vrouw met pot, 16,5x10x10cm. Cond.: G

Afrikaans houten beeld
Ergebnis: 200 EUR

Afrikaans houten beeld van een knielende vrouw met stro-rok, 74x20x20cm. Cond.: G

Bronzen borstbeeld
Startpreis 110 EUR

Bronzen borstbeeldje op marmeren voet ca. 1880, h.:16cm.

Marmeren buste, vrouw
Ergebnis: 110 EUR

Borstbeeldje van speksteen/alabaste, op marmeren voet ca. 1900, H.:16cm.

Bronzen sculpture, jongen
Startpreis 135 EUR

Bronzen sculpture van een jongen met bloem, eind 20e eeuw, H.:46cm.

Stel samac figuren
Ergebnis: 220 EUR

Paar bronskleurige figuren ca. 1900., man en een voruw, gesigneerd G. Coudray 36cm. Cond.: U

Bronzen sculpture, mijnwerker
Startpreis 110 EUR

Bronzen sculptuur van een mijnwerker met lamp op houten voet, Gesigneerd Hubert eind 19e eeuw, H.:25cm. Cond.: U

Bronzen harlekijn mignon
Startpreis 1.000 EUR

Bronzen harlekijn met hoge hoed en puntmuts. Gesigneerd L. Mignon met gietstempel Bruxelles. H.: 53cm.

Bronzen engel
Ergebnis: 700 EUR

Bronzen sculptuur van een engel, eind 19e eeuw, gesigneerd Aug. Moreau. H.: 42cm. Cond.: U

Bronzen buste vrouw
Startpreis 475 EUR

Bronzen buste van een vrouw met edelkraag, gesigneerd Van der Straeten, H.: 41cm.

Sculptuur
Startpreis 100 EUR

Sculptuur "'De samenhang`,H.15cm, B.12cm. Gest. B W M

Porseleinen Guan Yin
Startpreis 120 EUR

Grote porseleinen Guan Yin eind 20e eeuw, ivoorkleurig, patron van het medeleven.

Boeddha
Startpreis 140 EUR

Bronzen figuur, zittende boeddha Tara Tibetaanse wijsheidsgod, 44cm.

Keizer
Startpreis 100 EUR

Bronzen figuur, Generaal Guan eind 20e eeuw, 25cm.

Apenkoning
Startpreis 100 EUR

Bronzen figuur China eind 20e eeuw. Patroon van het geluk 24cm.

Porseleinen figuur
Ergebnis: 80 EUR

Porseleinen figuur, ivoorkleurig, Guan Yin, god van het medeleven 35cm.