19e Eeuws Duits historisme modelkastje met snekken, snijwerk en lade. Circa 1880. Afmeting: 59 x 30 x 13 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten spinnekop bijzettafel met geschulpt blad. 19e Eeuw. Afmeting: 73 x 88 x 63 cm. In goede staat.
Hollandse geëboniseerde houten spinnekop tafel met geschulpt blad. 19e Eeuw. Afmeting: 75 x 75 x 95 cm. In goede staat.
Teakhouten rolbureau. Stijl meubel naar oud voorbeeld. Tweede heflt 20e eeuw. Bureau heeft klauwpoten en een uittrekbaar schrijfblad, diverse lades en opbergvakken. Afmeting: 121 x 113 x 66 cm. In goe...
Duitse, 18e - 19e eeuws één-deurs eikenhouten broodspinde op sledepoten met slot en sleutel. Afmeting: 93 x 45 x 83 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollandse eikenhouten Renaissance-stijl linnenpers met twee deuren en lade. Afmeting: 147 x 66 x 43 cm. In goede staat.
Duitse oude/antieke eikenhouten één-deurs spinde op sledevoeten. 18e-19e Eeuw, slot later. Afmeting: 110 x 81 x 46 cm. In goede staat.
Antiek Duits wortelnoten 'Grunderzeit' penant kastje met volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 81 x 83 x 44 cm. In goede staat.
Prachtige antiek vergulde Jugendstil spiegel met florale zweepslag motieven. Circa 1915. Minimale chips. Afmeting: 102 x 56 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afmeting. 99x46x100 cm. In goede staat.
Oude Japanse lakwerk bestekkast met diverse lades en natuurstenen gesneden Geishas in landschap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 36 x 56 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten Renaissance-stijl buffetkast met twee lades en twee deuren. Circa 1800. Afmeting: 99 x 120 x 53 cm. In goede staat.
Zes Duitse eikenhouten neo renaissance stoelen met fratsen. Circa 1900. Afmeting: 110 x 60 x 46 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse, laat Biedermeier, essenhouten commode. Circa 1860. Gerestaureerd, met origineel beslag etc. Afmeting: 86 x 92 x 50 cm. In zeer goede staat.
Duits antiek notenhouten Louis Philippe één-deurs kastje met lade. Met glas in deurtje en geschulpt blad. Circa 1870. Afmeting: 80 x 64 x 41 cm. In redelijke staat.
Antiek eikenhouten wandrek. Gemaakt van gotische boekpanelen. 19e Eeuw en ouder. Afmeting: 151 x 53 x 21 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse iepenhouten Louis Seize stoelen met bloemmedaillons. Afmeting: 93 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw.Afmeting 103x90x52cm.
In zeer goede...
Zeldzame Oosterse houtgestoken siertafel met draak, Foo-hond, grote vogel, koppen etc. . Octagonaal bewerkt blad met ranken decor. 20e Eeuw. (China of Indonesië). Afmeting: 81 x 66 x 64 cm. In goede s...
Twee antieke Jugendstil mahoniehouten nachtkastjes. Circa 1920. Afmeting: 76 x 43 x 38 cm. In zeer goede staat.
Vier-delige Duitse notenhouten 'Grunderzeit' zithoek met drie armleunstoelen en één bank. Circa 1880. Afmeting: 95 x 60 x 65 cm. en 112 x 133 x 66 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuws klein Duits eikenhouten Barok dekenkistje met origineel slot, sleutel en robbelijsten. Afmeting: 53 x 92 x 43 cm. In goede staat.
Antiek wortelnoten schrijfcommode, Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 98 x 110 x 55 cm. In goede staat.
Antieke iepenhouten Engelse Low board met drie lades en twee deurtjes met origineel beslag. Circa: 1920. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 41 x 162 x 43 cm. In goede staat.
Antieke Chinese schrijftafel met panelen en twee lades. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 97 x 55 cm. In zeer goede staat.
Duitse eikenhouten Barok zout-wandkast met datering 1776. Gerestaureerd/of gemaakt van antieke houtdelen. Afmeting: 50 x 22 x 36 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duitse Barok eikenhouten gestoken zout-wandkast met klep en datering 1767. Afmeting: 47 x 30 x 19 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuws Duitse Barok eikenhouten gestoken zout-wandkast met originele polychromie. Anno 1761. Afmeting: 61 x 40 x 32 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuws Duitse Barok eikenhouten gestoken zout-wandkast met schuif en datering 1798. Afmeting: 60 x 42 x 31 cm. In goede staat.
Antieke Engelse tafel met getorste, onderling verbonden poten en twee verlengbladen (oren). Circa 1900. Afmeting: 76 x 110 x 68 cm. 76 x 180 x 68 cm. In goede staat.
Antiek wortelnoten Louis Philippe bijzettafel. Circa 1870. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Handgepolitoerd, en in zéér goede staat. Afmeting: 67 x 52 cm ø. In goede staat.
Antiek Frans notenhouten damesbureau met florale intarsia en vergulde bronzen versieringen. Circa: 1900. Afmeting: 90 x 66 x 43 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten Mechelse stoelen met snijwerk en nieuwe stoffering (leeuwenkoppen). Circa: 1880. Stoel is twee keer gerestaureerd. Afmeting: 96 x 44 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollandse eikenhouten miniatuur kinderkabinet. Afmeting: 68 x 30 x 54 cm. In goede staat.
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten Barok-Louis Quinze kindercommode, dubbelgebogen op klauwpoten met origineel beslag. Afmeting: 40 x 50 x 25 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten schrijftafel met bronzen beslag, in Barok-stijl. Circa: 1900. Afmeting: 73 x 139 x 57 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten theekastje met facetgeslepen glas en parelrand. Kastje heeft afneembaar tablet. Circa 1910. Afmeting: 77 x 68 x 42 cm. In goede staat.
Mahoniehouten voltaire/armleunstoel met blauwe velours stoffering en koper nagels. 19e Eeuw. Afmeting: 100 x 77 x 86 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten 19e eeuwse vier-laden Barok-stijl commode. Blad vervangen. Afmeting: 85 x 51 x 89 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Neo Renaissance flespoottafel met uittrek-lade. Afmeting: 117 x 79 x 85 cm. en 205 x 79 x 85 cm. In zeer goede staat.
Hollandse mahoniehouten Empire secretaire met wit marmeren blad. Circa: 1835. Krimpnaden, verder in goede staat. Afmeting: 157 x 45 x 100 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten stomme knecht. Afmeting: 91 x 90 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahonie houten bonheur met snijwerk en tollen, Afmeting 230x110x50cm. In goede staat
Engelse eikenhouten houtgepinde stoel. 18e Eeuw. Mooie patina. Afmeting: 100 x 53 x 54 cm. In goede staat.
Antiek kersenhouten nachtkastje. Ca. 1900. Afmeting. 79x38x33 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Jugendstil eikenhouten kapstok met spreuk 'Het is beter te verslijten dan te verroesten'. Circa 1915. Afmeting: 54 x 104 x 14 cm. In goede staat.
Oude houtgestoken stoel in Renaissance-stijl met gobelin stoffering. Circa 1900. Afmeting: 120 x 70 x 65 cm. In goede staat.
Hollands antiek mahoniehouten Louis Philoppe penantkast met gebogen front (zijkanten krimpnaad). Circa 1870. Afmeting: 103 x 45 x 100 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands eikenhouten Willem III schrijfbureau. Drie-delig, met drie lades, twee deuren, versieringen + deurtje aan zijkant. Afmeting: 143 x 85 x 79 cm. In goede staat.
Duitse antieke notenhouten fineer 'Gründerzeit' uittrektafel met bolpoten en snekken. Circa 1880. Afmeting: 78 x 75 x 122 cm. en 78 x 75 x 222 cm. In redelijk/goede staat.
Franse bijzettafel met diverse houtsoorten, intarsia, bronzen beslag en lade. Gecontourneerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten Queen Anne wandtafel met twee lades. Circa: 1910. Afmeting: 80 x 100 x 40 cm. In zeer goede staat.
Engelse mahoniehouten schrijftafel met twee lades. 19e Eeuw. Afmeting: 75 x 103 x 58 cm. In goede staat.
Antiek Bretonse (?) bijzettafel met negen 19e eeuwse mangaan-kleurige tegels met florale decor. Afmeting: 74 x 43 x 44 cm. In goede staat.
Gestoffeerde Franse armleunstoel met mooie stoffering en originele witte lacque polychromie. Begin 20e eeuw. Afmeting: 100 x 64 x 74 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse stoel met familiewapen en florale intarsia. Afmeting: 88 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Duitse 'Ohrbacken-sessel' met verstelbare rugleuning en goede stoffering. Afmeting: 115 x 74 x 82 cm. In goede staat.
Oude houten schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afm. 180 cm. In goede staat.
Antieke theetafel, 19e eeuw. Met uitschuifbare bladen en wortelnoten blad met vogel intarsia (krimpnaad). Afmeting: 74 x 53 x 74 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse eikenhouten 'Gründerzeit' drie-laden commode met halve zuilen en origineel beslag. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 90 x 94 x 51 cm. In zeer goede staat.
Vier 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met goede stoffering. Circa: 1870. Afmeting: 87 x 53 x 45 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten tilt-top bijzettafel 19e eeuws recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, Afmeting . 72x76x56cm In goede staat.
Antiek kersenhouten hangkastje, ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 43 cm. In zeer goede staat.
Mahoniehouten biedermeier naaitafel 19e eeuws, Wortelnoten met medaillon intarsia, beschadigingen fineer, Afmeting 77x64x48cm. In redelijke staat
Italiaanse notenhouten eethoek, uittrektafel met vier stoelen, stijlmeubels. Tweede helft 20e eeuw ) met mooie Biedermeier-stijl stoffering. Afmeting. 75x110x170 cm., 75x110x220 cm. en 106x50x46 cm. ...
Teakhouten barok vitrinekast met twee glazen deuren. Zijkanten zijn ook met glas. met lades en staand op klauwpoten, 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. . Afmeting. 170x100x50 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Biedermeier secretaire met benen beslag, compleet met sleutels. Circa 1860. Afmeting: 153 x 101 x 45 cm. In zeer goede staat.
Grenenhouten Louis Philippe secretaire, 19e eeuw. (blad zit los). Afmeting: 114 x 50 x 120 cm. In goede staat.
Zwarte, 19e eeuw, Louis Philippe etagere op koperen wielen. Circa: 1870. Afmeting: 133 x 48 x 30 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur vitrine opzet, omstreeks 1860, Afmeting 190x112x50cm. Krimpnaden zijkant verder in goede staat
Kersenhouten buffetkast met geslepen glas. Kwaliteits stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 198x117x55 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans notenhouten bijzettafel met lade en bruin marmeren blad. Afmeting: 77 x 63 x 47 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse notenhouten theetafel met lade en schuif en zijkanten. 20e Eeuw. Barok-stijl. Afmeting: 67 x 82 x 53 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten pathefoon met bakelieten platen en twee speelarmen. Circa 1920. Afmeting: 100 x 45 x 52 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten hoek-vitrine kast. 19e Eeuw. Afmeting: 115 x 74 x 42 cm. In goede staat.
Duitse 18e eeuws eikenhouten wandkast voor borden 'Teller regal'. Afmeting: 80 x 32 x 107 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse Barok-stijl wortelnoten porseleinkast . Tweede helft 20e eeuw. (nieuwprijs was Fl. 5.000,- gulden). Afmeting: 200 x 130 x 40 cm. In zeer goede staat.
Antieke verzamelaarskast met zes lades en vakjesverdeling. Circa 1920. Afmeting: 46 x 39 x 38 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuw mahoniehouten nachtkastje met jalouzie-deuren en uitschuifbaar voor nachtpot. Afmeting: 65 x 40 x 53 cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse mahoniehouten speeltafel met 4-spant snijwerk poot en groen leder. Afmeting: 75 x 83 x 85 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollandse eikenhouten Empire vier-laden commode. Afmeting: 47 x 107 x 97 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten chaise lounge in Louis Seize-stijl met goede lichtblauwe stoffering en kopernagels. Afmeting: 84 x 191 x 66 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten empire naaitafel met wolhouder en vakverdeling. (Fineer schade aan blad). Afmeting: 72 x 50 x 39 cm. In redelijke staat.
Jugendstil hangkastje met twee deurtjes en twee lades en schappen. Circa 1915. Afmeting: 73 x 60 x 15 cm. In goede staat.
Groot oud Chinees lakwerk kamerscherm met goud decor en waterpartij met watervogels. 20e Eeuw. Afmeting: 184 x 160 cm. In redelijk/goede staat.
Louis Quinze-stijl wortelnoten vitrine opzetkast met vier lades en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 235 x 142 x 45 cm. In goede staat.
Marmeren bijzettafel met bronzen gebogen poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 x 60 x 37 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten bijzettafel met etage. Tafel is voorzien van vijftien mangaan-kleurige landschapstegels. Eén tegel heeft scheur. Afmeting: 74 x 72 x 48 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse eikenhouten Barok kist met smeedijzeren beslag, origineel slot en sleutel. Afmeting: 93 x 143 x 73 cm. In zeer goede staat.
Oude houtgestoken Indonesische kamferkist met rondom snijwerk van wildvoorstelling. Circa 1940. Fijn gestoken, mooie kwaliteit. Afmeting: 61 x 101 x 54 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl secretaire met bronzen beslag, bandintarsia en klauwpoten. Minimale beschadigingen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 90 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse Willem III notenhouten scheerspiegel met lade. Circa: 1870. Afmeting: 173 x 43 x 43 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten klaptafel met twee lades en etage. (lichtschade). Afmeting: 77 x 52 x 48 cm. en 77 x 97 x 48 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten smalle wandtafel. Lang model. 19e Eeuw. Afmeting: 69 x 38 x 84 cm. In goede staat.
Antieke ovale halspiegel met geslepen glas. Circa: 1900. Afmeting: 84 x 63 cm. In goede staat.
Tilt top tafel, 19e eeuw. Met chinoiserie beschildering, kraanvogels in landschap. Gecontourneerd blad (lichte randschade). Afmeting: 73 x 54 x 54 cm. In goede staat.