Twee grote antieke Chinees porseleinen dekselvazen met figuren en florale decors. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 26 cm ø. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen dekselpotten met figuren en fruit decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 34 x 20 cm ø. In goede staat.
Duits handbeschilderd 'Rosenthal' porseleinen presenteerblad met figuren decor. 20e Eeuw. 'Handgemalt monogram A.H'. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Grote Duitse 'Meissen' porseleinen hengselvaas met slangen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee delen Frans porselein. Eén maal bonbonniere. Eerste helft 20e eeuw. Handbeschilderd en gesigneerd 'R. Dernan'. Met landschappen en figuren decor. Eén electrische lamp. Tweede helft 20e eeuw. Gesi...
Oude Duitse Dresden porseleinen wandspiegel met putti en rozen opgewerkt. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chips bij bloem. Afmeting: 60 x 38 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Duits 'Meissen' porseleinen veulen. Gemerkt 'Weiss A. 1237.59'. Afmeting: 15 x 19 x 7 cm. In goede staat.
Twee grote lampen, Duits porselein handbeschilderd en gesigneered Sitzendorf, met porseleinen schermen met opgelegde bloemen, 20e eeuw. 55x35cm. In goede staat, minimale beschadigingen mogelijk.
Zeldzaam antiek Duits Meissen porseleinen mosterdpotje met florale decors en insecten. Uit de Marcolini periode, eind 18e eeuw. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Fraureuth porseleinen tafellamp. Drie-lichts, met landschap en vogel in bloesemtak voorstelling. (losse porseleinen lampenvoet beschadigd). Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staa...
Grote antieke Duitse keramieken figuur, circa 1910. Vrouw en man met gitaar (bij vrouw, hals gerestaureerd). Afmeting: 33 x 22 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse wit porseleinen urn-vaas met hengsels. Circa: 1800. Onduidelijk gemonogrammeerd. Haarscheur basis + chips. Afmeting: 41 x 30 cm ø. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Duitse porseleinen figuren. Eén maal 'Hoechst' of 'Passau'. Circa 1800. 'Meisje met fruitmand', gelijmd. Eén maal ongemerkt, twee maal gelijmd. Afmeting: 11,5 - 12 cm. In matig/r...
Twee handbeschilderde Duitse 'Schierholz' porseleinen tafelstukken met musicerende putti, goud en landschappen decor en opgewerkte rozen. Eén armpje gelijmd. Afmeting: 24 x 24 cm ø en 25 x 25 cm ø. In...
Twee antieke Meissen porseleinen bonbon-schalen met druivenranken en fruit decors. Grotere heeft randschade. Circa 1900. Afmeting: 22 - 25,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee antiek rose-witte barokke Meissen porseleinen kandelaren met figuren, fruit en bloemen decor. Circa: 1800. Eén kandelaar arm gelijmd, bij vrouw rechts enkele chips mogelijk. Afmeting: circa 49 x ...
Duitse 'Meissen' porseleinen bonbonniere op hoge voet. Met Zwiebelmuster decor. Circa 1930. Afmeting: 23 x 22,5 cm ø. In goede staat.
Groot lot antiek Duits porseleinen serviesgoed. Gemerkt met 'H' in ruit. Bestaande uit onder andere: Drie schalen, theepot (tuit gerestaureerd), twee melkkannetjes, suikerpot, negen borden, comfoor, b...
Drie delen 'Meissen' porselein. Duitsland, decor 'Zwiebelmuster'. 20e Eeuw. Bestaande uit: Treef, schaal, hengselschaal van opengewerkt porselein. Afmeting: 19 -29 cm. In goede staat.
Verguld Duits Rosenthal porseleinen sierbord met harp-spelende dame. Midden 20e eeuw. Afmeting: ø 25,5 cm. In goede staat.
Zes voor-oorlogse porseleinen kop en schotels met figuren en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Onbekend gemerkt. Afmeting: 7 x 16,5 cm ø. In goede staat.
Grote gesigneerde keramieken Jugendstil vaas. Circa 1910. Gesigneerd 'K. Philipp'. Vaas heeft glanzende figuur, dame heeft matte glazuur. Toegeschreven aan Karl Philipp, 1872 - 1949. Basis heeft chip....
Acht Duitse handbeschilderde 'K.P.M.' borden met gecontourneerde omranding, figuren en goud decors. 'Handmalerei Swetlana Wladislan 1995'. Afmeting: ø 20,5 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke Duitse handbeschilderde 'K.P.M' porseleinen schalen met florale, vlinders en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke Duitse 'K.P.M' porseleinen handbeschilderde vaasjes met florale en goud decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 9 cm ø. In goede staat.
Vier oude Duitse porseleinen figuren, 20e eeuw. 1x Handbeschilderd Sitzendorf pegasus, 3x handbeschilderde dresden figuren. Afmeting 20-25cm Cond.: Goed
Duits 'Fürstenberg' porseleinen ontbijtservies, decor 'Galerie'. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee theekannen, zes suikerpotten, zes melkkannen, zestien kop + schotels, twintig ontbijtborden. Minimale chi...
Oud 'Röhrstrand' serviesgoed. 14 Delig. Met decor 'East Indies', Zweden. Onder andere: twee botervloten, drie schalen en negen borden. Afmeting: 15 - 22 cm. In goede staat.
Duitse 'Dresden' porseleinen figuur. '18e Eeuwse dame met musket'. Gesigneerd 'Ritze'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Duitse 'Dresden' porseleinen figuur. '18e Eeuwse edelman met geweer'. Gesigneerd 'Scheurig'. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Groot Duits 'Meissen' porselein figuur. 'Dame met bloem'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Zwerver' (?) 20e Eeuw. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Duitse 'Dresden' porselein musicerende aap. 'Handgemalt A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Vier Duitse handbeschilderde 'Sitzendorf' porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H'. 'Afrika, Europa, Amerika, Asiën'. In Jugendstil-kleuren. 20e Eeuw. Bij één figuur vingers licht beschadigd. Afmeting: 1...
Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figurengroep. Handbeschilderd onder glazuur. Met Jugengstil kleuren. 'Die drei partzen'. Hals mogelijk gerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 17 x 18 cm. In redelijk/...
Grote Duitse handbeschilderde 'Dresden' porselein figuur. 'Harlekijn'. 'Handgemalt A.H.' In Jugendstil-kleuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Oude Duitse 'Schierholz' porselein figurengroep met mand. 20e Eeuw. Handbeschilderd met opgewerkte bloemen, putti en goud decor. Minimale chip. Afmeting: H. 22 x 25 x 19 cm. In goede staat.
Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figurengroep. Handbeschilderd Sweta. 'Arabische jongen met tulband en stijgerend paard'. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 29 x 18 cm. In goede staat.
Groot Duits Meissen porseleinen wandbord met draakdecor. Circa 1950. Afmeting: ø 30,7 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse 'Napels' porseleinen figurengroep. 'Jongen en meisje met rozen'. Gesigneerd 'H. Lenegetti' (?). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 32 x 23 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse majolica haan. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 43 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Duits porseleinen figuur 'De drie gratiën'. Sitzendorf, Thüringen. Figuur is handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Meissen porseleinen figuur. 'Knauff'. 'Cavalerist te paard'. Circa 1900. Restauraties. Afmeting: 28 x 23 x 10 cm. In matige staat.
Groot antiek Weense 'Goldscheider' keramieken windhond. Met signatuur 'Latour' + nummers, letters etc. Voorste twee poten gelijmd. Afmeting: 26 x 48 x 11 cm. In redelijke staat.
Twee oude Duitse 'Dresden' porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14,5 x 15 x 9 cm. In goede staat.
Twee antiek Weense 'Friedrich Goldscheider' figuren. 1845 - 1897. Eén maal Loreingl ? Eén maal Daroma. Beide beschadigd en gelijmd. Afmeting: 15 - 16 cm. In matige staat.
Groot antiek Weens keramieken 'Friedrich Goldscheider' figuur. 'Dame met roze jurk'. Titel: 'La tour'. 1895 - 1897. Hoofd + voet gelijmd, rok heeft chip en basement heeft bakfout. Afmeting: 47 cm. In...
Groote antiek Weens keramieken Friedricht Goldscheider figuur met glanzende glazuur. Titel 'Labor', 1895 - 1897. Basis heeft chip, twee vingers beschadigd en haarscheuren in buste. Afmeting: 48 cm. I...
Groot antiek Weense 'Goldscheider' keramieken ijsbeer. Met signatuur 'Ulrich' + genummerd. Eén achterste poot haarscheur + chips basement. Afmeting: 30 x 30 x 15 cm. In redelijke staat.
Oude Weense 'Augarten' porseleinen figuur. 'Dame in jachttenue en jachthond'. Haarlijn in schoen. Afmeting: 15 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal porselein, 20e eeuw. Eén maal Hollohaza, Hungary, 'knielende dame'. Eén maal Aquincia, Budapest 'naakte dame'. Eén maal Hollohaza, Hungary 'danseres'. Eén maal bloemenmand, Frankrijk. Deposé...
Zeer grote Duitse 'Dresden' porseleinen figuur. 'Der Alte Fritz Augustus Rex'. 20e Eeuw. Gesigneerd 'Schadon'. Rechter schouder bakfout bijgewerkt + stok mist. Afmeting: 77 x 33 cm ø. In redelijke sta...
Stel prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met fijn geschilderde florale decors, rondom gelobt en goud decor. Eén vaas gaaf. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: 39,5 x 19 cm ø. In...
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels met florale en goud decors. Afmeting: 46 cm ø. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels. Eén maal met gecontourneerde omranding en goud/bamboe decors. Eén maal met landschap en florale decors in coulissen. Afmeting: ø 36,5 cm. en ø 36 ...
Twee 19e eeuwse blauw-witte Japans porseleinen kraagvazen met florale decors. Afmeting: 31 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met floraele decors. Afmeting: 26,5 x 15 cm ø. In goede staat.
Mooie grote 19e eeuwse Imari porseleinen octagonale dekselvaas met florale-,, paradijsvogels- en vlinder decors. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Vier 19e Eeuwse Imari porseleinen borden met geschulpte omrandingen. Groot bord gaaf. Twee lichte randschades bij twee kleinere borden. Afmeting: 21,5 cm ø + 31,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie Imari porseleinen vazen met florale decors. 19e Eeuw. Eén kleinere vaas heeft haarscheur. Afmeting: 24,5 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtig fijn gedecoreerde Japanse Satsuma vaas van hoge kwaliteit. Gemerkt. Vaas heeft decor met figuren in bergen en is opgewerkt met goud decor. Gelijmd. Afmeting: 37 x 17 cm ø. In matige staat.
Drie maal 19e eeuws Japans porselein. Eén maal vaas met figuren en goud decors. Eén maal hectagonale Imari dekselvaas, kopje kip gelijmd + chip. Eén maal Imari flacon in vergulde messing houder. Afmet...
Zeer grote antieke Japanse Imari porseleinen vaas met figuren, vogels, landschappen en florale decors. Circa: 1880. Afmeting: 79 x 36 cm ø. In goede staat.
Twee antiek (gemerkte) Japanse Imari porseleinen sierborden met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: ø 25 cm.
Antiek Hollands polychrome 12-pas tegeltableau met landschap/boerderij decor. Circa: 1920. 'De bouwman wacht van is Heeren hand veel milden zegen op het land'. Afmeting: 39,5 x 53 cm. In goede staat.
Lot van dertien antieke wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Mangaan, floraal, Terphuizen (zeldzaam), 18e eeuw etc. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e-18e eeuwse vier-pas tegeltableau's in eikenhouten lijsten. Restauraties. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek 20-pas tegeltableau met tekst Greetsiel. Voorzien van Hollands landschap met windmolens en boot met figuren in rivier (craquelé). Afmeting: 69 x 52 cm. In goede staat.
Grote Duitse polychrome keramieken plaquette. Circa 1910. Plaquette heeft voorstelling van musicerende kinderen in landschap. Restauraties aan rand. Afmeting: 48 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws 20-pas Delfts tegeltableau met voorstelling van stijgerend paard. Restauraties en haarscheuren. Afmeting: 39,5 x 51,5 cm. In redelijke staat.
Antiek 6-pas tegeltableau met poezen. Circa 1900. Beschadigd. Afmeting: 39 x 26 cm. In matige staat.
Lot van 24 stuks antieke wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Veel religieus, met figuren. Beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 20 stuks 18e -19e eeuwse tegels met figuren decors. Onder andere: Spelende figuren, Amor, etc.. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 26 stuks antieke wandtegels met kustplaatsen. Mangaan kleurig, 18e - 19e eeuw. Beschadigingen. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Tien antieke Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Met onder andere diverse voorstellingen floraal etc. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.
Antiek 4-pas tegeltableau, 'Vogelkooi'. 18e - 19e Eeuw. Voegen bijgeschilderd. Afmeting: 25 x 25 cm. In goede staat.
Delfts 12-pas tegeltableau naar Ruisdael, in eiken lijst. Monogram D.P. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws steengoed met lichtbruin glazuur. Eén grote melkkan, één kleinere kruik, één grote kruik. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 24 - 45 cm. In goede staat.
Vier maal 19e eeuws steengoed. Eén maal grote kruik (haarlijn), één maal pan, één maal oorschaal, één maal kan met oor. (minimale chips) Afmeting: 15 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse terracotta blauw-groen geglazuurde olielamp. (paar minimale chips). Afmeting: 33 x 21 cm ø. In goede staat.
Drie 19e eeuwse steengoed kruiken met bruine glazuur. Eén bovenrand beschadigd. Afmeting: 39 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude/antieke Delftse polychrome beschilderde tabakspotten. Gemerkt 'De Klaauw', maar vermoedelijk rond 1900. Afmeting: 38 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee maal oud aardewerk/porselein. Eén maal Royal Copenhagen vaas met landschapdecor L.P. Eén maal keramieken presenteerblad, circa 1900. Witteburg, decor Marble. Afmeting: 15 - 37 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Duitse kauwtabak steengoed dekselpot. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 16 cm ø. In goede staat.
Drie maal 16e - 17e eeuws terrracotta aardewerk. Twee Renaissance pullen met medaillons, waarvan één gedateerd 1589. Eén kleine duimkan met reliëfs. Minimale chips. Afmeting: 7,5 - 15 cm. In goede sta...
Reuzen 'Westerwald' keramieken Renaissance kruik. 19e Eeuw. Basis gelijmd. Afmeting: 80 x 37 x 30 cm. In matige staat.
Groot porseleinen stijgerend paard in Barok-stijl beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 43 x 13 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Frans/Italiaans 'Fayence', 18e - 19e eeuw. Eén diepe schaal met polychrome landschaps decor, beschadigd. Eén gecontourneerd bord met polychrome florale decor, gemerkt. Eén Italiaanse...
Twee antieke Duitse 'Fayence' klepkannen. Circa 1900 - 1920. Eén met '835' zilveren deksel (chip basement). Eén met tinnen deksel. Afmeting: 29 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen antiek Hollands aardewerk. Circa 1900. Twee knobbelvazen met Delfts decor, chinoiserie. Eén Hollandse platelen bloempot met florale decor. Circa 1940. Afmeting: 31 x 13 cm ø en 18,5 x 21 cm...
Grote Chinees porseleinen dekselvaas met rondom figuren en vleermuizen decor. Eerste helft 20e eeuw. Gemerkt. Afmeting: 33 x 19 cm ø. In goede staat.
Vijf zeldzame oude/antieke Chinese eierschaal porseleinen kommen met draken en florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Set met gecontourneerde omranding. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
Vier oude blauwe Chinese celadon porseleinen borden met florale decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 19 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse sets van zes porseleinen soeplepels met floraal, vlinders en goud decor. Gemerkt. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Zes oude Chinese celadon dekselpotten + vazen. 20e Eeuw. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 - 18,5 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Eerste helft 20e eeuw. Eén olielamp. Twee gemberpotten met florale decors + tekens. Afmeting: 23 -25 cm. In goede staat.