Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

34. Oktoberveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Oktober 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Spinnekoptafel
Startpreis 60 EUR

Hollandse geëboniseerde houten spinnekop tafel met geschulpt blad. 19e Eeuw. Afmeting: 75 x 75 x 95 cm. In goede staat.

Monogram 'E.v.L'., Pendant, 'Lezend kind' + Kind jaagd katten weg'.
Ergebnis: 100 EUR

Pendant. Monogram 'E.v.L'. Circa: 1880. 'Lezend kind met vis en katten' en 'Kind jaagd vis stelende katten weg'. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 43 cm. In goede staat.

Onduiduidelijk gesigneerd, 'Vrouw op stoel met boek'.
Startpreis 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd linksonder. Circa: 1900. 'Vrouw op stoel met boek'. Olieverf op linnen. Afmeting: 54 x 43 cm. In goede staat.

Jan Dey, 'Schapen'.
Startpreis 70 EUR

Jan Dey. Circa 1920. 'Schapen met herder voor schaapskooi'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Lot dinky toys.
Ergebnis: 155 EUR

Lot diverse oude metalen dinky toys. 20e Eeuw. Bespeeld. Afmeting: circa 8 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Side table
Startpreis 250 EUR

Grote antieke iepenhouten side-table uit China. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 84 x 214 x 46 cm. In zeer goede staat.

Pop, 'Armand Marseille', ca. 1913.
Ergebnis: 175 EUR

Antieke Duitse 'Armand Marseille' (karakter)pop, nr. 329 B. Circa 1913. Baby-lichaam, pruik van echte haren, oude kleding. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Elastine soldaten
Ergebnis: 110 EUR

Groot lot oude Duitse elastoline western-figuren. Bespeeld, sommige beschadigd (op tablet). Afmeting: 20 x 48 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

Iepenhouten oorstoel + voetbankje.
Ergebnis: 200 EUR

Duitse Biedermeier oorzetel van iepenhout met zwarte lederen bekleding. Stoel heeft verstelbare rugleuning. Met voetenbankje. 20e Eeuw. Afmeting: 115 x 56 x 73 cm en 45 x 43 x 46 cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur, Slee met zwaan
Startpreis 60 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, met een arreslee met paard en een slee in de vorm van een zwaan met figuur. 9,5x4cm ca 50 gram. MT.:J.M.Warning, Haarlem 1927-1935. In goede staat

Ongesigneerd, 19e eeuw
Startpreis 25 EUR

Ongesigneerd. 19e eeuw. Italiaanse School. 'Romantisch paar'. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 13 cm. In goede staat.

Pop, 'Heubach Koppelsdorf', 1914.
Startpreis 185 EUR

Antieke Duitse 'Heubach Koppelsdorf' porseleinen pop. Nr.: 363/55. Circa 1914. Pop heeft vijf-delig papier maché lijf en antieke jurk en schoenen. Pruik is van echt haar. In goede staat.

Witgouden ring met zirkonia.
Startpreis 350 EUR

Witgouden ring, 750/000, met zirconia. Brede ring met een gesp, versierd met rond geslepen zirconia's in de gesp en 3 rijen met vierkant geslepen zirconia's in de band. Breedte 15 mm, ø 54, ca 7,9. Al...

Max Nagel
Startpreis 30 EUR

Max Nagel. Duitse School. 'Pijprokende Beierse man'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Pop, 'Tete Jumeau', ca. 1900.
Ergebnis: 275 EUR

Antieke Franse porseleinen 'Tete Jumeau' pop, door Simon & Halby. Gemerkt 'Tete Jumeau'. Circa 1900. Met geleed Frans lichaam en mohair pruik. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Bijbel met zilveren beslag, Staphorst/Meppel
Ergebnis: 440 EUR

Bijbel met zilveren beslag, 833/000. Bijbel met zwart lederen bewerkte kaft, versierd met 4 zilveren hoekstukken, 2 sierstukken voor de ketting en 2 zilveren sloten, allen versierd met palmetten, C-vo...

Bijbel met dubbele zilveren sloten
Startpreis 150 EUR

Bijbel met dubbele zilveren sloten, empire stijl met lijnenstructuur. Het nieuwe testament, met goudsnit. Voorzien van zilveren sloten, 833/000. MT.: Onduidelijk jl.: E: 1839. 7x12x3,5cm.

Ongesigneerd ca. 1900
Startpreis 35 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1900. 'Watermolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 64 cm. In goede staat.

Friese zilveren schaal.
Ergebnis: 600 EUR

Prachtige Friese zilveren soezenmand, 934/000, rechthoekige gecontourneerd model versierd met een rand met druivenranken, geplaatst op een gedreven rechthoekig ingekneden voet met filetrand. Het henge...

Zilveren theebus
Startpreis 240 EUR

Zilveren theebus, 925/000, cilindervormig met gollvende rand aan de onder- en bovenzijde, evenals als de rand van de deksel. MT.: Job Frank Hall & Co, London jl.: C:1898 ø 7x10 cm. ca 132 gram. In goe...

Ongesigneerd/Duitse school, 'Dame in interieur'.
Startpreis 200 EUR

Ongesigneerd. Duitse school. Circa 1920. 'Dame in interieur'. Olieverf op linnen. Schilderij heeft lichte craquelure. Afmeting: 79 x 52 cm. In redelijk/goede staat.

J.J.H. van Leeuwen,
Startpreis 300 EUR

J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). 'Strandgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

Parelcollier met gouden slot
Startpreis 120 EUR

Collier van zoetwater en cultive parels, multicolour, 4-10 mm, bevestigd aan een geelgouden, 585/000, bolsluiting met ribbewerking, ø 10 mm. Lengte 45 cm.

Gouden armband met briljanten.
Startpreis 575 EUR

Geelgouden rinkelband, 750/000, met briljant geslepen diamanten. Fijne rinkelband met een verdikt gedeelte bezet met 37 briljant geslepen diamanten in een incrustatie zetting met een fijn bewerkte ran...