Groene metalen 60-er jaren lamp. Lamp is in hoogte verstelbaar. Nr.: 250/HKA. Afmeting: H.152 cm. In goede staat.
Compositie metalen tafellamp 'Man bij lantaarn'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting . H 55 cm. In goede staat.
Antiek Japans lakwerk paneel in lijst, met verguld landschap decor en figuren. Circa 1900. Afmeting: 19 x 15 cm. In goede staat.
Antieke geëlectrificeerde majolica petroleumlamp met wit porseleinen kap. Afmeting: ø 20 x 50 cm. In goede staat.
Grote staande messing Jugendstil petroleumlamp. Ca. 1910. Afmeting H. 154 cm. In goede staat.
Antieke opaline glazen petroleumlamp met florale decor. Circa: 1900. Afmeting: 59 x 15 cm ø. In goede staat.
Zeer grote Duitse historisme handbeschilderde petroleumlamp met voet + reservoir. Huwelijk. Circa: 1800. Afmeting: 80 x 26 cm ø. In redelijke staat.
Kristallen kaarsenkroon met 5 armen en druppelvormige pegels. Circa: 1900. Afmeting: H 95 cm ø 65 cm. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde opaline glazen petroleumlampen. Circa 1900. Eén glazen kap is kapot. Afmeting: 41 - 47 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek bronzen jardiniere met putti in Barok-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 17 x 35 cm. In goede staat.
Antieke vergulde messing schaal met Renaissance-decor van Romeinen met zwaarden. Rondom floraal- en ranken decor. Afmeting: 8,5 x 38,7 cm ø. In goede staat.
Twee antieke messing bloembakken. Circa 1900. Eén maal ovaal met druivenranken en klauwpoten. Eén maal Jugendstil, Kurz & Co. Tiel. Afmeting: 13 x 23 x 13 cm. en 18 x 21 cm ø. In goede staat.
Koperen penkandelaar in gotische stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.44 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen Renaissance-stijl kloosterbel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 22 x 21 cm. In goede staat.
Tien oude messing deurkloppers met leeuwenkop. Afmeting: 15 x 11 x 4 cm. In goede staat.
Twee sets oude messing kaarskandelaren in Barok-stijl. 20e eeuw. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.
Oude Oosterse bewerkte bronzen wolhouder aan ketting met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 9 cm ø. In goede staat.
Antieke, messing met roodkoperen brandweerspuit. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Twaalf maal oud Indonesische/Oosterse kopergeslagen koperwerk vazen. (Twee sets). 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek lepelrek met gedateerde lepels, anno 1625 en anno 1615. Smeedijzer met graveringen en koper. Afmeting: 73 x 7 x 60 cm. In goede staat.
.
Twee grote 18e eeuwse messing 2-lichts en 3-lichts wandblakers met graveringen. Afmeting: 15 x 32 cm ø en 18 x 35 cm ø. In goede staat.
Grote messing melkbus + trechter, 18e - 19e eeuw. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Koperen aker, 18e eeuw. Aker op bolpoten, koper genageld (één bolpootje mist). Afmeting: 32 x 42 cm ø. In redelijk/goede staat.
Djokja dekseldoos met onderschotel, Plated. Fraaie ronde dekseldoos versierd met Djokja bewerking en een priem, ø16x7cm, geplaatst op een onderschotel met opstaande rand, opengewerkt model met Oosters...
Antiek notenhouten met wortelnoten theekist met twee vakken en deksels. Circa: 1900. Afmeting: 11 x 24 x 12 cm. In goede staat.
Prachtige grote mahoniehouten theekist met twee dekselhouders en één melange glas centraal. Compleet met sleutel. Vroeg 19e eeuw. Afmeting: 19 x 28 x 14 cm. In uitstekende staat.
Twee delen Japans lakwerk. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal schrijfkist, bamboe, vogels. Eén maal dekseldoos, pagodes. Afmeting. 28-33 cm. In goede stat.
19e Eeuwse Franse boulle reiskist met koper-inleg. Circa 1870, Napoleon III. In originele ongerestaureerde staat. Koperwerk intact, minimale beschadigingen houten kist. Afmeting: 15 x 29 x 22 cm. In r...
Antieke Russische lakwerk tabaksdoos met arreslee en figuren decor op deksel. (binnen-in deksel gestempeld). Circa 1880. Afmeting: 9,5 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Duitse handbeschilderde spaanhouten hoedendoos. 19e Eeuw. Afmeting: 21 x 47 x 30 cm. In goede staat.
Twee oude houten dekselkistjes met intarsia en zwaluwen decor. 20e Eeuw. (één zonder slot). Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
Oosters houten sierradenkastje met messing beslag, jade en snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 21 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuws wortelnoten met palissanderhout belijnde documentenkistje met slot + sleutel. Minimale fineerschade. Afmeting: 10 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Twee oude dekseldoosjes. 20e Eeuw. Eén maal cloisonne met floraal- en vlinder decor. Eén maal lakwerk met goud en florale decor. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Drie kistjes 19e eeuw. Eén mahoniehouten theekist, één notenhouten tabakspot, één eikenhouten Barok-stijl kistje met metalen beslag (stukjes eraf). Afmeting: 15 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Koloniale teakhouten documentenkist (kapiteinskist) met bronzen beslag, origineel slot en sleutel. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 35 x 19 cm. In goede originele staat.
Neogotische messing kerk-kandelaar. 19e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Antiek bronzen rokkandelaar in gotische stijl, maar 19e eeuw. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
17e Eeuwse bronzen rokkandelaar. Vermoedelijk Spanje. Afmeting: 9 x 8,5 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse messing Neo-gotische kaarskandelaar met Franse lelies. Kandelaar is in hoogte verstelbaar. Afmeting: 46 x 55 x 18 cm. In goede staat.
Twee antieke messing historisme kaarskandelaren in Roccoco-stijl. Gemerkt geschutzt B.H.S. Afmeting: H.18 cm. In goede staat.
Lot van vijf plated kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Barok wandkandelaren. Vier-lichts. Afmeting: 42 x 40 x 26 cm. In goede staat.
Antiek Franse compositie metalen 5-lichts kaarskandelaar met marmeren basement. Circa 1890. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen kaarskandelaren met Hollandse leeuw en Amsterdams stadswapen. Circa 1920. Afmeting: H.28 cm. In goede staat.
Twee grote antieke messing Barok-stijl penkandelaren. Circa: 1900. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antiek neogotische vier-lichts messing kaarskandelaar met ranken. Afmeting: 50 x 52 x 12 cm. In goede staat.
Zeer grote oude plated bronzen 7-lichts kaarskandelaar met putti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Antiek noord Afrikaanse met been belijnde schrijfkist met mozaiek. Eerste helft 20 eeuw. Mooie kwaliteit, mogelijk Carlo Bugatti, 1856 - 1940. Slotplaatje mist, en paar lijstjes Verder in goede staa...
Drie oude Chinese benen snuffbottles. 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 - 10 cm. In goede staat.
Drie oude Oosterse benen snuffbottles. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse cloisonne dekselvazen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse cloisonne vazen met florale en vogel decors. Afmeting: 23,5 x 14,5 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse cloisonne vazen met florale en vlinder decors. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 9,5 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws Japans cloissone trekpotje met paradijsvogel en vlinder decor. Dekseltopje niet origineel. Afmeting: 8 x 13 x 8,5 cm ø. In redelijke staat.
Twee Afrikaanse gebeeldhouwde benen figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees koperwerk van hoge kwaliteit. Eén maal kopergeslagen kom. Eén maal kopergeslagen ghendi met gravering en fijne zwaluwstaart verbinding. Afmeting: 9 x 18,5 cm ø + 21 x 18 x 16...
Oude bewerkte Chinese bronzen wierrookbrander met Foo hond, olifantkoppen + graveringen. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 16 x 12 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese houtgestoken boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Vijf rode Chinese compositie figuren. Twee boeddha's en drie wijsheren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9,5 - 19 cm. In goede staat.
Twee antieke vaasjes, antiek bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder. Afmeting 6,5 x 7 en 9 x 7 cm. In goede staat
Antiek vernikkelde theecomfoor. Drie-delig met aardewerk plaquettes. Circa: 1900. Afmeting: 39 x 17 x 17 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Jugendstil plated visschaal met snoek decor. Circa: 1915. Gemerkt 'F.W.J.' in pijlkruis. Afmeting: 55 x 23 cm. In goede staat.
Antieke historisme sierschaal met putti en kristallen schaal (compositie metaal). Circa: 1880. Bevestiging schaal kristal beschadigd. Afmeting: 21 x 20 cm ø. In redelijke staat.
Zware antieke messing historisme kaarskandelaar, circa 1880. Monogram B.D. 652. Afmeting 27 x 16 cm ø. In goede staat.
Plated kinderbeker, WMF, Jugendstil, versierd met bloemen en een afbeelding van een kind. Afmeting: 5,5 x 8 x 7 cm. Iets uit model. Verder in goede staat.
Grote antieke historisme petroleumlamp (geëlectrificeerd) met cherubijnkoppen, leeuwenkoppen rocailles en onyx. Circa: 1880. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Groot lot verguld houtsnijwerk. Waaronder kwasten, stoffering. 19e - 20e eeuw. Afmeting: 28 x 55 x 40 cm. In goede staat.
Duits antiek Jugendstil W.M.F.plated wandbord met lyra spelende vrouw. Circa 1900. Afmeting: 29 x 30 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl messing handspiegel. 20e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil blaker. Messing met parelmoer lelieblad, circa 1910. Afmeting: 11 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Grote Duitse Art Deco plated 'W.M.F.' vaas met parelmoer effect, plated en zwarte lijnen. Paar kleine krasjes. Afmeting: 31 x 16 cm ø. In goede staat.
Duits Jugendstil tegeltableau in eikenhouten lijst. Met voorstelling van zwaan met lelies. Afmeting: 94 x 34 cm. In goede staat.
Uitgebreid 19e eeuws 13-delige cloisonne set met diverse voorstellingen. Set bestaat uit o.a.: Inktset, blakers, spiegels, stempel etc. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
17e -18e Eeuwse goudweegschaalhouder met twee keer gewichtenset. Gemerkt met zegels en ets (houten doos). 'Angelot Henricus Nobel'. Goudweegschaal mist, verder in goede staat. Gewichten voor diverse E...
Grote Hollandse eikenhouten gestoken Renaissance-stijl wandkapstok met bijbelse tegels, gezichten en ranken. Afmeting: 50 x 125 x 18 cm. In goede staat.
Oude Japanse been gesneden Quan Yin met gravering + draak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Oude Hollandse bakbarometer in 17e eeuwse Barok-stijl, echter 20e eeuw. Gemaakt van mahoniehout, met intarisa versiering. Afmeting: 119 x 22 x 11 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse ivoren gesigneerde Okimono. Eerste helft 20e eeuw. Man met kinderen en fruitmand. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Zes maal oud Indonesisch houtsnijwerk, voorzien van Wajang figuren. Afmeting: 10 - 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Neo Renaissance houtgestoken parapluhouder met messing lekbak en Hollandse wandtegel. Met o.a. een bruine paraplu met zilveren greep versierd met bloemdecor: gegraveer...
Oude Italiaanse onyx zuil/piedestal met verlichting binnenin. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 26 cm. In goede staat.
Antieke plafondlamp met glazen kappen. Circa: 1920. Afmeting: 53 x 52 cm ø. In goede staat.
Hollandse antiek historisme-stijl tafelbarometer 'schip met putti'. Circa: 1900. Afmeting: 32 x 25 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen tassa met de duivel. Bovenschaal mist. Afmeting: 16 x 13 cm ø. In goede staat.
Antieke messing barometer in de vorm van gotische handbel. Circa: 1900. Afmeting: 20 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee bronzen cloissonné vazen met signatuur. China of Japan. 19e Eeuw. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.
Duits wortelnoten Barok documentenkistje met bandintarsia en geheime lades achter-zijwand. Circa: 1800. Lichte schades. Afmeting: 21,5 x 35 x 23 cm. In goede staat.
Historisme gietijzeren bloemtafel met marmeren blad. Circa: 1880. Afmeting: 79 x 32 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Zuid-Duits Barok snijstuk met cherubijnkoppen. Helaas overgeschilderd... Afmeting: 8 x 109 x 15 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws grote smeedijzeren buitenlantaarn, afkomstig van een slot/kasteel. Eén bovendeurtje doorgeroest, verder in goede staat. Afmeting: 110 x 43 x 27 cm. In goede staat.
Antieke cloisonné wandschotel met paradijsvogel en florale decors. Circa: 1900. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.
Antiek messing met kristal karaffenset met wijnrank en mailskolf op deksels. Circa: 1890. Afmeting: 17 x 23 x 14 cm. In goede staat.
Vroege Duitse handbeschilderde spaanhouten hoedendoos met trompet spelende engel, florale decors en spreuken. In deze doos: Drie antieke klederdracht knipmutsen met brocaat. Ca. 1800. Afmeting: 22 x 4...
Antiek marmeren zuil (piedestal). Circa 1920. Blad bovenop later. Eén stuk bij basis ingelijmd circa 8 cm. Afmeting: 105 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.