Duitse 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Handmalerei Sweta Scaramuze'. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen hockers met figuren en florale decor. Deels opengewerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 32 cm ø. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met florale decors, vogels en teksten. Gemerkt. Afmeting: circa 12 x 13 cm ø. In goede staat.
Een stel 19e eeuw, Brusselse vazen met handbeschilderd floraal-, figuren- en goud decors. Eén vaas, twee stukken bij basement gelijmd. Afmeting: 35,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Duitse Dresden porseleinen wandspiegel met putti en rozen opgewerkt. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chips bij bloem. Afmeting: 60 x 38 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Tien delen oud/antiek Duits 'Meissen' Zwiebelmuster porseleinen serviesgoed. Bestaande uit: Botervloot, bonbonschaal (chip), zes ontbijtborden, twee schalen. Afmeting: 21,5 x 35 cm. In redelijk/goede ...
Zeer grote 18e eeuwse Italiaanse Renaissance 'Fayence' sierschotel met putti en fabelwezens. Schotel is gelijmd. Afmeting: ø 50 cm. In redelijke staat.
Vier antiek Chinees porseleinen kop en schotels met florale decors. Circa 1800. Eén schotel haarlijn, één kopje randschade. Afmeting: 6 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot divers Duits K.P.M. serviesgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: vijf schalen, negen ontbijtborden, zeven grote borden. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 19 - 34 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws Chinees porselein. Twee vier-delige stapeldoosjes met Foo honden. Twee zalfdoosjes met Foo honden. Afmeting: 10 x 8,3 cm ø. + 5 x 7 cm ø. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen dekselpotten met figuren en fruit decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 34 x 20 cm ø. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse wit porseleinen urn-vaas met hengsels. Circa: 1800. Onduidelijk gemonogrammeerd. Haarscheur basis + chips. Afmeting: 41 x 30 cm ø. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse blauw-witte Japans porseleinen kraagvazen met florale decors. Afmeting: 31 x 12 cm ø. In goede staat.
Prachtig fijn gedecoreerde Japanse Satsuma vaas van hoge kwaliteit. Gemerkt. Vaas heeft decor met figuren in bergen en is opgewerkt met goud decor. Gelijmd. Afmeting: 37 x 17 cm ø. In matige staat.
Tien antieke Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Met onder andere diverse voorstellingen floraal etc. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse antiek Chinees porseleinen gemberpotten met florale decor. Afmeting: 22 x 19 cm ø. + 21 x 17 cm ø. In goede staat.
Drie delen antiek Gouda plateel. Eén maal kelkvormige vaas, 'Zenith Gouda' (Brunet). Eén maal miniatuurvaasje (Karona Gouda). Eén maal polychrome schotel (Pomona Gouda). Initialen 'M.G. M.V.' Afmetin...
Twee Chinees porseleinen borden met florale decor. 18e Eeuw. Eén bord minimale randschilfers. Afmeting: 23,7 cm ø. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen 'Familie Verte' borden met bamboe en teksten decors ø 16cm.. Gemerkt. In goede staat.
Groot Duits terracotta geglazuurd figuur. 'Dame met kruik'. Tweede helft 20e eeuw. Gesigneerd 'M.H.C.'. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek Delfts keramiek. Eén maal polychrome dekselpot 'Porseleyne Fles'. Eén maal 'Porseleyne Fles' gecontourneerde schaal met florale decors. Eén maal witte 'Porseleyne Fles' gelobde s...
Vijf-delig Delfts kaststel met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 26 - 37 cm. In goede staat.
Grote antieke terracotta dekseldoos met jachtvoorstelling. Onder andere versierd met hond, wapentas, geweer en wildzwijn op deksel. Dekseldoos heeft chips. Afmeting: 22 x 26 x 20 cm. In redelijke staa...
Duitse porseleinen handbeschilderde 'Fürstenberg' figuur. 'Vrouw bij tafel en stoel kijkt in haar nachtjapon'. Afmeting: 9,5 x 7 x 8,5 cm. In goede staat.
Duits 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Chique dame'. 'Handgemalt S.S.' 20e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Duits 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Harlekijn'. 'Handbemalt S.S'. 20e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Fürstenberg porseleinen servies met chinoiserie florale decors en opgewerkte rozen. Circa: 1950. Bestaande uit: Theepot, zes kop+schotels, suikerpot, melkkan, twaalf petit four schaaltjes. Minimale ch...
Grote antieke Duitse majolica tegel in eikenhouten omlijsting. 'Trompeter von Säckingen'. Lichte randschade. Afmeting: 51 x 41 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote Chinees porseleinen bloempotten met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 - 40 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Duits porseleinen opengewerkte handbeschilderde manden met figuren, florale en goud decors. Twee maal 'K.P.M'. Eén keer 'Stadt Meissen'. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 27 cm. In goede sta...
Twee antieke Chinees porseleinen celadon vazen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 7 -16 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig 'Petrus Regout Maastricht' kaststel met florale decor. Circa: 1900. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuws Japans porseleinen sierschotel met vulkaan en paradijsvogels decor. Afmeting: 4,5 x 39,5 cm ø. In goede staat.
Drie maal 18e -19e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met florale en paradijsvogel decors. Minimale randglazuur chips. Afmeting: 5 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Oud/antiek Duits 'Meissen' Zwiebelmuster serviesgoed. Bestaande uit: Vier kop en schotels, drie losse schotels, vier eierdoppen. Eén chip aan chocoladekom. Afmeting: 7 - 16 cm. In redelijk/goede staat...
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen kom met florale en goud decor. Afmeting: 7,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Oude Weense 'Augarten' porseleinen figuur. 'Dame in jachttenue en jachthond'. Haarlijn in schoen. Afmeting: 15 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal 19e eeuws Japans porselein. Eén maal vaas met figuren en goud decors. Eén maal hectagonale Imari dekselvaas, kopje kip gelijmd + chip. Eén maal Imari flacon in vergulde messing houder. Afmet...
Zes maal 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere: Vier kopjes, circa 1800, minimale chips. Eén 'Familie Verte' dekselvaas, chips deksel. Eén miniatuurvaas, keizerlijk geel met florale decors, chip. ...
Zes oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale en figuren decors. 20e Eeuw. Drie sets van twee potten. Afmeting: circa 13 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen dekselpot met figuren optocht en vleermuizen decor + houtgestoken basement. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 21 cm ø. In goede staat.
Vijf oude Duitse 'Dresden' porseleinen figuren. 20e Eeuw. Twee maal Oosterse musikant, instrument beschadigd. Eén maal man met Barok kleding + hoed, chip. Eén man met koffiekan, kopje kapot. Vrouw met...
Drie 18e - 19e eeuwse tegeltableau's in houten lijsten. Licht randschades. Afmeting: 40 - 67 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven oude Franse porseleinen dekseldoosjes. 20 Eeuw. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen penseelvazen. Eén maal rond met bloesemtak, vogel en tekst decor. Circa: 1900. Gemerkt. Eén maal hectagonaal, met floraal en fruit decor. Tweede helft 20e e...
Acht antieke keramieken geglazuurde Jugendstil tegels met florale decors. Circa 1915. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Vier oude Duitse porseleinen figuren, 20e eeuw. 1x Handbeschilderd Sitzendorf pegasus, 3x handbeschilderde dresden figuren. Afmeting 20-25cm Cond.: Goed
Twee antiek (gemerkte) Japanse Imari porseleinen sierborden met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: ø 25 cm.
Twaalf oude/antiek Chinees bewerkte diverse inktstenen in doos. 20e Eeuw. Stenen hebben aan een zijde tekst, andere zijde voorstelling. Afmeting: 18 x 28 x 2 cm. In goede staat.
Dertien stuks bisquit porseleinen poezen figuren. Gemerkt H.K. 20 Eeuw. Afmeting: 4 - 18 cm. In goede staat.
Drie grote antieke polygromen keramieken schotels, 18e-19e eeuw, 1x Delfs gemerkt APK met chip, 1x Delfs gemerkt UE ca 1900 Goed en 1x 18e eeuwse Fayence, bloem deels gerestaureerd. Cond. Redelijk. ø ...
Drie grote antieke Duitse porseleinen theepotten. Circa 1900. Gemerkt. Eén tuit beschadigd + paar minimale chips. Afmeting 30 - 35 cm. In redelijke staat.
Vijf Chinese porseleinen dekselpotten. 20e Eeuw. Twee gemberpotten en drie dekselpotten. Gemerkt. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.
Vier oude Duitse dresden porseleinen figuren, Reservist Fehi. 20e Eeuw. handbeschilderd door A.H.Aarst. Een hand afgebroken verder goed. 16-21 cm. Cond.:Redelijk/ Goed
Oude Chinees porseleinen trekpot met Familie Verte landschap en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 x 19 x 11,5 cm. In goede staat.
Lot met diverse 19e eeuwse wandtegels, hoofdzakelijk mangaan-kleurig, vaas decor. Meest beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In matig/redelijke staat.
Lot met antiek 'Meissen' porseleinen messen. Circa: 1900. Sommige delen haarscheur of beschadiging. Afmeting: 17,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen borden met kleurrijke faunale en florale decors. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 22 - 31 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse celadon figuur met waterbak. 20e Eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Drie delen 'Meissen' porselein. Duitsland, decor 'Zwiebelmuster'. 20e Eeuw. Bestaande uit: Treef, schaal, hengselschaal van opengewerkt porselein. Afmeting: 19 -29 cm. In goede staat.
Grote Franse-Parijse porseleinen vaas, 19e eeuw, met handbeschilderd floraal- en goud decor. (oude haarlijn) Afmeting: 38 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 19e Eeuwse Imari porseleinen borden met geschulpte omrandingen. Groot bord gaaf. Twee lichte randschades bij twee kleinere borden. Afmeting: 21,5 cm ø + 31,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Duitse 'Fayence' klepkannen. Circa 1900 - 1920. Eén met '835' zilveren deksel (chip basement). Eén met tinnen deksel. Afmeting: 29 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale decor. Circa: 1900. Afmeting: 19 x 18 cm ø. In goede staat.
Vier delen oud/antiek Chinees porselein. Eén maal Samson kop en schotel, 18e eeuw. Eén maal Imari kop en schotel, 19e eeuw (Japan). Eén maal capucijner kop en schotel, circa 1800. Eén maal vaas met dr...
19e - 20e Eeuws Delfts tegeltableau, 6-pas met kat in landschap. Afmeting: 27 x 41 cm. In goede staat.
18e -19e Eeuws Delfts porseleinen tegeltableau met tweemaster, schoener en witjes. Eén tegel gelijmd + chips. Afmeting: 52 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Modern keramieken kunstobject met tulp en groen/blauwe en rode glazuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 16 x 9 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen 'Familie Verte' vazen met florale en vlinder decor. Gemerkt. Eén chip kraag. Afmeting: 31,5 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zes oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 9 cm ø. In goede staat.
Zes oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 9 cm ø. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen gemberpotten. 20e Eeuw. Onder andere: 'Familie Verte' en 'Kantonees'. Afmeting: 11 -13 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten met tekens + florale decor. 19e - 20e Eeuw. Beide potten hebben chips. Afmeting: 23 x 17 cm ø. In redelijke staat.
Drie antieke Chinees porseleinen trekpotjes 'Familie Verte' en één gemerkte Chinees porseleinen schaal. Afmeting: circa 14 x 12 x 9 cm. en 5 x 15,2 cm ø. In goede staat.
Drie delig Duits 'Meissen' porseleinen kop en schotel set met goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 13 cm ø. In goede staat.
Oud 6-pas tegeltableau met bloemvaas voorstelling in eikenhouten lijst. 20e Eeuw. Afmeting: 41 x 24 cm. In goede staat.
Franse porseleinen dekselpot met figuren decor en messing montuur. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 x 12 cm ø. In goede staat.
Grote Duitse witte 'Dresden' porseleinen haan. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 40 x 12 cm. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen vaasjes. Circa: 1900 en later. Eén dekselvaas met draken decor. Gemerkt. Circa: 1900. Deksel beschadigd, chip deksel. Twee vaasjes met florale decor. 20e Eeuw. Goed. Afme...
Zes stuks 18e eeuws Chinees Imari porseleinen schotels met florale decors, capucijner. Afmeting: 9,2 cm ø. In goede staat.
Grote Imari porseleinen sierschotel met floraal-, landschap- en goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: ø 31 cm. Bord is vakkundig gerestaureerd.
Lot van dertien antieke wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Mangaan, floraal, Terphuizen (zeldzaam), 18e eeuw etc. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen antiek Hollands aardewerk. Circa 1900. Twee knobbelvazen met Delfts decor, chinoiserie. Eén Hollandse platelen bloempot met florale decor. Circa 1940. Afmeting: 31 x 13 cm ø en 18,5 x 21 cm...
Grote oude Italiaanse majolica vaas in Renaissance-stijl met 925 Sterling zilveren bovenrand. 'Majolica Deruta'. 20e Eeuw. Afmeting: 44,5 x 18 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Delfts blauwe keramieken vazen met florale en scheepvaart decor. Circa 1900. Afmeting: 25 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Grote Duitse keramieken kat en hond. 20e Eeuw. Eén maal porseleinen kat met glazen ogen, gemerkt 'N' met kroon. Eén maal keramieken herdershond, genummerd. Circa: 1930. Pootje gelijmd. Afmeting: 22 - ...
Drie maal Delfts aardewerk. Circa: 1915. Eén maal Jugendstil vaas. Twee maal Jugendstil schenkkan met zeilschepen decor. Eén hengsel gelijmd. Afmeting: 26 x 15 cm. en 22 x 14 cm. In redelijk/goede sta...
Vier oude Chinees porseleinen penseelvazen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: circa 30 x 14 cm ø. In goede staat.
Vier maal Hollandse wandtegel met fruitschalen decor. 17e Eeuw. (restauraties). Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Grote Italiaanse majolica haan. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 43 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Duits aardewerk. Drie maal geglazuurde borden. Eén maal schenkkan Jugendstil. Eentje voorzien van de spreuk: 'Drei Hasen und der Ohren drei und hat doch jeder seine zwei'. Afmeting: ...
Antieke Villeroy & Boch bloempot met florale decor. Circa 1900. Afmeting: 20 x 34 x 25 cm. In goede staat.
Klein Chinees porseleinen flacon met zilveren sluiting. 18e-19e eeuws. Bodemrand chip. Afmeting: 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen voorraad dekselpotten met tekens en florale decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 19 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen opiumpijpen met messing monturen. 20e Eeuw. Eén maal met Foo honden decor. Eén maal met Geisha decor. Afmeting: 26 - 30 cm. In goede staat.
Drie sets oude Chinees porseleinen borden met florale decors. Onder andere Kantonees. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: ø 20 - 22,5 cm. In goede staat.