Antieke Franse 'S.F.B.J. Paris' (karakter)pop, nr. 236/6. Met papier maché todlerlijf, open/gesloten mond, en mohair pruik. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse porseleinen 'Majestie Regt' pop van Kley Hahn. Circa 1907. Pop heeft prachtige antieke kleding en geleed lichaam. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen 'Simon Halby' pop, nr. 1078/13. Circa 1895. Pop heeft geleed lichaam, mohair pruik en antieke kleding. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'Carl Hartman' porseleinen pop. Nr.: 3.30. Circa 1910. Pop heeft geleed lijf, kleertjes en pruik van echt haar. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Hertel Schwab' karakterpop, Nr.: 151. Circa 1912. Pop met oude schoenen en kleding. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Mooie antieke Duitse porseleinen 'Adolf Heller' pop Nr. 7.5. Circa 1900. Met pruik van echt haar en antieke kleding en schoenen. Geleed lichaam. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Antieke poppenwagen (3 wieler) met antieke Duitse porseleinen pop met gelede lichaam. Pop gemerkt 'Wally 8 Limbach'. Made in Germany. Oude kleertjes. Circa 1920. Afmeting: 62 - 120 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'Armand Marseille' pop, Nr. 390 1.5. Circa: 1920. Pop heeft een echt-haar-pruik en een origineel gelede lichaam. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Grote antiek Duits porseleinen 'Ernst Heubach' pop, nr. 342. Circa 1926. Met pruik van echt haar, flirt ogen en prachtig papier maché lichaam en antieke kleding. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Antieke Franse porseleinen 'Tete Jumeau' pop, door Simon & Halby. Gemerkt 'Tete Jumeau'. Circa 1900. Met geleed Frans lichaam en mohair pruik. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Hertel Schwab' pop, Nr.: 152. Circa 1912. Pop heeft vijf-delig lijf, haar beetje kaal. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antiek Duits, gemerkte, porseleinen pop. Nr.: 201. Circa 1915. Pop heeft babylichaam en mohair pruik. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antieke grote Duitse porseleinen pop. Gemerkt 'Heinrich Handwerck' en 'Simon & Halbich'. "W" in voorhoofd van Wattershausen. Pop heeft geleed lijf. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Lot blikken treinspeelgoed. Circa 1930. Onder andere: drie Bing personen-wagens met interieur en binnenverlichting, één Bing kolenwagen, één J.K.Co goederenwagen, één Bing plateauwagen, één Loewenbrau...
Twee maal voor-oorlogs blikken speelgoed. Eén maal loc zonder tender, mechanisch. Circa 1920, Karl Bub/Nürnberg. Eén maal grote blikken auto met opdraaimechanisme, auto heeft merktekens op wielen. 'Ma...
Antieke blikken klimaap in kartonnen doosje met Lehmann beschrijving 'Climbing Monkey'. Aap niet gemerkt. Afmeting: 22 x 8 x 4,5 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse Duitse 'Heubach Koppelsdorf' porseleinen meisjespop. Nr.: 320/5. Circa 1920. Pop heeft papier maché lichaam, kleertjes en mohair pruik. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'Heubach Koppelsdorf' porseleinen pop. Nr.: 363/55. Circa 1914. Pop heeft vijf-delig papier maché lijf en antieke jurk en schoenen. Pruik is van echt haar. In goede staat.
Antieke Duitse 'Herman Steiner' porseleinen pop. Karakterhoofd, Nr.: 10. Pop heeft papier maché lichaam, kleertjes en mohair pruik. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antieke 'Armand Marseille' porseleinen pop. Nr.: 1894/3. Pop heeft papier maché geleed lijf, kleertjes en pruik van echt haar. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen Duitse 'Adolf Wislizemus' pop. Nr.: 1. Circa 1910. Pop heeft gelede lichaam, oude kleertjes en hoed. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen 'Rempel Breidung' pop, nr. 117/27. Circa 1900. Met geleed lichaam en pruik van echt haar. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen 'Heinrich Handwerck' pop, nr. 99/112. Circa 1900. Pop heeft geleed lichaam, mohair pruik en oude kleertjes. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Antieke 'Nippon' porseleinen pop. Circa 1915. Gemerkt met letters J.W. Pop heeft een vijf-delig babylichaam, een mohair pruik en oude kleertjes. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Kammer Reinhardt' pop (jongen). Nr.: 126. Circa 1915. 'Mein liebling baby'. Pop heeft vijf-delig babylichaam, perzikhuid en mohair pruik. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Groot lot oude Duitse elastoline western-figuren. Bespeeld, sommige beschadigd (op tablet). Afmeting: 20 x 48 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van acht metalen speelgoed tanks 'Solido France'. Met drie verpakkingen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Gelakte poppenwagen met lederen kap. 19e Eeuw. Kap heeft paar scheurtjes. Wagen heeft mooi gelakt koetswerk en metalen spaakwielen. Afmeting: 80 x 81 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'Baehr & Proeschild' porseleinen pop, Nr.: 585. Circa 1914. Pop heeft vijf-delig babylichaam, pruik van echt haar, en open, gesloten mond. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen 'Kestner' pop, Nr.: 201 15½. Papier mache vijf-delig lichaam, mohair pruik. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'Armand Marseille' pop. Nr. 990. Circa 1925. Pop heeft pruik van echt haar, vilt kleding en hoedje. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Armand Marseille' pop, Nr. 370, 2,5 Dep. Circa 1900. Compleet met kleertjes en mohair pruik. Pop heeft lederbalg lichaam. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen 'Armand Marseille' pop, Nr. 390. Circa 1900. Pop heeft pruik van echt haar, met hoed en kleding. Geleed lichaam. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'Armand Marseille' (karakter)pop, nr. 329 B. Circa 1913. Baby-lichaam, pruik van echte haren, oude kleding. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antieke Franse (?) porseleinen pop. Circa 1915. Ongemerkt. Met pruik van echt haar, antieke kleding. Pop heeft geleed lichaam. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'J.D. Kestner' porseleinen pop, nr. 154. Circa 1895. Met lederbalg lichaam, oude kleding, pruik van echt haar en porseleinen onderarmen. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen 'Burggrup' pop, nr. 169. Voor Simon - Hofmeister. Circa 1930. Met vijf-delig papier maché lichaam, mohair pruik en oude kleertjes. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen pop. Van porselein fabriek 'Mengereult'. Gemerkt 'P.M 914'. Circa 1917. Met papier maché lichaam, oude kleertjes en mohair pruik. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Kammer Reinhardt' pop, nr. 126, 'Mein lieblingsbaby'. Circa 1914. Pop heeft oude kleertjes en mohair pruik. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse of Duitse porseleinen pop met originele kleertjes in originele doos + extra kleertjes! Circa 1920. Pop heeft draaibaar hoofd op porseleinen buste en porseleinen onderarmen. Nr. 3. Afmet...
Lot diverse oude metalen dinky toys. 20e Eeuw. Bespeeld. Afmeting: circa 8 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Kestner' pop, nr. 121. 'Mein kleine liebling'. Circa 1912. Pop heeft mohair pruik en oude kleding. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Kammer & Reinhardt' pop, nr. 126. Circa 1920. Pop heeft mohair pruik, flirt ogen en antieke kleding. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Antieke 'Lenci' pop. 1931, 14 maart. Gekleurd meisje met geschilderde ogen en mohair pruik. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Bähr & Proeschild' pop, nr. 585. Circa 1912. Pop heeft pruik van echt haar, bottisten doopjurk en papier maché babylichaam. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Twee maal oud speelgoed. Eén blikken spaarpot. Circa: 1950. Eén spel 'Glocken Hammer' kaartenspel met dobbelstenen. Circa: 1910. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen 'Alt Beck & Gottschalck' pop, nr. 1361. Circa 1912. Baby-lichaam, slaapogen, echt haar. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Armand Marseille' Dreambaby-pop. Nr. 351/14K. Circa 1912. Pop heeft glazen ogen en doopjurk en een vijf-delig babylichaam. Afmeting: 45 cm. In goede staat.