Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

34. Oktoberveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Oktober 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Helmut Reuter, Winter
Startpreis 250 EUR

Helmut Reuter, Duitse school. 1913-1985. 'Wandelaars in besneeuwd bos'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Karupaa, Landschap met beek.
Startpreis 150 EUR

Karupaa. 'Landschap met beek'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 90 cm. In goede staat.

Bord, Meissen.
Startpreis 100 EUR

Groot Duits Meissen porseleinen wandbord met draakdecor. Circa 1950. Afmeting: ø 30,7 cm. In goede staat.

2 Goldscheider figuren
Ergebnis: 200 EUR

Twee antiek Weense 'Friedrich Goldscheider' figuren. 1845 - 1897. Eén maal Loreingl ? Eén maal Daroma. Beide beschadigd en gelijmd. Afmeting: 15 - 16 cm. In matige staat.

Stel Imari dekselvazen
Ergebnis: 375 EUR

Stel prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met fijn geschilderde florale decors, rondom gelobt en goud decor. Eén vaas gaaf. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: 39,5 x 19 cm ø. In...

Pop, ongemerkt/Frankrijk, ca. 1915.
Startpreis 150 EUR

Antieke Franse (?) porseleinen pop. Circa 1915. Ongemerkt. Met pruik van echt haar, antieke kleding. Pop heeft geleed lichaam. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Pop, 'Kestner', circa 1912.
Ergebnis: 100 EUR

Antiek Duits porseleinen 'Kestner' pop, nr. 121. 'Mein kleine liebling'. Circa 1912. Pop heeft mohair pruik en oude kleding. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Staande Grunder klok
Ergebnis: 575 EUR

Duitse notenhouten Grunderzeit staande klok, twee delig. Circa 1880. Huwelijk uurwerk met klokkast, kroon niet origineel. Klok heeft twee gewichten, halfuur slag. Functies niet getest. Afmeting: 220 c...

Staande klok, Duits
Startpreis 400 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Westminster staande klok met Korintische zuilen. Klok heeft kwartierslag op acht gongstaven. Gemerkt V.H. Circa 1920. Afmeting: 212 x 55 x 32 cm. In goede staat.

Lenzkirch klokje
Startpreis 300 EUR

Originele Duits notenhouten Lenzkirch tafelklok met messing versieringen. Klok heeft een achtdaags-uurwerk, stil uurwerk. 'Lenzkirch, 1 Million 184218'. Afmeting: 31 cm. In goede originele staat.

Franse vuurvergulde pendule.
Startpreis 1.100 EUR

Antiek Franse vuurvergulde Louis Seize, Empire pendule met Amor. Circa: 1800. In goede complete staat met zeer goede vuurvergulding. Eén chip bij wijzerplaat sleutelgat. Pendule heeft achtdaags-uurwer...

Pendule met intarsia
Startpreis 150 EUR

Negentiende eeuwse Franse palissanderhouten pendule met florale intarsia en verzilverde wijzerplaat. Omstreeks 1840. Met achtdaags-uurwerk, halfuurslag, en touwtjesslinger. Afmeting: 22 cm. In goede s...

Eiken staande Duitse klok
Startpreis 175 EUR

Antieke eikenhouten Duitse staande klok. Gemerkt Dufa. Circa 1920. Klok heeft slagwerk met vijf gongstaven. Afmeting: 206 cm. In goede staat.

Weens uurwerk
Ergebnis: 200 EUR

Vroeg 19e eeuws vergulde Weense wandklok met halfuur-slag uurwerk. Mooie originele vergulding, wijzerplaat iets bijgeschilderd. Afmeting: 53 x 36 x 11 cm. In goede staat.

Friese staartklok, Mahoniehout.
Ergebnis: 85 EUR

Oude mahoniehouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

Duitse tafelklok, ca. 1890.
Startpreis 80 EUR

Antiek Duitse notenhouten tafelklok met wekkerfunctie. Circa: 1890. 'Grunderzeit', met latoenkoper. Afmeting: 31 x 18 x 12 cm. In zeer goede staat.

Klok, (Religieus)
Startpreis 1.250 EUR

17e-18e Eeuwse Franse eikenhouten religieuze pendule met achtdaags uurwerk (of langer), spillegang, touwtjesslinger, originele beschildering, groot messing uurwerk. Door 'Gribelin- Paris'. Prachtig ga...

Kolompendule, 19e eeuw.
Ergebnis: 60 EUR

Antieke kolompendule. 19e Eeuws. Overschilderd. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 x 23 x 15 cm. In redelijke staat.

Engelse staande klok, mahonie.
Ergebnis: 450 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met mooie beschilderde wijzerplaat. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, secondenaanduiding. Eén functie wijzerplaat dichtgemaakt. Afmeting: ...

Porseleinen klok, Schwarzwald
Ergebnis: 225 EUR

19e Eeuwse Franse porseleinen pendule. Circa: 1840. Stijl, 'Jacob Petit' met Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger en halfuur-slag. Basis gelijmd. Figuur, geweer beschadigd. Afmeting: 40 x 21 x 9cm. In m...

Eéngewicht-klok
Startpreis 180 EUR

Antieke Duitse notenhouten 'Gustav Becker' één-gewicht regulateur. Ca.: 1880. Gewichten touw is geknapt. Afmeting: 103 cm. In goede staat

Schommelstoel
Ergebnis: 3.250 EUR

Zeldzame Venetiaanse antieke grote schommelstoel in Renaissance-stijl met twee houtgestoken Marcus leeuwen, gezichten, ranken etc. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 113 x 107 x 72 cm. In goed...

Wortelnoten Barok secretaire.
Startpreis 2.500 EUR

Duitse gerestaureerde gepolitoerde notenhouten Barok secretaire met bandintarsia. Circa: 1780. Sloten en beslag vervangen. Afmeting: 106 x 130 x 63 cm. In zéér goede staat.

Wortelnoten porseleinkast.
Startpreis 1.900 EUR

18e Eeuws Hollandse wortelnoten Louis Quinze Barok porselein vitrinekast. Uitneembaar, met verguld bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 170 x 45 x 235 cm. In goede staat.

Wandtafel, 18e eeuw
Startpreis 300 EUR

Louis Seize iepenhouten wandtafel met lade. Circa 1800. Afmeting: 75 x 77 x 44 cm. In goede staat.

Schaap lederen stoel
Ergebnis: 225 EUR

Oude schaaps lederen armleunstoel met houten poten en afgewerkt met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 77 x 76 cm. In goede staat.

Sabel, 19e eeuw.
Startpreis 100 EUR

19e Eeuws korte sabel met bronzen heft. Met originele patina en zegelstempel en W. 68. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Kadetten sabel
Ergebnis: 200 EUR

Gave voor-oorlogse kadetten sabel. Plated en met roggehuid heft. Afmeting: 91 cm. In goede staat.

Sabel 'Eisenhauer'
Ergebnis: 300 EUR

Antieke sabel door 'Eisenhauer', model 1852. Afmeting: 99 cm. In goede staat.

Britse helm
Ergebnis: 70 EUR

Britse militaire (para)helm met lederen binnenhelm. Van bemanning 'Self propelled guns'. Afmeting: 13 x 27 x 22,5 cm. In goede staat.

Mariniers sabel
Ergebnis: 250 EUR

Oude mariniers sabel met donker gegraveerde ijzeren lemet en messing bewerkt heft. Restauratie grip. Afmeting: 87,5 cm.

Politie sabel
Ergebnis: 120 EUR

Voor-oorlogse politie sabel van ijzer. Door 'W.K.' en 'C'. Met hoornen grip. Lichte oxydatie. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Duitse sabel, 19e eeuw.
Ergebnis: 600 EUR

19e Eeuws Duitse model sabel met leeuwenkop en messing met hoornen heft. In originele schede. 'Cavalerie No 1 Model 1876'. 'Je Maintiendrai'. Afmeting: 99,5 cm. In goede staat.

Nederlandse motorhelm
Ergebnis: 70 EUR

Nederlandse militaire motorhelm, compleet met lederen binnenhelm. 40e jaren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14,5 x 22 x 18 cm. In goede staat.

Antiek lederen sabeltas
Ergebnis: 125 EUR

Antiek lederen sabeltas met monogram 'J'. 19e Eeuw. Afmeting: 29 x 22 x 2 cm. In goede staat.

Duel pistolen (2 stuks)
Startpreis 600 EUR

Zeldzaam klein koppel vuursteen duelleerpistolen, voorladers. Ca. 1800. Afmeting 17 cm. In goede staat.

Antiek klapmes
Startpreis 60 EUR

Antiek klapmes met houten en messing heft en lang lemet. Circa 1900. Afmeting: 28,5 cm. In goede staat.

Italiaanse dolk
Ergebnis: 85 EUR

Antiek Italiaanse dolk met bewerkt lemet, houten grip met ijzerdraad in houten met leder beklede schede. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Art Deco vitrine met tinnen soldaten + kanon
Ergebnis: 45 EUR

Art Deco eikenhouten vitrine met tinnen soldaten en kunststof kanon. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 33 x 11 cm. In goede staat.

Nederlandse 'Hembrug' bajonet
Startpreis 60 EUR

Nederlandse 'Hembrug' bajonet voor geweer M 95. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Nederlandse 'Hembrug' bajonet
Startpreis 80 EUR

Nederlandse karabijn 'Hembrug' bajonet Nr. 9764. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60,7 cm. In goede staat.

Penvuur revolver.
Startpreis 150 EUR

19e Eeuws revolver. Gemerkt en genummerd. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

'Walther' seinpistool, 1940.
Ergebnis: 225 EUR

Oude lichtkogel seinpistool. WO II of ouder. 'Walther Zella Mehlis (Thur)'. Circa: 1940. Gemerkt en genummerd met adelaar en hart. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Schotse baret
Ergebnis: 35 EUR

Voor-oorlogse Schotse baret. 'A.L. Gelfer, Glasgow 1940'. Afmeting: 28 x 26 x 4 cm. In zeer goede staat.

Nederlandse Landmacht pet
Startpreis 40 EUR

Nederlandse Landmacht pet. 'K.L. N.V. Hassing Amersfoort 1967'. Afmeting: 11,5 x 27 x 24 cm. In goede staat.

Zilveren cabaret, 18e eeuw
Startpreis 900 EUR

Vroeg antieke zilveren cabaret, Den Haag 1740, met een rechthoekig gecontourneerde vorm, voorzien van 2 opgelegde randen en geplaatst op een ronde voet. 19,5x19,5x2,5cm, ca 439 gram. In zeer goede sta...

Pop, 'Heinrich Handwerck', 1920.
Startpreis 300 EUR

Antieke grote Duitse porseleinen pop. Gemerkt 'Heinrich Handwerck' en 'Simon & Halbich'. "W" in voorhoofd van Wattershausen. Pop heeft geleed lijf. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Lot blikken treinspeelgoed
Ergebnis: 160 EUR

Lot blikken treinspeelgoed. Circa 1930. Onder andere: drie Bing personen-wagens met interieur en binnenverlichting, één Bing kolenwagen, één J.K.Co goederenwagen, één Bing plateauwagen, één Loewenbrau...

Gouden ring diamant "Diamonde"
Startpreis 375 EUR

Massieve gouden ring, 585/000, met diamant, Merk Diamonde. Geelgouden ring met in het midden een witgouden vierkante zetkast bezet met een princes geslepen diamant, met aan weerskanten in het witgoud ...

3 Zilveren kommen met Fries landschap
Startpreis 440 EUR

Drie zilveren kommen, 833/000, versierd met krullen en een Fries landschap. MT.: Hooijkaas, Schoonhoven jl.: 2x Y: 1908 en G:1916. Grootte ø12x5cm. Totaal ca 352 gram In zeer goede staat.

Grote zilveren schaal
Startpreis 1.500 EUR

Bijzondere grote zilveren schaal, 950/000. Ronde schaal met fijne golvende rand rijkelijk versierd met 19e eeuws, deels gestanst, decor met krullen cartouchen, C-voluten en bloemen. Geplaatst op drie ...

Collier van Robijn, Smaragd en saffier
Ergebnis: 80 EUR

Collier van kleine gefacetteerde robijn, saffier en smaragden, ø3mm, met een mooi kleurverloop. Bevestigd aan een goud op zilveren karabijnsluiting, 925/000. Lengte 45 cm

2 Zilveren miniaturen
Startpreis 50 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000. Een grote strandstoel met dame en een hobbelpaard met kind. Ca. 35 gram. 2,5x4cm en 5x3cm. In goede staat

Landkaart van Utrecht.
Ergebnis: 60 EUR

Landkaart van Utrecht door Pierre van der Aa. (Pieter van der Aa, 1659 - 1733). Afmeting: 29,5 x 22,5 cm. In goede staat.

Willem III bureau
Ergebnis: 150 EUR

Antiek Duits notenhouten Grunderzeit damesbureau. Met uitschuifbaar schrijfblad en lades. Lichte beschadigingen. Circa 1890. Afmeting: 116 x 88 x 58 cm. In goede staat.

Chinese Hocker met marmer.
Startpreis 420 EUR

Antieke Chinese hocker voor vaas. Eind 19e eeuw. Met mooi snijwerk en marmeren blad. Afmeting: 78 x 41 x 44 cm. In goede staat.

2x Keramiek: Vaas en dekselpot.
Startpreis 90 EUR

Eén antieke Art Nouveau keramieken vaas, Nr. 8137 III. Circa: 1915. Afmeting: 20 x 20 cm ø. Eén keramieken bowl pot met putti, Nr. 2025. Circa: 1930. Afmeting: 37 x 25 cm ø. In goede staat.

Tegeltableau kat
Ergebnis: 50 EUR

19e - 20e Eeuws Delfts tegeltableau, 6-pas met kat in landschap. Afmeting: 27 x 41 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Vrouw'.
Startpreis 600 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. 'Vrouw voert honden'. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 26 cm. In goede staat. Verso gesigneerd Banchiene 1881 ?

Josef Israëls, 'Kindje in kakstoel'. (Ets)
Startpreis 80 EUR

Josef Israëls 1824 - 1911. 'Kindje in kakstoel'. Ets op papier.

2 Grote Delftse vazen
Ergebnis: 350 EUR

Twee grote oude Delftse Porseleyne Fles keramieken vazen. Gemerkt en genummerd. Circa 1930. Betreft: één knobbelvaas en één dekselvaas. Afmeting: 49 - 58 cm. In goede staat.

3 Grote Delftse schotels
Ergebnis: 425 EUR

Drie grote Delftse Porseleyne Fles keramieken sier-wandborden met gecontourneerde omranding. Eerste helft 20e eeuw. Twee maal naar Rembrandt en één maal naar Frans Hals. Afmeting: 41 cm ø. In goede st...

Gouden streekbroche.
Ergebnis: 75 EUR

Geelgouden streekbroche, 585/000. Kleine ovale streekbroche versierd met knopjes en S-aplique met getorste rand. Met kleine peervormige hanger. Grootte 35x20mm ca 2,6 gram. Klein scheurtje in de rand ...

Piedestal met kindjes
Startpreis 250 EUR

Grote Italiaanse houten piedestal met polychromie. 20e Eeuw. Moor draagt oesterschelp. Afmeting: 130 cm. In goede staat.

Willy Krake, 'Landschap met figuren'
Startpreis 75 EUR

Willy Krake. 'Landschap met figuren'. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.

W. Raes, 'Kippen voeren'.
Startpreis 80 EUR

W. Raes. Eind 20e eeuw. 'Kippen voeren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.

Gouden ring met Amethist.
Startpreis 125 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met amethist. Ring met een ovale zettingkast met veel pootjes bezet met een ovaal gefacetteerde Amethist, ca 10x7,5 mm. Om de zetkast zit een brede omgeslagen rand versierd m...

Collier van been met gouden hart
Startpreis 170 EUR

Collier van bewerkte benen kralen met om en om een geelgouden bolletje en een geelgouden sluiting, 585/000, in de vorm van een opengewerkt hart. Lengte 42 cm.

Beeld, Chinees.
Startpreis 250 EUR

Groot antiek Chinees porseleinen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Wijsheer met staf en vogel. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Beeld, Chinees.
Startpreis 250 EUR

Groot antiek Chinees porseleinen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Gemerkt. Chinese heer met kind. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

W. Poelman, stillleven
Ergebnis: 50 EUR

Wim Poelman (restaurateur Hengelo). Stilleven, 'Opengeslagen boek bij kaarslicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Russisch aquarel + lakwerk
Startpreis 60 EUR

Twee maal item uit Rusland. Betreffende: 'Kremlin', (litho ?) en Matrousjka lakwerk. Afmeting: 13 x 19 cm. en 15,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.

Kristallen theebus met zilver
Startpreis 90 EUR

Kristallen theebus met zilveren dop, 833/000. Kristallen theebus, buikmodel met divers slijpsel voorzien van een zilveren kraag en dop, versierd met parelrand. MT.: J.van Kempen, Voorschoten, 1858-192...

3 Duitse bierpullen.
Startpreis 70 EUR

Drie Duitse 'Fayence' bierpullen met tinnen deksels. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.

Bierpul, 18e eeuw
Ergebnis: 140 EUR

18e Eeuws Duitse 'Fayence' bierpul met naam, datering 1784 en bronzen medaillon voorstelling met steigerend paard in roccailles op deksel. Afmeting: 23 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Zilveren bonboniere
Ergebnis: 145 EUR

Zilveren bonboniere, 833/000, ovale opengwerkte bonbonschaal met gezaagd pompoenmotief en een rand uit voluten. Voorzien van grepen met palmetbewerking. MT.: Van Kempen, Voorschoten, jl.: H:1942. 20x1...

Zilveren theekan
Ergebnis: 150 EUR

Bijzondere zilveren theekan, Engels 925/000, rond model geplaatst op 4 klauwpoten met leeuwenkoppen omrand met floraal decor, verder versierd met krullen en bladdecor. Aan de bovenzijde voorzien van e...

Stoeltje (Mechels) 2x
Startpreis 160 EUR

Twee antieke eikenhouten Mechelse stoelen met snijwerk en nieuwe stoffering (leeuwenkoppen). Circa: 1880. Stoel is twee keer gerestaureerd. Afmeting: 96 x 44 x 45 cm. In goede staat.

Miniatuur kabinet
Ergebnis: 275 EUR

19e Eeuws Hollandse eikenhouten miniatuur kinderkabinet. Afmeting: 68 x 30 x 54 cm. In goede staat.

Meidenkast, mahonie
Startpreis 100 EUR

Hollands antiek mahoniehouten Louis Philoppe penantkast met gebogen front (zijkanten krimpnaad). Circa 1870. Afmeting: 103 x 45 x 100 cm. In redelijk/goede staat.

Witgouden oorstekers met briljant.
Startpreis 1.250 EUR

Sierlijke witgouden creolen, 750/000, met diamanten. Bolle creolen met scharnier, aan de voorzijde pavé bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,80 crt. Breedte 6 mm, ø 20 mm ca 11,6 gram. ...

Onduidelijk, 'Landschap met boerderij'
Startpreis 60 EUR

Onduidelijk. 'Landschap met boerderij en figuren'. Circa 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 18,5 cm. In goede staat.

Fritz Crone, 'Beierse vrouw in klederdracht'.
Startpreis 80 EUR

Fritz Crone. München 1910. Duitse school. 'Beierse vrouw in klederdracht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 29 cm. In goede staat.

6 x Chinees porselein.
Startpreis 200 EUR

Zes zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe borden met vogels in het huisje decor. Eén bord met twee haarlijnen, één bord haarlijn, één bord haarlijn + chip, één bord haarlijn, gelijmd, één bord...

Chinese vaas, geel, 19e eeuw
Ergebnis: 150 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen opengewerkte vaas met keizerlijk geel en draken decors. Gemerkt. Afmeting: 22 x 12 cm ø. In goede staat.

Detlef Gosselck, 'Kubistische compositie'.
Ergebnis: 40 EUR

Detlef Gosselck, 1940-2013. Duitse school. Kubistische compositie. Olieverf op paneel. Afmerting. 84x75 cm. In goede staat

'Havengezicht op Rotterdam', Litho.
Ergebnis: 50 EUR

Groot havengezicht op Rotterdam. Lithografie naar oud voorbeeld, maar 20e eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 140 x 37 cm. In goede staat.

Certina horloge
Startpreis 150 EUR

Certina horloge, model Bristol 195, automaat, met datum aanduiding, ø kast 35 mm, goudplated. Serienummer: 25651. Voorzien van bruin krokodillen lederen band. Werkend, in goede staat.

Baume Mercier horloge
Startpreis 400 EUR

Baume & Mercier horloge, goldplated, handopwinding voorzien leren band. ø kast 35 mm. Kastnummer: 687444 21008. Werkend en in goede staat

Zilveren lepeldoos
Ergebnis: 155 EUR

Zilveren lepeldoos, 835/000, met gecontourneerde rand versierd met graveerwerk. Voorzien van bewerkte greep, met ribrand. Het doosje is geplaatst op 4 klauwpoten. 13x8x4cm. Voorzien van velouren inter...

Zilveren bonbonmandje
Ergebnis: 90 EUR

Antiek zilveren bonbonmandje, 833/000, met ovale gecontourneerde vorm, gezaagd floraal en ruitpatroon. Geplaatst op een ovaal gecontourneerde voet met getrembleerde rand. Voorzien van grepen uit 2 kru...

Naaitafeltje
Ergebnis: 50 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten empire naaitafel met wolhouder en vakverdeling. (Fineer schade aan blad). Afmeting: 72 x 50 x 39 cm. In redelijke staat.

Hangkastje
Ergebnis: 60 EUR

Jugendstil hangkastje met twee deurtjes en twee lades en schappen. Circa 1915. Afmeting: 73 x 60 x 15 cm. In goede staat.

4 Zilveren strooiers met glas
Startpreis 80 EUR

Twee sets met glazen silverlay strooiers, voorzien van zilveren dop, 925/000. Twee kegelvormige strooiers versierd met een bewerkte rand, 11,5 cm en twee kegelvormige gladde strooiers, 8 cm. Gestempe...

4x Verdeelschaal
Ergebnis: 190 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen verdeelschalen met blauwe florale decors. Gemerkt. Eén bijgeschilderd. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.

2x Kinderstoeltje.
Ergebnis: 50 EUR

Twee antieke Hollandse kinderstoelen met biezen zittingen. Circa 1900. Eén maal eikenhout, één maal beukenhout. Afmeting: 63 - 70 cm. In goede staat.