Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

34. Oktoberveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Oktober 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Hollandse meesterdegen.
Ergebnis: 230 EUR

Antieke Hollandse meesterdegen door 'J.P. Mol - Breda'. Model 1896. Messing met hoornen heft, met leeuwenkop en wapenschild. Lichte oxydatie. Afmeting: 98,5 cm. In goede staat.

Marine officiers sabel
Ergebnis: 425 EUR

Antiek vergulde marine officiers sabel met ivoren heft. Model 1843. Op zijde van kling onduidelijk gemerkt. In mooie staat, lichte oxydatie lemet. Afmeting: 87 cm. In goede staat.

Duitse (ceremoniële) vergulde degen.
Ergebnis: 300 EUR

Duitse vergulde degen met parelmoer belijnde heft en gegraveerde lemet. 'F.F. Hörster, Solingen'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 100,5 cm. In zeer goede staat.

Serie Armamentaria 1-10
Ergebnis: 60 EUR

Serie Armamentaria 1 t/m 10, jaarboeken legermuseum can 1966 t/m 2006.

Het Koninkrijk der Nederlanden in WO II
Ergebnis: 45 EUR

Serie boeken: "Het koninkrijk de Nederlanden en de tweede wereldoorlog", schrijver Dr. L. de Jong.

Boeken: "Bericht van de Tweede Wereldoorlog"
Kein Mindestpreis

Serie boeken: "Bericht van de Tweede Wereldoorlog" nummer 1 t/m 6 + chronologie en literatuur.

Serie boeken WO I
Ergebnis: 35 EUR

Serie boeken 14-18, de Eerste Wereldoorlog, compleet en in nieuwstaat

Deutsches Waffen-Journal 66 t/m 2004
Startpreis 100 EUR

Complete serie Deutsches Waffen-Journal (DWJ) van 66 t/m 2004

Lederen haverzak.
Ergebnis: 50 EUR

Antieke militaire lederen paarden-voerzak. Gedateerd 1836 en initialen. Afmeting: circa 40 x 22 cm. ø

Voorlader
Ergebnis: 125 EUR

Dubbelloopse voorlader, 19e eeuw. Hagelschot geweer met penvuur (lichte wormbeval, niet actief) Afmeting. L.114 cm. In goede staat.

Set pistolen.
Ergebnis: 525 EUR

Twee pistolen, 18e eeuw. Eén met bewerkt hout en graveringen. Beide pistolen hebben bewerkte loop. (beschadigingen). Afmeting: 50-52 cm. In redelijke staat.

Lot dolken+kruithoorns
Startpreis 90 EUR

Lot diverse oude/antieke kruithoorns, tomahawks, krissen, holster DDR. Afmeting: 17 x 57 cm. In redelijk/ goede staat.

Kruitzakje
Ergebnis: 40 EUR

Antieke kruitzak van leder en messing. 19e eeuw. Afmeting: 17,5x7x3cm. In goede staat.

Percussie pistool.
Startpreis 100 EUR

19e Eeuws enkelloops voorlader pistool. Genummerd. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

Percussie pistool.
Ergebnis: 120 EUR

Vroeg 19e eeuwse messing voorlader pistool. Gemerkt 'E.L.G'. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Dubbelloops percussie.
Startpreis 160 EUR

Antiek dubbelloops pistool met gravering. Circa: 1800. Gemerkt 'E.G'. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

Voorlader pistool, dubbelloops.
Startpreis 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse voorlader pistool, dubbelloops. Gemerkt met 'U' en kroon. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Vuursteen pistool, 15 mm.
Ergebnis: 600 EUR

18e Eeuwse vuursteen voorlader pistool met knuppelkolf. Oxydatie. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Penvuur revolver, 7 mm.
Startpreis 160 EUR

Antiek pistool met bewerkte kolf. Gemerkt met 'U' en kroon. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Penvuur revolver.
Startpreis 160 EUR

Antiek gegraveerde revolver. Gemerkt 'E.L.G'. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Baret
Startpreis 30 EUR

Oude baret met messing embleem. '1970 G.T.I. Haren'. Afmeting: 21 x 24 x 8 cm. In goede staat.

Bronzen kanon, ca. 1900.
Ergebnis: 40 EUR

Antiek bronzen kanon uit collectie van der Werff, met wapen op loop. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

2 Bronzen kanonnen, 20e eeuw.
Ergebnis: 40 EUR

Twee bronzen kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.

Bronzen kanon, ca. 1900.
Ergebnis: 40 EUR

Antiek bronzen kanon met wapen op de loop. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

3x Messing kanon
Startpreis 40 EUR

Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

Militair messing signaaltoeter
Ergebnis: 25 EUR

Messing signaalhoorn. Politie of militair. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 10,3 cm. In goede staat.

Politiefluit (messing)
Startpreis 30 EUR

Antieke messing politiefluit. Tilburg en opdruk pol. Afmeting: 12,5 cm.

Koperen dolk (Syrië)
Ergebnis: 45 EUR

Oude koperen dolk uit Syrië met hoorn belijnde heft. 20e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

2 Militaire veldkijkers
Startpreis 50 EUR

Twee militaire veldkijkers. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal 'Commandant Boston, USA'. Eén maal ongemerkt. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.

Collectie van 7 emblemen, (Politie + Militair)
Ergebnis: 35 EUR

Collectie van zeven militaire en politie emblemen. 20e Eeuw. Onder andere: Metropolitan Police, Middlesbrough Police, Joris en de draak etc... Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.

Herdenkings wandobject, Oranje.
Ergebnis: 95 EUR

Oranje herdenkings wandobject. 1815 - 1865. Oranje-Wellington-Bluecher. Kopergeslagen met cavalerie en houten lijst geëboniseerd. Afmeting: 4,5 x 25,5 cm ø. In goede staat.

Penvuur revolver, 7 mm.
Ergebnis: 150 EUR

Klein antiek pistool. Gemerkt 'E.L.G' en 'R' met kroon. Monogram 'H.S'. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Kopie van een kolbak
Ergebnis: 80 EUR

Kopie van een kolbak. Koninklijke Marechaussee 1938. Afmeting: 19 x 22 cm ø. In goede staat.

Limburgse baret, Jagers
Ergebnis: 35 EUR

Militaire Limburgse Jagers baret. Afmeting: 25 x 21,5 x 6 cm. In zeer goede staat.

Nederlandse Landmacht pet
Startpreis 40 EUR

Nederlandse Landmacht pet. 'K.L. N.V. Hassing Amersfoort 1967'. Afmeting: 11,5 x 27 x 24 cm. In goede staat.

Schotse baret
Ergebnis: 35 EUR

Voor-oorlogse Schotse baret. 'A.L. Gelfer, Glasgow 1940'. Afmeting: 28 x 26 x 4 cm. In zeer goede staat.

DDR helm M44
Startpreis 40 EUR

Oude DDR helm 'M44' of 'B II' met lederen binnen helm en camouflage-net. Afmeting: 16 x 26,5 x 21,5 cm. In zeer goede staat.

Zwitserse helm, 1918
Startpreis 60 EUR

Zwitserse militaire helm met lederen binnenhelm. Model 1918. Afmeting: 20 x 31 x 25 cm. In zeer goede staat.

Engelse helm WO II, (Burgerbescherming)
Startpreis 60 EUR

Gave Engelse helm (WO II) voor burgerbescherming. Met origineel lederen binnen helm. Afmeting: 12 x 29 x 31 cm. In goede staat.

Lot (kanon)kogels
Ergebnis: 40 EUR

Vier oude/antieke kanonskogels. Drie maal ronde ijzeren, 18e - 19e eeuw. En één huls 3.7 mm kogelmaat. Afmeting: 6 - 24 cm. In goede staat.

Antiek matrozenmes
Ergebnis: 140 EUR

Voor-oorlogs matrozenmes met messing en houten heft en ijzeren schede. Ongemerkt. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.

Hollandse Vredestein gasmasker
Startpreis 40 EUR

Ongebruikt Hollands 'Vredestein' gasmasker. Compleet met beschrijving. Afmeting: 31,5 x 12 cm ø. In goede staat.

Kanonkogelhouder 'Houwitser', 105 mm.
Ergebnis: 30 EUR

'Houwitser' kanonskogelhouder. 20e Eeuw. Afmeting: 81 x 13,5 cm ø. In goede staat.

2 Delen antiek brons
Ergebnis: 100 EUR

Twee delen antiek brons. Circa 1900. Eén maal adelaar met kroon. Eén maal briefopener Rochefort. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.

Groot klapmes.
Ergebnis: 60 EUR

Groot oud/antiek klapmes met hout en messing heft. 20e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Antiek Nederlandse Kepi
Ergebnis: 75 EUR

Antiek Nederlandse Kepi. Koninklijke Marechaussee. 'Bal en Zoon, Reigerstraat 14, Tel. 1364 Breda'. Afmeting: 16 x 19 x 22 cm. In zeer goede staat.

Lot van 7 delen Oosterse wapens.
Ergebnis: 150 EUR

Zeven delen oude/antieke Oosterse steekwapens en twee kruitflessen. Hout/messing + (ver)zilverd ? 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 47 cm. In redelijk/goede staat.

Seinpistool, Model 601.
Ergebnis: 150 EUR

Oude lichtkogel seinpistool. 'Nr. 113996 en E.G.F ?'. WO II of ouder. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

'Walther' seinpistool, 1940.
Ergebnis: 225 EUR

Oude lichtkogel seinpistool. WO II of ouder. 'Walther Zella Mehlis (Thur)'. Circa: 1940. Gemerkt en genummerd met adelaar en hart. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Penvuur revolver.
Startpreis 150 EUR

19e Eeuws revolver. Gemerkt en genummerd. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

2 Geweerkolven
Ergebnis: 30 EUR

Twee voor-oorlogse mahonie geweerkolven. Afmeting: 72 cm. In goede staat.

2 Politie signaalfluiten
Startpreis 30 EUR

Twee oude metalen politie-signaalfluiten. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal 'The Thunderer England'. Eén maal ongemerkt. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.

Mosa plaquette, 1945
Startpreis 30 EUR

'Mosa Maastricht' plaquette met groen glazuur. 'De vrijheid herwonnen - Je Maintendrai 1945'. Minimale chip achterkant. Afmeting: 1 x 17,7 cm ø. In goede staat.

Helm, Gemeentepolitie (Ned.)
Startpreis 60 EUR

Nederlandse politie helm met binnenhelm, 'Vigilat ut Quiescant'. Afmeting: 23 x 28,5 x 15 cm. In goede staat.

Militaire binnenhelm
Startpreis 30 EUR

Militaire binnenhelm met canvas binnenwerk. Afmeting: 15 x 26 x 20 cm. In goede staat.

Landmacht gala-pet
Startpreis 40 EUR

Landmacht gala-pet. 'Maison Jordi & Cie'. Uniformen van officier van de Werff. Afmeting: 14,5 x 28 x 25 cm. In goede staat.

Militaire koppelriem
Startpreis 30 EUR

Militaire canvas koppelriem met messing gesp. 20e Eeuw. Afmeting: 98 x 6 x 2 cm. In goede staat.

2x Militaire opsteker emblemen
Ergebnis: 27 EUR

Twee militaire opsteek-emblemen van messing, op leder gemonteerd. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 11,5 cm. In goede staat.

Militaire landkaart van Nijmegen
Startpreis 30 EUR

Militaire landkaart op linnen van Nijmegen. 'Commandant v.d. Werff, 11e regiment infanterie' (datum onduidelijk). Afmeting: 49,5 x 40 cm. In goede staat.

Hartsvanger, ca. 1900.
Startpreis 80 EUR

Antieke hartsvanger met houten heft en kopernagels. Circa: 1900. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Hartsvanger
Startpreis 50 EUR

19e Eeuwse hartsvanger met gewei-heft. Afmeting: 54 cm. In goede originele staat.

Militaire landkaart van Nijmegen
Ergebnis: 30 EUR

Militaire landkaart op linnen. '11e regiment infanterie, commandant v.d. Werff, 21 Sept. 1938 Nijmegen'. Afmeting: 49,5 x 40,5 cm. In goede staat.

Militaire landkaart van Arnhem
Startpreis 30 EUR

Militaire landkaart op linnen. '11e regiment infanterie Arnhem'. '1 Maart 1928, commandant v.d. Werff'. Afmeting: 49 x 40,5 cm. In goede staat.

Militaire kaartentas
Ergebnis: 30 EUR

Militaire kaartentas met gradenbogen. 1904 Nederland. Afmeting: 25 x 26,5 cm. In redelijke staat.

Militaire landkaart van Arnhem, 1934.
Startpreis 30 EUR

Militaire landkaart op linnen. 'Commandant 11e regiment infanterie, 7 Mei 1934 Arnhem'. Afmeting: 49 x 40,5 cm. In goede staat.

Kaartentas met gradenboog
Startpreis 30 EUR

Militaire kaartentas met gradenboog en curvimeter. 20e Eeuw. In goede staat.

Lederen politie koppelriem
Ergebnis: 60 EUR

Oude lederen politie koppelriem met pistooltas. 20e Eeuw. Afmeting: circa 100 x 20 x 6 cm. In goede staat.

Lederen koppelriem
Startpreis 30 EUR

Militaire lederen koppelriem. 20e Eeuw. Afmeting: ca. 90 x 8 x 2 cm. In goede staat.

Engels koppel + pistoolholster 1941
Startpreis 40 EUR

Engels koppel met pistoolholster, 1941. Afmeting: 80 x 26 x 18 cm. In goede staat.

Ned. Marechaussee koppel
Ergebnis: 50 EUR

Oude Nederlandse lederen marechaussee koppel met pistooltas en minutietasje. 20e Eeuw. Afmeting: circa 90 x 23 x 5 cm. In goede staat.

3 Antieke kruitmaatjes
Ergebnis: 40 EUR

Drie antieke kruitmaatjes van messing met mahonie grepen, met maatvoeringen. In goede staat.

Antiek ijzeren kogeltang
Ergebnis: 40 EUR

Antiek ijzeren kogeltang. Van ijzer met houten grepen. Gemerkt '9,5 en 2'. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

Antieke kruithoorn
Ergebnis: 40 EUR

Antieke kruithoorn van leder en messing. Engels, gemerkt 'Dixons & Sons', 1,5 en 1¼ aanduiding. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.

Antieke kruithoorn
Startpreis 60 EUR

Antieke kruithoorn van hoorn en messing. 19e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Oosterse kruithoorn
Ergebnis: 190 EUR

Antieke houtgesneden Oosterse kruithoorn met figuren decor en messing stop. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Antieke kruithoorn
Ergebnis: 50 EUR

Kruithoorn van koper en messing. 19e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Antieke Engelse kruithoorn
Ergebnis: 60 EUR

Engelse kruithoorn gemaakt van hoorn en messing. 19e Eeuw. Patent 'G. + J.W. Hawksley Sheffield'. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Antiek ijzeren kogeltang
Ergebnis: 40 EUR

Antiek ijzeren kogeltang. Gemaakt van ijzer met houten grepen. Afmeting: 26,3 cm. In goede staat.

Antieke signaalhoorn.
Ergebnis: 75 EUR

Antieke signaalhoorn van messing. Circa 1900. Deukjes. Afmeting: 29 cm. In redelijk/goede staat.

'Springfield' bajonet, (U.S.)
Ergebnis: 75 EUR

U.S. 'Springfield' bajonet (ingekort model). 'Pal. Mod. LI.F.H. U.S. 1943'. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Antiek kapmes met houten grip.
Startpreis 40 EUR

Antiek kapmes met houten grip. Onduidelijk genummerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50,5 cm. In goede staat.

Duitse bajonet
Startpreis 60 EUR

Duitse bajonet voor M. 98. Eerste helft 20e eeuw. Onleesbaar gemerkt. Afmeting: 65 cm. In redelijk/goede staat.

Tsjechische bajonet
Ergebnis: 50 EUR

Antieke Tsjechische bajonet voor geweer CZ. Gemerkt met '2' in cirkel. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Zwitserse bajonet
Ergebnis: 58 EUR

Antiek Zwitserse bajonet, M.1911. 'Waffenfabrik Neuhausen, Nr. 44956'. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Nederlandse 'Hembrug' bajonet
Startpreis 80 EUR

Nederlandse karabijn 'Hembrug' bajonet Nr. 9764. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60,7 cm. In goede staat.

Nederlandse 'Hembrug' bajonet
Startpreis 60 EUR

Nederlandse 'Hembrug' bajonet voor geweer M 95. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Franse 'Lebel' bajonet
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Franse 'Lebel' bajonet Nr. 59053, met messing heft en metalen schede. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Antieke Engelse bajonet
Startpreis 70 EUR

Antieke Engelse bajonet 1913, met een lederen schede. Voor een Engels geweer P 14. Afmeting: 56,5 cm. In goede staat.

Zwitserse bajonet
Ergebnis: 110 EUR

Antieke Zwitserse bajonet 'Eisener Swytz' model 1914, met lederen schede. Afmeting: 64 cm. In goede staat.

Infanterie sabel Nr.: 3
Ergebnis: 91 EUR

Fraaie antieke infanterie sabel No. 3 model 1859. Afmeting: 60,7 cm. In goede staat.

Nederlande bajonet
Startpreis 60 EUR

Fraaie antieke Nederlandse M 1895 'Mannlicher' bajonet 'Hembrug'. Afmeting: 47,5 cm. In goede staat.

Spaanse 'Toledo' bajonet
Startpreis 50 EUR

Antieke Spaanse 'Toledo' bajonet met lederen schede. 'Artelleria 1897'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 39,5 cm. In goede staat.

Duitse bajonet met zaaglemet
Ergebnis: 100 EUR

Grote Duitse bajonet WO II met zaag lemet. Voor M 98. Eerste helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 50,7 cm. In goede staat.

Duitse bajonet
Ergebnis: 120 EUR

Duitse bajonet. Gemerkt 'E. Pack und Söhne Solingen'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.

Franse MAS bajonet
Startpreis 85 EUR

Franse bajonet voor MAS. Zeldzaam. WO II. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Engels militair zakmes (Sheffield).
Startpreis 30 EUR

Engels militair 'Sheffield' zakmes. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.