Serie boeken: "Bericht van de Tweede Wereldoorlog" nummer 1 t/m 6 + chronologie en literatuur.
Gesigneerde glazen asbak (onduidelijk). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 17,5 x 17,5 cm. In goede staat.
Twee porseleinen figuren, eerste helft 20e eeuw. Eén maal figurengroep met Bacchus, Duitsland. Karl Ens Volkstedt Rudolstadt. Eén maal figurengroep te openen als inktstel. Engeland of Frankrijk. (besc...
Drie antieke Duitse porseleinen K.P.M. borden met handbeschilderde florale decors, ca. 1900. Afmeting. 17.5-24 cm. ø. In goede staat.
Set van parelcollier en armband van zoetwater parels met amethist en carneool kralen en gekleurde parels. Lengte 45cm en 18 cm.
Set zilveren sieraden bestaande uit een peervormige hanger met bijpassende vierkant gecontourneerde knopen. Allen versierd met Aziatische motieven. 4x2,5cm en 1,8x1,8cm. ca 10 gram. Alles in goede st...
Divers plated bestek: Eén kindervork met inscriptie, één vorkje + lepeltje met zonnebloem op steel, één suikerschep met vleugelbak en steel bekroond met wapen van Oldenzaal, één kwartslepel bekroond m...
Twee broches, één gemaakt uit vier 5 cent munten, 1913, 1938, 1939, Grootte 35x35mm, en een vierkante broche met porseleinen portret in onedele zetkast en brochering. 26x26 mm. In goede staat
Antiek zilveren klontjestang met fraaie cartouche op de stelen, als nieuw! 835/000. Mt. van Kempen, Voorschoten. Circa: 1880. Afmeting: 5 x 12 cm. Ca. 27 gr. In uitstekende staat.
Zilveren roomlepel met opengewerkte florale haaksteel. 835/000. Mt. P. van Oostrom, Schoonhoven. Anno 1938. Lengte: 12 cm. Ca. 14 gr. In uitstekende staat.
Zes vergulde zuurvorkjes met floraal gegraveerde gecontourneerde stelen. Lengte: 9 cm. In goede staat.
Zilveren Art Deco 3-tandige vork met fraaie steel voorzien van waariermotief, bekroond. 835/000. Mt. JM van Kempen, Voorschoten JI I 1918. Lengte: 17 cm. Ca. 28 gr. In goede staat.
Zilveren Biedermeier gecontourneerde vleesvork met florale graveringen. 835/000. Mt. P. van Geelen & Zn., Schoonhoven. Jlm 1871. Lengte: 13,5 cm. Ca. 14 gr. In goede staat.
Plated komkommer-diencouvert met vergulde bakken. En een slacouvert met plated heften. Afmeting: 17,5 - 23 cm. In goede staat.
Plated rechts-handige kinderlepel met plated kinder-eetschuifje. Beiden met dierenfiguren op de stelen. Gemerkt 'Eickhorn'. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede conditie.
Goud op zilveren oorstekers, 925/000, met groen gefacetteerde agaat, ø oorsteker 7 mm, ca 1,7 gram
Zilveren spinnenwiel, miniatuur, 835/000. 2,5x6cm. ca. 23,7 gr. In goede staat
Twee zilveren Art Deco vleesvorkjes, 833/000, met opengewerkte puntvormige steel met klavermotief. jl.:P1925. Lengte 14 cm. ca 32 gram. In goede staat
Kristallen bonbonschaal met sterslijpsel en driehoekig geslepen rand, voorzien van zilveren beugel, 833/000, versierd met parelrand. MT.:C.Bos en Zoon, Amsterdam, jl.:S:1928, ø15x14 cm. Enkele chips, ...
B.H. 1916. Olieverf op linnen. 'Stilleven'. Afmeting: 15 x 20 cm. In goede staat.
E. Küchental. 1930. Duitse school. 'Duits stadsgezicht met vakwerkhuizen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 60 cm. In goede staat
Monogram M.O Ditse school, vaas met bloemen en porseleinen beeld, olieverf op paneel Afmeting 60x45cm. In goede staat
Nico Bulder, 1898-1964, Groningen. 'Jongen op paal in water'. Houtsnede op papier. Afmeting: 11 x 14 cm. In goede staat.
Zes maal oud Indonesisch houtsnijwerk, voorzien van Wajang figuren. Afmeting: 10 - 42 cm. In goede staat.
Plated kinderbeker, WMF, Jugendstil, versierd met bloemen en een afbeelding van een kind. Afmeting: 5,5 x 8 x 7 cm. Iets uit model. Verder in goede staat.
Oud Chinees porseleinen olielampje in olifantvorm. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 13,5 x 7 cm. In goede staat.
Chinees keramieken olifant. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 50 x 19 cm. In goede staat.
Drie grote antieke Duitse K.P.M. porseleinen schalen met korfvlecht decor en floraal decor. (chip). Ca. 1900. Afmeting. 34-49 cm ø. In redelijk/ goede staat
Twee delen vooroorlogs Duits porselein. Kind met geitje, Schaubach (oortje is gelijmd). en een K.P.M. bordje met floraal decor. Afmeting. 14-16 cm. In redelijk/ goede staat
Vier oude Chinese Bland de Chine porseleinen figuren. 20e Eeuw. Afmeting. 13.5-18 cm. In goede staat.
Grote medaille aan leren koord. ø 5 cm. Medaille met een dame met op de achtergrond een uitzicht over Parijs. Getekend pour la beaute de Paris. Aan de achterzijde voorzien van een schip met Les AMIS d...
Vier glazen strooiers met diamantslijpsel, compleet met plated strooidopjes. Afmeting H: 4,5 cm. In goede staat.
Verguld cocktailvorkje met zilveren heft met parelrand. 800/000. Afmeting: 11,5 cm. En een bonbontang met zilveren heften. 830/000. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Ronde zilveren poederdoos met honingraat graveringen. 835/000. Afmeting: ø 8 cm. In goede staat.
Brede zilveren ring, 925/000, met een soort slag met in het midden een gladomzetting met een rond gefacetteerde paarse zirconia. ø 53 ca 9 gram. In goede staat
Eén maal plated sierkurk met 'staande man'. Lengte: 11,5 cm. En één gladde zilveren sierkurk. 835/000. Mr. J. Köhler & Zn., Amsterdam. Lengte: 7,5 cm. In goede staat.
Botermes met zilveren heft. 835/000. Lengte: 13,5 cm. Klein stukje uit lemmet, verder in goede staat.
Zilveren jamlepel met fraaie haaksteel en floraal opengewerkt heft. 835/000. Mt. Moerkerk en Co., Haarlem. Circa: 1930. Lengte: 16 cm. Ca. 18 gr. In goede staat.
Zilveren collier en hanger, 925/000, met markesiet. Ovale hanger, 25x20 mm, bezet met markesiet bevestigd aan een geoxideerd gourmetcollier. lengte 42+5cm. Nieuw
W. Ehinon. 1953. Olieverf op glas. Achterglas schildering met Arabische voorstelling. Afmeting: 21 x 21 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e eeuw. Italiaanse School. 'Romantisch paar'. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 13 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Ca. 1950. Duitse School. 'Vakwerkhuis bij water'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 70-er jaren. 'Meisje met bril'. Olieverf op papier. Afmeting: 33 x 40 cm. In goede staat.
A. Mentes. 'Stilleven'. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 29 cm. In goede staat.
Willem ..... Duitse School. 'Wandelaarster met hoed'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 29 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1920. Duitse School. 'Bergmeer met kasteel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 22 x 31 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Landschap met witte huizen en knotwilgen'.
Onduidelijk gesigneerd. 'Boeren interieur'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Twee delen Japans lakwerk. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal schrijfkist, bamboe, vogels. Eén maal dekseldoos, pagodes. Afmeting. 28-33 cm. In goede stat.
Oude pers uni-standard. Gemaakt van keramiek, metaal en hout. 20e eeuw. Afmeting . ca. 28x18 cm. ø . In goede staat
Oude mahoniehouten barometer met intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Barometer is voorzien van Engels en Hollands opschrift. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Oude Engelse wortelnoten bijzet-tafel met gecontourneerd blad Gesigneerd 'Made by Reprodux Bevan Funnel Ltd. Newhaven England'. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 40 cm ø. In goede staat.
Twee grote rode glazen vazen (binnen in zijn ze wit). Tweede helft 20e eeuw.. Afmeting: 40 x 24 cm. ø In goede staat
Twee maal oud aardewerk/porselein. Eén maal Royal Copenhagen vaas met landschapdecor L.P. Eén maal keramieken presenteerblad, circa 1900. Witteburg, decor Marble. Afmeting: 15 - 37 cm. In goede staat.
Drie oude Tsjechoslowaakse keramieken figuren ca. 1950 Afmeting 15-16cm., in goede staat.
Twee antieke Duitse Jugendstil bloempotten, ca. 1910. Eén maal Marthi Kräuse en één maal genummerd 1 (één kleine chip). Afmeting. 18x20.5 cm ø en 17.5x22.5 cm ø. In goede staat
Zilveren bloemenvaasje. 835/000. Vaasje heeft gevulde voet, stam met knobbel en bovenrand met parels. Afmeting: 6 x 13 cm. In goede staat.
Collier met gitten, 2 rijen gefacetteerde gitkralen, verlopend in grootte 5-12 mm. Lengte 42 cm.
Collier van ruwe barnstenen, verlopend in breedte 10-28 mm, Lengte 70 cm. ca 61 gram.
Zilveren gourmetarmband, 835/000, massief model met haaksluiting. Breedte 5 mm, lengte 21,5 cm ca 22,45 gram. In goede staat
Zilveren suikerschep met vleugelbak en steel met hartenfilet. 835/000. Mt. Pieter van Geelen & Zn., Schoonhoven. Circa: 1878. Lengte: 11,5 cm. Ca: 12 gr. In goede staat.
Zilveren theeschep met gegraveerde steel en bak met meander gravering. 835/000. Mt. Wed. A. van de Ree, Schoonhoven. Circa: 1878. Lengte: 11 cm. Ca. 10 gr. In goede staat.
Zilveren theeschep met gegraveerde vleugelbak en gecontourneerde gegraveerde steel. 835/000. Mt. Antonie en Jacob Johannes Driesen, Schoonhoven. Circa: 1878. Lengte: 10,5 cm. Ca. 10 gr. In goede staat...
Zilveren theeschep met gegraveerde vleugelbak en gedraaide en gegraveerde steel. 835/000. Mt. Wed. A. Pluut, Schoonhoven. Circa: 1865. Lengte: 10,5 cm. Ca. 11 gr. In goede staat.
Set zilveren sieraden, 925/000, bestaande uit een hanger met collier en een paar oorknoppen, bezet met zircoia's. Totaal ca 6,7 gram. 10-15 mm. In cassette. Lngte collier 45 cm. Nieuw
Bijzonder citrusmes met dubbele zaagkant en gebogen punt met zilveren heft. 835/000. Mr. Kempen en Begeer Zeist/Voorschoten/Zoetermeer. En één plated vismes met florale graveringen en parelmoer heft, ...
Zes antiek zilveren mocca-lepeltjes met gecontourneerde steel en waaierbekroning. 835/000.Mt. P.L. Kriot, Amsterdam. Anno 1845. Lengte: 8,5 cm. Ca. 26 gr. In goede staat.
Zilver rosé collier met hanger, 925/000, met groene agaat. Fijn slangcollier met een peervormige hanger bezet met een gefacetteerde groen agaat. 24x13 mm. Lengte 42 cm. ca 7,8 gram
Collier van grijs geaderde agaat nuggetkralen. 2x2,5cm. Lengte 48 cm.
Zilveren zuurvork met twee-zijdig bewerkte steel en heft met schelp decor. Voorzien van oude belastingkeuren. 835/000. Afmeting: 16 cm. En één broodbeleg vorkje met fraai bewerkte zilveren heft. 835/0...
Zilveren Biedermeier klontentang met dubbele filetrand en fraaie gravering. 835/000. Mt. WH. Woortman, Amsterdam. Anno 1865 JI E. Ca. 30 gr. Lengte: 14 cm. In goede staat.
Twee zilveren suikerschepjes, 835/000. Een schepje met vleugelbak voorzien van een steel in model Perle, MT.; wed. A. Pz Kuijlenburg, Schoonhoven jl.: Y: 1883, 9 cm. Een klein schepje met ronde bak vo...
Drie zilveren lepels bestaande uit 2 theeduimen, 833/000, één met vlinderbak en één met kolenbak, en paplepel, 925/000, met hoekige bewerkte steel. MT.: Thomas Bradbury & Sons, Sheffield jl.:Y:1916. 9...
Collier van bloedkoralen takjes, 6-31 mm, met veeroog. lengte 50 cm, ca 28 gram.
Acht zilveren lepels, 833/000. 5 Theelepels, suikerlepel met waaiervormige steel, theeduim met graveerwerk op de bak en een koffielepel met parelrand. Afmeting: 9-13 cm. Totaal ca 100 gram. In goede s...
Zilveren zakhorloge, Galonne, met bewerkte randen en bewerkte achterplaat met bladmotief en schild. ø 28 mm, veer vast
Witmetalen armband met ovaal gecontourneerde schakels versierd met roodlakwerk, lengte 18 cm, breedte 3 cm. Voorzien van bakslot
Zilveren sauslepel, 833/000, Nederland. Biedermeier model met rechthoekig gecontourneerde bak met acculadevorm. op de hoeken, versierd met gravures. De gecontourneerde steel is versierd met krul-, b...
Twee zilveren miniaturen, 835/000, in de vorm van een hondenkar. Een klein model met een kar, 4x2,2x3,5cm. MT.: J.Weeda, Haarlem, 1969-1990 en een racekar met hond, MT.: Onduidelijk. 5,4x1,5x3,5cm. T...
Twee zilveren miniaturen, 835/000. Eén antiek strijkijzer, MT.: Pako metaalwarenfabriek, Rhenen, jl.:o:1974, 4x2,5x4cm. En één knopstoel, MT.: Lesener, Amsterdam, 1958-1988, 2,5x2x5cm. Totaal ca 38 gr...
Drie poederdozen. Eén ovaal plated model met opgesoldeerd krulelement. Eén langwerpige Alpaca doos met guilloche met ruitmotief en één langwerpige plated doos met diagonale lijngravures en een rand me...
Drie delen zilveren. Bestaande uit: Eén briefopener wajang, 800/000, met uitgezaagd figuur versierd met gravure, 14 cm. Eén taartschep met wajang decor, 800/00, met opengezaagde schep en steel met fig...
Twee zilveren miniaturen, 835/000. 'IJskar' en 'Kaasdragers'. Een ijskar en kaasdragers. MT.: onduidelijk, 4x2x3cm. En kaasdragers op zilveren plaat. Amsterdam, jl.:p:1950, 4x2,5x3,5cm. Totaal ca 38 ...
Zilveren miniatuur 'man met fiets", 835/000. Man staande naast een antieke fiets geplaatst op zilveren plaat. MT.: Firma Niekerk, Schoonhoven jl.:U:1979. 53x36x50mm, ca 35 gram. In goede staat
Max Nagel. Duitse School. 'Pijprokende Beierse man'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1950. Duitse School. 'Landschap'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 'Oosterse jongen'. Pastel op papier. Afmeting: 32 x 47 cm. In goede staat.
B.J. Naevestad. 1932. 'Stilleven'. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 36 cm. In goede staat.
Kees Hogendam 1993. 'Landschap met bevrijdingsbellen'. Houtsnede op papier. Afmeting: 45 x 34 cm. In goede staat.
Lithografie, 19e eeuw. In mahoniehouten lijst. Afmeting: 66 x 78 cm. In goede staat.
Antieke landkaart uit 1713. Arx Bahusia cum Oppido Konge/F. Door J.v/d Aveelen Sc. Holmia 1655-1727. Riviergezicht (iets verkleurd) Koperdruk gravure op papier. Afmeting: 50 x 22 cm. In redelijk/goede...
Dubbele stadsgezicht landkaart uit 1705 door J. v/d Aveele. Stad Fahl Kiöping en stad Waeners Borgh. Gravure op papier. Afmeting: 26 x 38 cm. In goede staat.
Antieke landkaart uit 1702 Carlscrona door J. v/d Aveele 1655 - 1727. Landkaart met riviergezicht en vele schepen. Gravure op papier. Afmeting: 23 x 41 cm. In goede staat.
Antieke landkaart uit 1705 Norrkiöping door J. v/d Aveele 1655 - 1727. 'Stadsgezicht met schepen'. Gravure op papier. Afmeting: 21 x 42 cm. In goede staat.
Dubbele antieke landkaart uit 1700. Civitas Vetus Luhlae. en Civitas Nova Luhlae. Door J. v/d Aveele 1655 - 1727. 'Winters stadsgezicht (ijsvermaak)' en 'Zomers stadsgezicht (schepen)'. (Paar vocht...
Antieke dubbele landkaart, ca. 1700. Söder Kiöping. en SKE Ninge. Door J. v/d Aveele 1707. (1655-1727). Iets vergeeld. Gravures op papier. Afmeting: 26 x 39 cm.