Diese Webseite verwendet Cookies

34. Oktoberveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Oktober 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Russische School, 'Bloemenvaas op terrastafel'. 1343
Russische School, 'Bloemenvaas op terrastafel'.

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Bernhard Dörries, 'Dorpsstraat met figuren'. 1342
Bernhard Dörries, 'Dorpsstraat met figuren'.

Ergebnis:

65 EUR

J. André, 'Zeegezicht met bergen'. 1341
J. André, 'Zeegezicht met bergen'.
Startpreis 50 EUR
Verkauft
'Havengezicht op Rotterdam', Litho. 1340
'Havengezicht op Rotterdam', Litho.

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Detlef Gosselck, 'Kubistische compositie'. 1339
Detlef Gosselck, 'Kubistische compositie'.

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Jaroslav Lukes, 'Landarbeiders en vaas met bloemen'. 1338
Jaroslav Lukes, 'Landarbeiders en vaas met bloemen'.

Ergebnis:

40 EUR

Anatol Cernajaev, 'Twee vazen met bloemen'. 1337
Anatol Cernajaev, 'Twee vazen met bloemen'.
Startpreis 40 EUR
Anatolij Cernjaev, 'Landschap Odessa'. 1336
Anatolij Cernjaev, 'Landschap Odessa'.
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Ongesigneerd ca. 1800 1335
Ongesigneerd ca. 1800

Ergebnis:

45 EUR

Antieke Icoon 1334
Antieke Icoon
Startpreis 50 EUR
Verkauft
2x Pierre A. Renoir 1333
2x Pierre A. Renoir

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
J. Rode, 'Vaas met bloemen'. 1332
J. Rode, 'Vaas met bloemen'.

Ergebnis:

75 EUR

Verkauft
Hong Fan, 'Fashion for the new season Voque'. 1331
Hong Fan, 'Fashion for the new season Voque'.

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
W. Kroon, 'Avondlandschap met boten op meer'. 1330
W. Kroon, 'Avondlandschap met boten op meer'.

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Anatol Cernajaev, 'Fontein in park'. 1329
Anatol Cernajaev, 'Fontein in park'.

Ergebnis:

40 EUR

Ongesigneerd, 'Weense architect Heinrich Sobotka'. 1328
Ongesigneerd, 'Weense architect Heinrich Sobotka'.
Startpreis 80 EUR
Landkaart Reims en Champagne (16e/17e Eeuw) 1327
Landkaart Reims en Champagne (16e/17e Eeuw)
Startpreis 90 EUR
Fritz Crone, 'Beierse vrouw in klederdracht'. 1326
Fritz Crone, 'Beierse vrouw in klederdracht'.
Startpreis 80 EUR
Onduidelijk, 'Landschap met boerderij' 1325
Onduidelijk, 'Landschap met boerderij'
Startpreis 60 EUR
Verkauft
Monogram E.J., 'Winterlandschap' 1324
Monogram E.J., 'Winterlandschap'

Ergebnis:

40 EUR

Landkaart Eilsleben, (16e/17e Eeuw) 1323
Landkaart Eilsleben, (16e/17e Eeuw)
Startpreis 100 EUR
Gisela Sedatis Grosser, 'Landschap met figuren'. 1322
Gisela Sedatis Grosser, 'Landschap met figuren'.
Startpreis 100 EUR
Landkaart Ratzenburgh, 16e Eeuw. 1321
Landkaart Ratzenburgh, 16e Eeuw.
Startpreis 250 EUR
 A. Martens, 'Man in roeiboot'. 1320
A. Martens, 'Man in roeiboot'.
Startpreis 60 EUR