Lot Boheems facet geslepen kristalglas. Robijn-rood en cassis-kleurig. Facet geslepen. Onder andere: vijf wijnglazen, zes champagne glazen en één karaf. Afmeting: 21 - 23 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse gegraveerde glazen wijnkoeler/spoelkom met wapen en florale decors. Afmeting: 21,5 x 14 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws kristallen geslepen gember-dekselcoupe. Minimale chip. Afmeting: 32 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee antieke indentieke waaier-kristallen tassa. Vroeg 19e eeuw. Chips. Afmeting: 15 - 25 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote antieke ruitkristallen gember dekselcoupe. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 21 cm ø. In zeer goede staat.
Complete serie swarovski jaarstukken (2008-2009- 2010)"Bedreigde Diersoorten": 1x Gorilla moeder met jong (952504) uitgebeeld in Black Diamond kristal, de ogen zijn van Jet kristal, handen en voeten z...
Swarovski jaarstuk 1999: Pierrot. Uitgevoerd in helder kristal staand op een mat kristallen voet. Jas met drie gekleurde knopen, muts met groene pluim en op de schoenen een gele en rode pluim. 21,5x10...
Swarovski jaarstuk 2000: Columbine. Uitgevoerd in helder kristal met gematteerde nek, armen en hoofd. In de linkerhand een masker van geel kristal 21,5x10,5cm. Inclusief bijbehorende plaquette, in ori...
Swarovski jaarstuk 2001: Harlequin. Uitgevoerd in helder kristal met gematteerd gezicht met zwart masker en staand op een mat kristallen voet. In de rechterhand een roos van rood kristal. H.: 13,5cm. ...
Swarovski vleugel met kruk (174506) van helder kristal, ontwerper Martin Zendron, ca. 7x5,5cm. Inclusief originele doos en in goede staat.
Swarovski jaarstuk 2002: Isadora (eerste jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). 20x11cm. Inclusief bijbehorende plaquette. In originele dozen en in goede staat.
Swarovski jaarstuk 2004: Anna (derde jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). Uitgevoerd in helder en geel kristal 17,5x6,5x18,5cm. Inclusief originele plaquette, In originele dozen en in goede st...
Swarovski Ara uit de serie "Crystal Paradise" (6858), uitgevoerd in prachtig gekleurd helder kristal zittend op een houten standaard, de snavel is van rhodium metaal, hoogte: 24 cm. Inclusief originel...
Swarovski Toekan uit de serie "Crystal Paradise" (6858), uitgevoerd in Black Diamond kristal met snavel van rood en geel kristal, zittend op een houten standaard. De poten zijn van rhodium metaal, hoo...
Lot van 33 kristallen figuren. Waaronder 26x Swarovski, en 7x geen Swarovski (minimale chip mogelijk). Afmeting: 1 - 9 cm. In goede staat.
Drie antiek gegraveerde glazen met florale decors. Circa: 1800. Afmeting: 14 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse Biedermeier kristallen gembercoupe. Enkele chips. øca. 18x40 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke uranium-glazen karaf met beker. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Moderne Leerdam glazen kunstobject met ophangoog. 'B.V. Koninklijke glasfabriek Leerdam'. Oplage 270 stuks, nr. 143. Met certificaat. Afmeting: 30 x 30 x 1 cm. In goede staat.
Twee grote antieke kristalglazen facetgeslepen bokaalvazen. Circa 1900. Afmeting: 32 x 23 cm ø. In goede staat.
Vier delen oud/antiek glaswerk. Eén maal 19e eeuws bokaalglas met goudrand. Eén maal 19e eeuws handbeschilderde flacon. Eén maal stopkarafje uit de 20e eeuw. Eén maal schenkkannetje, robijnrood. Afmet...
Vier oude/antieke kristallen stopflessen. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Grote kristallen met messing tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 43 cm ø. In goede staat.
Twee blauw glazen 'Loetz' Jugendstil ampfora vazen met compositie metalen afneembare monturen. Circa: 1915. Afmeting: 36 x 12 x 10 cm ø. In goede staat.
Rond glas-in-lood kunstwerk. Door Annemiek Punt. Moderne compositie. Afmeting: ø 61 cm. In goede staat.
Oude kunstglazen bolvaas. Mondgeblazen vaas, buitenom groen, binnenin wit. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee antieke kristallen kandij dekselcoupes ( beide voeten met chips) 30 cm. In redelijke staat.
Bijzondere handgeschilderde opaline schaal met acculadevormige goudkleurige rand geplaatst op zilveren vierkante voet, gestanst en versierd met dolfijnenkoppen en acanthusbladeren. Deels gevuld. ca 18...
Drie maal antiek amandel-geslepen glas. Eén maal grote kaasstolp (minimale chips). Twee maal karaf (één stop einde beschadigd). Afmeting: 22 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke Art Deco Copier Leerdam 'Anna' groenglas drinkglazen. Circa 1930. Afmeting: 13 x 10 cm ø. In goede staat.
Dertig gegraveerde glazen met jacht decor. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.
Dertien stuks oude gekleurde kristallen 'Roemer' glazen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Grote oude Tiffany-stijl plafondlamp met floraal motief. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 54 x 39 cm. In goede staat.
Daum France. Glazen vaas met cassis-kleurige bloemen. 20e eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Geslepen deksel coupe met gecontourneerde omranding (chips). 19e Eeuw. Afmeting: 36 x 21 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee grote oude Jugendstil glazen vazen. 1915 of later met glasfusy. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.
18e Eeuwse gegraveerde Duitse glazen karaf met vier bijbehorende glazen met brede voet. Voorzien van florale decors. Glazen, chips aan rand. Afmeting: 16 -29 cm. In redelijk/goede staat.
Oude zilver overlay Jugendstil-stijl parfumflacon, 20e eeuw. Monogram J.B.D. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Tien kristallen stopflacons. 20e Eeuw. Afmeting: 9 -17 cm. In goede staat.
Twee prachtige 18e eeuwse kristalglazen karaffen met amandelslijpsels. Afmeting: 43 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee maal antiek glaswerk. Eén maal kristallen dekselcoupe (minimale chip). Eén maal amandel geslepen kristallen schaal op hoge voet (minimale chip). Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Swarovski dolfijn op golf (190365), uitgevoerd in glad en gefacetteerd kristal, ogen van Sahara kristal, 9,5x9,5cm. Inclusief originele doos en in goede staat.
Swarovski witte hengst (174958), uitgevoerd in helder kristal met gematteerde manen en staart, hoogte: 10,8cm. Inclusief originele doos en in goede staat.
Swarovski jaarstuk 2003: Antonio (tweede jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). Uitgevoerd in helder kristal, de rand van de hoed en de haarband zijn van rood kristal, 21x7,5cm. Inclusief bijbeh...
Swarovski Goofy (690716), uit de serie "Disney Showcase Collection", gemaakt van helder gefacetteerd kristal en Jet kristal ogen, oren en neus. Hoogte 14cm. Inclusief originele doos en in goede staat.
Swarovski Pluto (692344), uit de serie "Disney Showcase Collection", gemaakt van helder gefacetteerd kristal en Jet kristal ogen, staart en neus. 11x9x4cm. Inclusief originele doos en in goede staat.
Swarovski tijgerjong (1051686), lijfje uitgevoerd in gefacetteerd Golden Shine kristal met strepen van Satin kristal en oogjes van Moroda kristal, 8,7x5,3cm. Inclusief originel doos en in goede staat.
Swarovski hert (247963), uitgevoerd in helder kristal met gladde poten, zwarte neus en ogen, 9x8,4cm. Inclusief originele doos en in goede staat
Drie antieke kristallen stopkaraffen. Minimale chip mogelijk. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse draadglas stopkaraf. Chips stopeinde. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Oude kristalglazen koektrommel met plated hengsel + deksel. Circa: 1930. Afmeting: 12 x 14 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws mondgeblazen Barok slingerglas. Rood-wit geslingerd. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
18e-19e Eeuws mondgeblazen karaf met gravering. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antiek ruitkristal. Eén maal zuurstel, minimale chip. Vier onderzetters. Afmeting: 10 - 22 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse mondgeblazen rode wijnflessen. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Ronde geslepen 'Leerdam' spijkerbol. Afmeting: circa 6,5 x ø 7 cm. In goede staat.
Bijzondere geslepen 'Leerdam' spijkerbol, model 'Beukenoot Meydam'. Afmeting: 11 x ø 7,5 cm. In goede staat.
Drie grote moderne kunstglazen vazen, rood. Eén maal tulp-vorm Tarnowiec. Eén maal pijpvaas Tarnowiec. Eén maal rood + diverse kleuren (ongemerkt). Afmeting: 36-50 cm. In goede staat.
Oud glazen servies met bladgoud en florale emaille decors, 20e eeuw. Het servies bestaat uit een stopkaraf en zes hoge glazen. Afmeting H. 17 /45 cm.In goede staat.
Rood glazen mocca servies met goud decors en florale emaille decors. 20e Eeuw. Het servies bestaat uit een moccakan, melk en suikerpot, vijf kop+schotels en een tablet/dienblad. Afmeting: 6 - 22 cm. I...
Grote oude Boheemse kristallen tafellamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting H.53cm.,In goede staat.
Zes antiek groen/blauwe mondgeblazen glazen met amandelvormig slijpsel. Circa 1880. Afmeting: 12,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Acht prachtige 19e eeuwse mondgeblazen wijnglazen met goudrand. Glazen hebben een brede voet en zijn licht geribt. Afmeting: 15,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Zes vroeg 19e eeuwse geëtste mondgeblazen glazen met guirlandes en rozen. Glazen hebben een brede voet. Afmeting: 13 x 6,3 cm ø. In goede staat.
Twee kleine Duitse glas in lood vensters met renaissance figuren decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 15,5 x 10,5 cm. In goede staat.
Zeven delen kristal/glas. 20e Eeuw. Twee kristallen roemers, één Boheemse kristallen vaas, en vier karaffen, glas/kristal. Afmeting: 22 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Twee moderne kunstglazen vazen. Eén maal Jugendstil-stijl, zilver iriserend (gemerkt). Eén maal glasfusing (ongemerkt). Afmeting: 27-32 cm. In goede staat.
Lot van twaalf facetgeslepen kristal glazen. Bestaande uit: Zes wijnglazen, zes sekt/champagneglazen. Afmeting: 17 - 15 cm. In goede staat.
Zes antieke karaffen, 19e-20e eeuw. Eén zonder stop. Twee sets, en twee los. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Drie antieke kristal/glas karaffen. Eén maal waaier-kristal, één maal amandel-slijpsel en één maal glad. Afmeting: 24 - 32 cm. In goede staat.
Swaroski kavel met 3 grote tulpen en 9 kleine tulpen in de kleuren rood-geel-blauw. Tevens een bloem met groen kern. Allen in goede staat en inclusief originele dozen (bloem niet in originele doos).
Swarovski roodkapje (191695), uitgevoerd in helder kristal met gematteerd hoofd, armen en benen. Ze draagt een los mandje, 9x4cm. Inclusief originele doos en in goede staat.
Swarovski Vaas met rozen (283394), Een vaasje met 15 robijnrode rozen met rhodium stelen. Uitgegeven ter gelegenheid van de 15e verjaardag van de SCS (2002). Meegeleverd wordt een spiegeltje met de ha...
Twee Oosterse gegraveerde ruiten met pauwen in Oosterse omgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 44 cm. In goede staat.
Twee kunstglazen moderne vazen. Eén maal geel-groen-roze. Eén maal blauw. Ongemerkt. Afmeting: 20-31 cm. In goede staat.
Vijf maal kunstglas. 20e Eeuw. Vier maal paper-weights, onder andere: één maal Sea glass Bruk, design Renate Stock. En één maal vaas Nagel Glas met bloemen decor. Afmeting: 5-17 cm. In goede staat.
Swarovski jaarstuk 2002: Isadora (eerste jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). 20x11cm. Inclusief bijbehorende plaquette, in goede staat.
Swarovski jaarstuk 2004: Anna (derde jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). Uitgevoerd in helder en geel kristal 17,5x6,5x18,5cm. Inclusief originele plaquette, in goede staat.
Swarovski jaarstuk 2003: Antonio (tweede jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). Uitgevoerd in helder kristal, de rand van de hoed en de haarband zijn van rood kristal, 21x7,5cm. Inclusief bijbeh...
Swarovski jaarstuk 2001: Harlequin. Uitgevoerd in helder kristal met gematteerd gezicht met zwart masker en staand op een mat kristallen voet. In de rechterhand een roos van rood kristal. H.: 13,5cm. ...
Drie delen Swarovski waaronder: 1x Roodkapje 191695 (mandje mist) met gematteerd hoofdje, armen en benen, 8,6cm., 1x paddestoelen (119206) van gefacetteerd helder kristal op gematteerde witte voet, 3c...
Vier delen Swarovski uit de serie "Zuidzeedromen" waaronder: 1x Schorpioenvis (604011), uitgevoerd in volledig geslepen helder kristal, vinnen en ogen in de kleur Smokey peach (5,5x7x6,5cm.), 2x kogel...
Swarovski Harmony (Jaarlijkse editie 2005), scene uit de serie "Wonders of the sea" met een kleine school vissen, een mat kristallen anemoon en twee clownvissen. Geheel te plaatsen op een standaard. I...
Zes delen Swarovski waaronder 3 vlinders (2x goudkleurige voelsprieten en 1x zilverkleurige voelsprieten), 3,5-5cm. en 3 uiltjes. Allen in goede staat
Twee delen Swarovski: 1x Saxofoon van helder kristal met pareltjes 10,5cm. (211728) uit het thema "Kristal Melodie" met Rhodium standaard en 1x een viool van helder kristal met metalen standaard en st...
Swarovski stoomlocomotief (015145), uitgevoerd in helder kristal met haakjes aan de voor- en achterzijde voor wagons, lengte: 6,4cm. Inclusief originele doos en in goede staat.
Swarovski Containerwagon (215170), uitgevoerd in helder kristal met haakjes aan de voor- en achterzijde voor wagons. Inclusief originele doos en in goede staat, lengte: 4,1cm.
Swarovski Kiepwagon (171233), uitgevoerd in helder kristal met haakjes aan de voor- en achterzijde voor wagons. Inclusief originele doos en in goede staat, lengte: 4,1cm.
Drie Swarovski wagons (Tender 015147, Tankwagon 015151 en Wagon 015150) uitgevoerd in helder kristal met haakjes aan de voor- en achterzijde voor andere wagons. Allen met originele dozen en in goede s...
Kavel met 5 delen Swarovski: 1x Zeester (679350), 1x St. Jacobsschelp (833506), 1x Oester met parel (191692), 1x Tolhoorn schelp (880693) en 1x Chaton (1096758). Allen met originele dozen en in goede ...
Kavel met 6 delen Swarovski: 1x Raamornament bamboe groen (905542), 1x Raamornament aarde bruin (1003284), 1x Raamornament water blauw (905545), 1x Raamornament Arctic flower (1055006), 1x Flower char...
Kavel met 6 delen Swarovski: 1x Pelikaan (171899), 1x Staande kitten (7634), 1x Poesje mini (010011), 1x Egel (013989), 1x eekhoorn (011871) en 1x eendenkuiken (010007). Allen met originele dozen en i...
Swarovski SCS Gekko (905541), gelimiteerde uitgave van groen kristal met zwarte ogen en rode accenten op de kop. Inclusief originele doos en in goede staat
Swarovski baby haai (269236), uitgevoerd helder gefacetteerd lichaam op helder basis van glad kristal 12x5cm. Inclusief originele doos en in goede staat.
Swarovski wolf (207549), uitgevoerd in helder kristal met een gematteerde staart. Inclusief originele doos en in goede staat
Twee delen Swarovksi: 1x Hertje uitgevoerd in helder gefacetteerd kristal met gladde poten en zwarte neus, 1x Kangoeroe met jong in de buidel (181756). Beide met originele dozen en in goede staat.